לחטוף! Xiaomi C1 - דיספנסר מים מיידי חדש של שיאומי במחיר מדהים, עם משלוח מהיר ופטור ממכס - רק 54.17$!

![](upload://7SBS3VV9anw3FiM0VUsEUBBylf9.jpeg)
קנייהBG5784
54.17$

פורסם ב: 

![](upload://dGfhQEsdZFVnUR6AvwI59v315S2.jpeg)

יצא לכם כבר לראות הסקירה שלנו על מחמם המים המיידי של שיאומי? (אם עוד לא – מומלץ לראות!).

מוצר משנה חיים שיחסוך לכם שעות וימים של המתנה לקומקום…אם אתם הורים לתינוק/ת – זה מוצר חובה!

מאז שהוא אצלי על השיש, הקומקום כבר מזמן נתחב למדף אחורי ולא רואה שימוש בכלל וכבר שכחתי מזה לבהות ברצפה/בטלפון בזמן שאני ממתין דקות ארוכות לקומקום ליד השיש. פשוט מוצר שעושה חיים קלים וחוסך זמן – כל יום!

(וגם ניקוי אבנית נדרש פעם בשנה בערך במקום כל שבוע…)

לדיון נוסף על המוצר

היום צץ דגם חדש (עוד לא נסקר) בבנגוד (=עם פייפאל ואחריות) שנראה נהדר ובמחיר פשוט מדהים!

הוא כולל את כל הפונקציות של הדגמים הקודמים – חימום מהיר במיוחד תוך 3 שניות, בחירת טמפרטורה, נעילת ילדים, מיכל מים נשלף (2.5 ליטר) ועיצוב אלגנטי שהולם כל מטבח.

בדר"כ מוצרים בגודל הזה נשלחים רק עם משלוח יקר או עולים מעל לרף המכס כך שמדובר כאן במחיר פשוט מעולה!

לקנייה!

סקירת הדגם המקורי:

עוד קצת על הדגם החדש:

![](upload://vADlDR5o9Y0TAZf6CbuosFc8Cpf.jpeg) ![](upload://o2KrynUjFZDFOmtQGbeOoWcqCRI.jpeg) ![](upload://Admux2KEnJfCF0EkhfC3z7J48o5.jpeg) ![](upload://sJDL0oioXtPXv8Df8B2WOwYQKSN.jpeg) ![](upload://44da2tVyrlR8rSTICAGmGFTxaGf.jpeg) ![](upload://sJDL0oioXtPXv8Df8B2WOwYQKSN.jpeg) ![](upload://boLCPDXha8G2flzRKJwmTKNMH6V.jpeg) ![](upload://5AZ42AretMkAqwhNNiCeDjlmsE6.jpeg) ![](upload://aZPhAbU3ivxigPPp2yqarDxrCU.jpeg) ![](upload://96Wke5lQcczHVdkCI3ZghyvigB5.jpeg) ![](upload://6Rq7xfAE1QlH7ipPCfOSQrfhNVj.jpeg) ![](upload://qGt26PxBaAV9c2YTZsP9qbemXsk.jpeg) ![](upload://uwi0l5v9J0droXitIHuL51J0jpT.jpeg)

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.

יש דיספנסרים שלא נשלחו עוד מנובמבר כיון שאין במלאי, כדאי לקחת בחשבון

יש לשים לב לזמני המשלוח הצפויים הרשומים ממש מעל לכפתור הקניה -

Processing time:Expected on February 6, 2020
US$2.18 via Israel Direct Mail Shipping time:7-10 business days

גם אז וגם היום היה תאריך משלוח צפוי ולא מלאי מיידי. גם עכשיו מדובר בהזמנה מוקדמת - ובכל זאת - המחיר מעולה ומומלץ.

זה נשלח למשהו?
אני הזמנתי לפני יותר מחודש וזה עדיין לא נשלח, והם משנים את התאריך כל פעם, גם מה שמופיע באתר כצפוי להכנס למלאי, וגם בהתכתבות איתם,
מעניין אותי אם יש משהו שזה נשלח לו כבר,

אני הזמנתי תחילת ינואר וקיבלתי שבוע שעבר.
עכשיו אני די מאוכזבת, לא יודעת אם זה אצלי הבעיה או פרסומת מטעה.
מים פושרים רשום 50-60 מעלות ולי יצא משו כמו 40 מעלות. ומים רותחים רשום 90-99 ויצא לי משו כמו 70.לנס קפה זה סבבה, או לבישול פסטה וכדו, אבל לא לקפה שחור ככה שיוצא שזה תופס עוד מקום בשיש הגמככה קטן(סטנדרט דירה שכורה) ולצערי לא מחליף קומקום כמו שחשבתי.

איך מדדת?
לשים לב שאחרי כיבוי/הדלקה/ניתוק מהחשמל/הוצאה של המיכל מים הוא אמור להריץ לכמה שניות מים פושרים לשטיפת המערכת. מים חמים/רותחים יוצאים מיד רק אם משאירים גלוק (עובר לסטנדביי לבד).

@elikonchik
תודה לך על הסקירה, בטלתי את ההזמנה שלי מהר לפני שישלחו לי את זה…

מדחום אלקטרוני.
יש שיפור בין כוס לכוס במשו כמו 5 מעלות, אבל אם אפשר להגיע ל90 מעלות רק מהכוס הרביעית חמישית זה קודם כל בזבוז מים(אני ממלאת מהבריטה) ולפי הזמנים זה יצא כמו לחמם קומקום, ועל הקומקום לא צריך לחכות שימלא 250 מל לעוד לחיצה.
לא כל כך הבנתי, אני אמורה לשחרר את הנעילת מקשים ולחכות שיריץ משו במערכת? המדידות נעשו ממצב סטנדביי לפי מה שהבנתי מדברייך. לא ניתקתי מחשמל ולא הוצאתי את המיכל🤔

תודה על השיתוף, אפשר לוודא רק עם איזה מדחום השתמשת?
גם על הדגמים האחרים טענו ברשת דברים דומים, אך הם בהחלט מגיעים לטמפרטורה הנכונה למרות שמדחומים נפוצים מראים שלא (ומזייפים גם במדידה מקומקום רגיל).
יש כאן דיון ותמונות לדוגמא -

לגבי השימוש - אם הוא מחובר קבוע ויש מים במיכל וכו’ שלא בדיוק הוחלפו, אז הוא אמור לפעול מיד אחרי שחרור נעילת הילדים.
לגבי קפה שחור ספציפית…לא יודע לומר לגבי זה. גם עם תמי 4, קומקום וכו’ יש רבים שלא אוהבים או אומרים שלא טעים/חם מספיק…רבים אוהבים רק בפינג’ן וגם אז להרתיח לפחות פעמיים ובעצם ‘לשרוף’ את הגרגרים. זה הטעם המריר המובהק של קפה שחור (להבדיל מקפה אספרסו, נס וכו’ שלהגיע לרתיחה בעצם הורס אותו. גם בתה וגם במכונות קפה - הטווח האידאלי הוא 60-90 מעלות, תלוי בסוג הספציפי של התה/קפה). בדגם שסקרתי, אני יודע בוודאות שהוא מגיע לרתיחה ללא ספק. רואים את האדים עולים, הטמפרטורה בפתח זהה לזו שבקומקום (ואי אפשר לצפות אגב שהמים ישארו על 99/100 בתוך הכוס, הם מיד מתחילים להתקרר עם המזיגה, בין אם זה מהקומקום או או מהמכשיר. כן ייתכן הבדל קל כי יש קצת יותר שטח פנים/זמן במזיגה מהמכשיר לעומת מזיגה מהירה מהקומקום, אך מדובר בהבדל זניח מהמדידות שלי).

מדחום עם מוט מתכת כזה, לא בדקתי אותו בקומקום האמת.
קפה שחור טורקי עלית רגיל, הבנזוג אמר שלא התמוסס כראוי וגמאני שמתי לב לטמפרטורה נמוכה יותר בנס קפה של גייקובס אם משנה., בדאך כלל אני מחכה סביבות 10 דקות לנס שיתקרר לפני השתיה, פע אני צריכה לשתות מיידי.
אדים לא בדיוק אינדירציה ככה שאדים יש גם ממשו כמו 50 מעלות ואפילו פחות.
אין לי תלונות למהירות מזיגה, זה ברור לי שזה עדיין מהיר יותר מקומקום,הטענה שלי לגבי הטמפרטורה. אם זה היה 80-85 במקום 90-99 ו40-45 במקום 56-60 מילא. ואני בחורה😅

אה ואצלי הדגם החדש של ה2.5 ליטר, לא ה1.8 שאצלך

אצלי ה4 ליטר שבוידאו. יהיה מעניין לבדוק גם מול קומקום בו זמנית.

אשמח לעזרה.שמרתי לפסח. חיברתי לחשמל ויוצאים מים קרים…