זה המחיר נכון! Xiaomi Mi Box S – הדגם החדש לסטרימר הכי טוב ברשת במחיר של הישן! – תומך סלקום TV, סטינג, נטפליקס 4K ועוד רק ב$55.99! (לפני קופון 5$ נוסף ללקוחות חדשים!)

פורסם ב: https://zuzu.deals/זה-המחיר-נכון-xiaomi-mi-box-s-הדגם-החדש-לסטרימר-ה/

שימו לב – קופון מוגבל! רק 3000 יח’ לכל העולם! תקף החל מחצות זמן בייג’ינג, כלומר עוד כשעה וחצי מעכשיו! הדגם חדש מוסיף בעיקר…אות חדשה בשם, ועדכון קליל לעיצוב וכפתור נטפליקס בשלט, הכל כאן די אותו הדבר! לכן אם כבר יש לכם את הישן – אין סיבה לשדרג. אם אתם מחפשים חדש? זה כדאי! הדגם…

Reply by יפעת
היי, הקופון לא מתעדכן… ואני לא מצליחה לראות מקום להזין אותו, נשמח להסבר! תודה!

בלחיצה על כפתור ירוק "קנייה" תעברי לחנות. תוסיפי את המוצר לcart שלך. לכי לעגלת הקניות ושם יש ללחוץ על proceed to checkout ולא על תשלום בעזרת paypal. בסופו של דבר התשלום כן יהיה בעזרת פייפאל כמובן, ולכן הבלבול… הכפתור הזה מיועד לקנייה מהירה ללא רישום ולכן לא מומלץ! אז כאמור, תלחצי על proceed to checkout ואז אם את עוד לא רשומה לגירבסט תתבקשי להרשם.
שם בתוך מסך הcheckout תראי מקום שנקרא Use Coupon ושם שמים את הקופון. לוודא שאין רווחים לפני או אחרי קוד הקופון.

הקופון פעיל מהשעה 18:00

אתה מתכוון לקופון של ה-5 דולר או למחיר של 55 דולר?
כרגע אני רואה מחיר של 89.99 דולר.

קופון GBMIBOXS .
קופון 5$ למשתמשים חדשים זה בפייפאל וכללי לכל האתר.

Reply by RaulDuke
יש לי דילמה, האם לקפוץ על המחיר הנהדר הזה… או, להמתין ולקוות שתהיה הנחה משמעותית על הסטרימר של zidoo. האם יש סיכוי שתהיה עליו הנחה משמעותית שתוריד אותו מתחת למדרגות המכס?

לא ממש רואה סיבה לקנות את הזידו היום. זה תומך בנטפליקס 4K, תומך בסטינג TV, תומך בסלקום TV…אף סטרימר אחר לא עושה את זה.
הזידו ואחרים עדיפים רק למי שעדיין בקודי וכד' וגם אז - ייתכן שעדיף כבר לחבר מיני מחשב.

תגובה מאת: Guest
האם יש טעם לשלם $2.80 לביטוח של גירבסט?
נראה שבנוסף לביטוח הם מציעים שיהיה מעקב(verified shipping loss/damage) ולא ברור לי אם הIsrael Express הוא עם מעקב למקרים כאלו…
מה מומלץ לעשות לדעתך?

תגובה מאת:
ועד יום ראשון(היום) בשעה 18:00.

תגובה מאת: ארז
לא ניתן להישתמש בקופון, לצערי זה כבר פעם שנייה שזה קורה לי עם המוצר הזה פה

הקופון הזה הופעל אתמול ב18 בערב ולדעתי נגמר אחרי דקה שתיים. ביום הרווקים הסיני, מבצעים כאלה חזקים נגמרים בשניות. זה המשחק שמשחקים…

תגובה מאת: Guest
ממש לא נגמר בשניות אלא בשעות כי הוא פעל לי אתמול ב1:00 .
לא יפתיע אותי אם נראה שוב “מבצע” כי בסופו של יום הMi Box S זה אותו המכשיר אבל הוא כן מעודכן ל8.1 וסביר להניח שאין לו חלק מהבעיות שיש לMi Box עם 8.0 שאפשר למצוא לא מעט תלונות לגביהם מאז העדכון לאוראו.

אין צורך בביטוח בתשלום בפייפאל.

תגובה מאת: רק שאלה
ידוע האם יצא עוד קופן כזה?