Xiaomi Mi Band 3 - מה חדש ומדריך עדכון קושחה מסינית לאנגלית!

תגובה מאת Kingmosh
זה לא עובד אצלי, הלכתי לפי ההוראות ובסוף ההתקנה השעון כותב "connect to app to update"

הרגע עשיתי את המדריך והוא עובד.
לדעתי מה שפיספסת זה חיבור ראשוני בין אפליקצית הצריבה לבין הצמיד (מה שיאן מתאר בשלב 2)

תגובה מאת gwgw
האם אפשר לסנכרן את השעון עם האפלקציות השונות של גוגל?

כן, אתה קובע איזה נוטיפיקציות יעברו לשעון, למשל ג’ימייל מעביר את הכותרת של מייל חדש שהתקבל ישירות למסך הטלפון וגם רוטט כדי להודיע לך שהתקהל

תגובה מאת יוני
תודה על הסקירה

האם הMI BAND 3 מודד דופק בצורה רציפה? או כל כמה דקות?

הוא מודד לפי דרישה, אפשר לעשות “רציף” אבל זה בפעילות ספורט ויאכל לו סוללה מהר

הגיע עדכון חדש MiFit 3.4.2 וה-MiBand ל-1.2.0.8 עם אנגלית מלאה טבעית (כנראה, השעון לא היה אצלי סטוק)

תגובה מאת רועי
זה לא עובד לי שאני לוחץ על הקובץ של האנגלית כדי לפתוח בתוכנה הוא לא מביא לי אפשריות פתיחה הוא אומר שאין לי משהו שיכול לפתוח ולחפש בחנות משהו שיכול לעזור

אין כבר צורך, עדכן את הMIFIT ויש לך אנגלית רשמית

תגובה מאת חמי
הי, אשמח לעזרה. כתבתם ועדכנתם שהמדריך הבא כבר לא נדרש!
האפליקציה עודכנה וכעת ניתן לשנות שפה מהאפליקציה!
לא מצליח להבין היכן אפשר לשנות את השפה מהאפליקציה?
השעון שלי עדיין מדבר איתי בסינית, אשמח לסיוע.
תודה

תגובה מאת שמואל
גם אני נתקלתי באותה בעיה,
תפעל עפ"י המדריך הזה - https://www.youtube.com/watch?v=N3BvaQzy_j4&lc=z23wtt5g0qmpun2ja04t1aokgg2gfhptltl2utvacf5gbk0h00410

לי אישית זה עבד אחרי ששילמתי לפרימיום באפליקציה 3 וחצי שקל בערך. בהצלחה.

האנגלית בגרסאות החדשות מובנת בקושחה, תעדכן אותה לבד דרך הMIFIT וזהו

תגובה מאת avi
אשמח לעזרה לגבי העדכון לאנגלית
הוא עדכן קושחה ביום שישי, אבל עדיין אין אנגלית, האם יש איזה הגדרה באפליקציה על מנת להפוך לאנגלית?

תגובה מאת איתמר
עדכנתי את התוכנה וזה לא מראה לי אנגלית מה לעשות?

תגובה מאת גילה
אני ניסיתי בכל הדרכים המוצעות, כולל הסרטון של הבחור ההולנדי. לא התעדכן. אין עדיין אנגלית רישמית.
למישהו יש רעיון נוסף?
הצמיד אצלי שבועיים, עובד נהדר אבל בסינית

תגובה מאת גילעד שטרן
מישהו יודע האם ניתן להשאיר את השעון דולק באופן קבוע? אני שומר שבת ומתעניין ביכולת להשאיר את השעון על היד גם בשבת בלי הצורך להדליק אותו כל פעם שרוצים להסתכל בשעה.

אפשר להשתמש במדריך שלנו ולעבור לאנגלית

אין כזו אפשרות זה יגמור את הסוללה מהר וזה נוגד את חווית השימוש שהיצרן רוצה לתת. מציע להוריד את השעון בשבת

תגובה מאת igorize
פתרון שמצאתי בשיתוף עם אנשים טובים. כאשר צמיד מוצמד למכשיר , לנסות בכל מכשיר אחר להתחבר לאותו צמיד תקבל אפשרות איפוס צמיד , חשוב שמכשיר שני יהיה באנגלית שפת מערכת ולא עברית , לאחר איפוס יש להתחבר למכשיר השני עם אנגלית . צמיד יבצע צימוד בשפת ממשק צמיד אנגלית … בהצלחה

מצליח לעדכן לאנגלית והכל טוב אבל כל פעם שמפעילים את האפלקציה נעשה עדכון קושחה אוטמטי שמחזיר את השפה לסינית אפשר לבטל את העדכון קושחה אוטמטי?