ללמד את השעונים והצמידים של שיאומי עברית! מדריך מעודכן ל- Xiaomi Bip ו-Mi Band 3

תגובה מאת איציק
יש דרך חדשה ופשוטה יותר לעדכן לעברית:

מתקינים notify&fitness מהפליי סטור.
צורבים איתה את הfirmware הזה https://geekdoing.com/threads/firmware-2-2-0-14-english-bold-font.504/

מסירים את האפליקציה של mi fit או כל אפליקציה אחרת שמדברת עם הצמיד חוץ מN&F
מגדירים בN&F את ערבית כשפה
מגדירים איזה אפליקציות ישלחו נוטיפיקציות לצמיד בN&F (צריך לקנות את הPRO בשביל הפיצ’ר הזה).

השתמשתי בתוכנת Notify & Fitness כדי לעדכן את הפונטים ב-BIP שלי, העיברית עובדת יופי - אבל כל המספרים הם בצורה ערבית ולא לטינית.
המספרים חוזרים לצורתם הרגילה אם אני מבטל RTL אבל גם אז אין יישור… יש דרך לסדר את זה?

יש אפשרות לצרוב עברית לmi Band 2 בשביל ההתראות?

תגובה מאת ziv
היי קיבלתי שעון mi band3 בשפה סין ואני רוצה לשנות לאנגלית איך משנים לאנגלית ?
תגובה מאת עידן
רלוונטי גם לדגם ה???STRATOS

אני לא משתמש בN&F אז אין לי יכולת לענות על זה

לא

אם רק היה מדריך

תגובה מאת Itay
אחרי מספר נסיונות הצמיד תקוע על “CONNECT TO APP TO UPDATE” חוזר לMI FIT הרגיל וזהו =\ תודה על המדריך !
תגובה מאת משה
לא עובד בשיאומי מי באנד 3
תגובה מאת mika
תודה רבה על המדריך, הסתדרתי עם העברית הכל מתקבל תקין מכל האפליקציות, אבל יש לי בעיה רק עם שיחות, זה לא מציג לא מספר ולא שם, וניסיתי לשחק עם כל האופציות ב GB. משום מה גם ה GB מתנתק כל כמה זמן ואני צריכה להיכנס שוב לאפליקציה ולעשות לו CONNECT שוב לצמיד (הכל מסומן בV, כל הקישורים autostart,bluetooth,reconnect)
תגובה מאת kfir
אחרי צריבה תקוע על CONNECT TO UPDATE… יש פתרון?

איזה גרסה צרבת

תגובה מאת guest
עשיתי הכל בדיוק לפי המדריך ורשום לי connect to update על הצמיד… יש לזה פתרון? ראיתי שזה קרה לעוד כמה חברה פה

מה הקושחה שצרבת
עם איזה תוכנה אתה עובד כרגע
לא שמות רק, מספרי גרסה להכל

תגובה מאת אופיר
פיתרון לבעיית ה connect to app שכולם חווים - תורידו קושחה חדשה יותר, אפשר להוריד אותה מכאן (דורש הרשמה חינמית): https://geekdoing.com/threads/firmware-2-2-0-14-english-bold-font.504/?fbclid=IwAR33cy1YGCgSDWyvIiOQv7xe_H_pK2ZVkzSX3p3jsvPMW-FwjiwFIMBkInc

ומה הפתרון ל ביפ שכל הזמן מתנתק?

תגובה מאת שי
עובד מעולה ! רק למה התצוגה לא נדלקת שאני מרים את פרק היד ? (זה עבד לפני השינויים של הקושחה וכו’)
תגובה מאת Just here to reply…
שמע, זה הרס לי את השעון. הייתי צריך להתעסק 5 שעות כדי לסדר אותו! באמת שאני מבין בדברים כאלה אבל אני מציע שתנסה בעצמך את המדריך על הגרסה העדכנית. עשיתי את המדריך שלב-שלב, הורדתי הכל, התקנתי, שיניתי firmware, הוספתי right to left support ובאמת כלום.
תגובה מאת ענת
ניסיתי להתקין את העברית ל Xiaomi Bip העברית עולה אבל הפוך אם אני מבטלת את ההתראות מתוכנת mi fit אני לא מקבלת בכלל התראות לטלפון, והעברית עדין הפוכה תודה