איזה מחיר מטורףףףף!!! Xiaomi Mi Box S רק ב59.99$!!!

פורסם ב: https://zuzu.deals/איזה-מחיר-מטורףףףף-xiaomi-mi-box-s-רק-ב59-99/

סליחה על הדרמה…אבל אחרי שהשגתי את תשומת ליבכם, לפני שאתם עטים על הדיל ה’מטורף!!!’ הזה כפי שרבים מפרסמים ברשת, קחו בחשבון שהדגם הקודם, למעשה…זהה! דגם חדש, אות חדשה בשם, מחיר חדש, זה נחמד , אבל למעט עדכון קליל לעיצוב וכפתור נטפליקס בשלט, הכל כאן די אותו הדבר! אותם היתרונות, אותם החסרונות. הבדל מערכת ההפעלה גם…

Reply by עמוס
דווקא הפעם אני חושב שאתה טועה, ההפרש במחיר זניח ומצדיק את הרכישה של החדש, נכון ***** לרוב שם דילים ממש גרועים אבל הפעם זה דיל בסדר.

Reply by ולדימיר
אני מפספס משהו? חוץ מ- bluetooth 4.2 הכל אותו דבר. איך הדגם החדש מצדיק את ההפרש?

קודם כל אני לא מתעסק בעלייביי, אלא בגולשים שלי. יש עוד עשרות אתרים וקבוצות ברשת שמפרסמים את הסטרימר הזה בהתלהבות של ביאת המשיח.
שנית, לבריאות! אם צריך אז תקנה. לא אמרתי שלא.
אני רק שם דברים בפרופורציה לכל הכותרות המפוצצות והמוגזמות שרצות ברשת ומסביר שאין ממש הבדל בין החדש לישן כך שאין שום צורך למהר לשדרג או להתרשם מהמחיר הזה. כמו שאמרת זה רק 'דיל בסדר' וזה כל הסיפור.

Reply by רועי
אף פעם לא היית מומחה גדול בסטרימרים. לך תלמד קצת ילד.

Reply by מורן
תודה רבה עזרת לי מאוד.

יש לי את הmi box 3 עם אבק במגירה וגם את הגירסה הסינית לא מתקרב אילו נעול מידי בשביל לפתוח דפדפן צריך להכנס למנהל הישומים לא אהבתי

כי לא קונים גרסא סינית…

Reply by Lavi
מישהו ניסה להוריד אפליקציית טורנטים לסטרימר הזה? יש לי סטרימר ישן של מיניקס עליו מותקנת אפליקציית flud בה אני משתמש להוריד סרטים ישירות לכרטיס אחסון המחובר לקופסא, ואני מעוניין לעבור לאנדרואיד טיולי אבל בלי להפסיד את תכונה זו

Reply by Gil
לפחות היו מוסיפים חיבור רשת קווי שכל סטרימר בעולם יש ולמעשה החיסרון העיקרי של השיואמי. גם עוד 1 גיגה ראם היה מתקבל בשמחה. להוציא דגם חדש לאחר שנתיים עם מפרט זהה לחלוטין זה בדיחה