ללמד את השעונים והצמידים של שיאומי עברית! מדריך מעודכן ל- Xiaomi Bip ו-Mi Band 3

כשאני מתחבר לאפליקציה הזאת זה מעביר לי לסינית…

אם רק היה מדריך… המדריך נכון פשוט הקבצים המעודכנים זה להלינק האחרון לגרסה העברית המלאה
זה הכל… לא מסובך מדי

האם ההוראות כאן לגבי Bip מתאימים גם לשעון Bip Lite?

כבר יש עברית רשמית. אין צורך במדריך.

האם העברית הרשמית מתאימה גם ל Bip Lite?
הבנתי שצריך להעביר את הסלולרי לממשק עברית כולל התפריטים כדי שהעברית הרשמית תעבוד בשעון, זה לא מתאים לי.

ההבדל היחיד בינהם הוא gps וההפרש במחיר הוא בדרכ 5 דולר ומטה. עדיף לבחור בביפ הנ"ל.

הבדל נוסף לטובת ה Bip Lite הוא שאפשר לשחות איתו.
האם ב Bip אפשר לראות התראות בעברית כשממשק הטלפון הוא לא בעברית?

Ella_Bondarchuk, קרה לי בידיוק אותו הדבר, מגיע ל99% ואז כותב X ו"Can’t Update", לאחר מכן מתנתק מה-GadgetBridge. גירסת הקושחה שלי על השעון היא V2.4.0.32 (ניתן למצוא את זה באפליקצייה של הMI FIT). חשבתי שאולי הגירסה שנתנו במדריך, Mili_wuhan_EN_Bold_M.fw, פשוט לא עדכנית ולא תואמת לגירסת הקושחה שלי.
חיפשתי קצת בפורום של GeekDoing , ומצאתי את הגרסא הזו :

עדיף להיכנס לשם עם הכרום בסלולרי (אצלי אנדרואיד) , צריך ללחוץ שם על הלינק “Official Resources v49s” ובדף הבא ללחוץ על הלינק " Resources v49 | Mi Band 3" . זה יוריד את הקובץ “Mili_wuhan.res”. הדפדפן אמור להציע פתיחה של הקובץ הזה ישירות דרך GadgetBridge, ואז תתחיל ספירת אחוזים מחדש, רק שהפעם הוא יגיע ל100% והעדכון אמור להצליח (“Update success” עם V - או משהו כזה).
לאחר מכן , הצמיד הראה לי הודעות בעברית רק אם שיניתי את השפה של הצמיד לערבית. (אפשר דרך הGB, ללחוץ על הגלגל שיניים בשורה של הצמיד שמחובר:
ואז לבחור ב"Language" -> “Arabic” .
אני יודע שזה לא מושלם -(כל התפריטים בערבית) אבל גם ככה קל להבין את התפריטים מהתמונות, וזה שווה את זה כי זה מקל עליי מאוד לראות שקיבלתי הודעות, אימיילים ותזכורות יומן עם טקסט שאני יכול להבין את הנושא.
דרך אגב, אפשר עדיין לנהל את ההתראות מMI-FIT (ואפילו להשאיר אותו מחובר), אבל גם ה GB צריך להיות מחובר במקביל, אחרת, פעם הבאה שנתחבר רק דרך MIFIT הוא ישנה את השפה בחזרה לאנגלית.
קצת תמונות למתעניינים:
image

מחפש פתרון להצגת הודעות בעברית לשעון AMAZFIT GTR LITE. אשמח לעזרה