כיריים חכמות מסין? סקירה ל - Xiaomi Induction Cooker!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/כיריים-חכמות-מסין-סקירה-ל-xiaomi-induction-cooker/

לפני שנקפוץ לסקירה של הכריים החדשות (והחכמות!) של שיאומי, אני רוצה להציג בפניכם את – הכיריים שלי! אל תדאגו, אני לא הולך לסקור לכם כיריים זולות שקניתי בסופר בכ300 ש”ח ולא, לא מדובר בשריד מצ’רנוביל או משהו שמצאתי בזבל, אלא בכיריים חשמליות רגילות, אחרי כשנה של שימוש מתון ביותר. סביר להניח שלכולכם היו (או יהיו)…

באותו מחיר אני אקנה
כיריים ‏אינדוקציה Hemilton HEM206 המילטון

אבל אין מה להשוות באיכות או בפיצ’רים

תודה על הסקירה אלעד,
האם ניתן להשתמש בכיריים ע"י שעון שבת?
זאת אומרת האם הפסקת זרם חשמל וחידושו לאחר זמן יחזיר את המכשיר לפעולה כפי שהיה קודם, או שכל הדלקה כרוכה בלחיצות כפתור וכדומה?

אפשר להשאיר אותן דולקות על רמה מסויימת או לקבוע טמפרטורה וזמנים מהאפליקציה (שכאמור - רובה בסינית. יש אפליקציה מתורגמת לא רשמית בפורומים שונים בחו"ל אבל עוד לא מושלמת).
אם יש שעון שבת שמכבה את החשמל לגמרי - אז לא. הן לא ידלקו לאותה רמה אם תחזיר את השקע - וטוב שכך, זה עניין בטיחותי.

תגובה מאת orz
רציתי לדעת האם הכירה הזאת יכולה לטגן לדוגמא שניצל?
יש לי כיריים כרמיות שלא יכולות לטגן…

ועוד איך יכולות. חזקות ומהירות מאוד!

תגובה מאת ירון
כנראה שלא הבנת את ההבדל, אינדוקציה רגילה (HEMILTOM) שולטת על החום בהפסקות, זה אולי לא נורא בכריים חשמליות, אבל באינדוקציה זה אסון, כי בפרק זמן הקצר בו היא פועלת, התחתית כלכך חמה , שכל מה שבמגע עם התחתית נשרף. לכן כמעט בילתי אפשרי להכין אורז. אצל שיאומי זה כמו אינדוקציה ביתית החום קבוע ולא בהפסקות, אתה יכול לשלוט על עוצמת החום.