ללמד את השעונים והצמידים של שיאומי עברית! מדריך מעודכן ל- Xiaomi Bip ו-Mi Band 3

התצוגה לא צריכה להיות בעברית… רק התמיכה בהצגת הודעות

הגדרת לGB שחלוף לאנגלית, בטל את ההגדרה

יש לי mi band3 ומיד אחרי שהתקנתי את mi fit ואז את הקושחה המקוסטמת, השעון לא מציג לי כלום חןץ מההודעה על המסך “connect the app to update” וכמובן לא עוזר לי כלום מאז עד שאני מחזיר לmi fit הרשמי וזה חוזר לסינית מה עושים? יש מצב שהתקנתי קושחה מקוסטמת לא טובה? לקחתי מהקבצים המצורפים בענן

אולי מישהו יכול לכתוב לי את סדר הדברים? הבנתי את התהליך אבל הסדר קצת מבולבל. אולי בגלל זה לא הצלחתי וכתוב ליconnect to app והכל חסום לי
מה התהליך מאז שאני עם גרסה רשמית של גוגל פליי והצמיד מוצמד

תגובה מאת ליאור האם יש תמיכה בGB גם בהודעות WHATSUP?

הסדר כתוב ופשוט. מה לא מובן?

כן

התקנתי את gudjet bridge ואת הגרסה של שאומי פיט הישנה ומיד אח"כ את הקושחה המקוסטמת ואז השעון לא עובד וכתוב “connect the app and update” ולכן הייתי צריך להתקין את מי פיט החדש וזה עדכן בחזרה לסינית

אני באותו מצב של [11118]
ה mi band 3 מציג הודעה “Connect to app to update” למרות שהכל מראה שהוא כן מחובר ל Mi Fit וגם ל GB.
ניסיתי להתנתק משניהם ולהתחבר מחדש אבל לא עזר.

מה כדאי לעשות?
תודה מראש

תגובה מאת רועי כהן
תעיף מבט על How to solve “Connect to app to update” message on Mi Band 3 ? בקישור: https://geekdoing.com/threads/faq-flash-firmware-pair-problem-with-mi-fit.130/ מזכיר שהגרסה היא 1.5.0.2
תגובה מאת jonathan dana
עזרה… יש לי את הBIP. התקנתי את new_Mili_chaohu_uni.ft ו-Gadgetbridge. לא מבין מדוע העברית עדיין הפוכה. למען הסר ספק, ביטלתי את ההתראות של Mi Fit. עזרה?!?

בכל פעם שהשעון מתרחק מהטלפון, או שהטלפון נכבה ונדלק, צריך לחבר מחדש את השעון ב GadgetBridge באופן ידני. יש דרך שהשעון יתחבר לטלפון באופן אוטומטי?

תגובה מאת amir b
היי ניסיתי לעשות את התהליך אבל לצערי זה לא עובד… הגרסא המקוסטמת של הmiFIt לא מצליחה להתחבר למשתמש … אז אי אפשר להגדיר שהוא יזוהה בבלוטוס’ בעזרתה בשביל ה GADGETBRIDGE… ושניסיתי להתקין כרגיל רק עם הגרסא העדכנית של הmiFit מהplaystore אז החבילה הותקנה לי אבל אחר כך הצמיד נתקע על “Connect to app to update” וזה לא הצליח להתחבר לאפליקציה… הייתי צריך לבטל את ההצמדה, לעשות לו PAIRING מחדש ו"לאתחל" לגרסא החדשה … כך שהתהליך לא צלח… האם יש קבצים עדכניים / משהו אחר שאפשר לעשות ? או שאני מפספס משהו? תודה רבה!!

הייי
אולי מישהו יכול לעזור
רכשתי את הביפ וחברתי אותו לתוכנת ה Gadgetbridge והכל עובד אחלה
הבעיה שתוכנת ה Gadgetbridge מתנתקת מהשעון מפעם לפעם והיא לא מאתחלת את עצמה מחדש ולא את חיבור ה BT ןאז אני לא מקבל התראות ונאלץ להפעיל שוב את Gadgetbridge וללחוץ התחברות ולא ברור למה
ה Gadgetbridge מסומנת לאיתחול מחדש ולחיבור ה BT אוטומטית כל פעם שמתנתקת.
ההתראות ב Mi Fit כמובן מנוטרלות.
תוכנת Mi Fit נשארת מחוברת כל הזמן ואוספת נתונים בלי בעיות.
מתסכל מאוד . מישהו יכול ליעץ?
הטלפון אגב שיומי רד מי נוט 4 אנדרואיד גירסה 6.0 MRA58K
תודה מראש

תגובה מאת עידו
אותו הדבר אצלי
תגובה מאת ‫משה ‬‎
תוך כדי עדכון זה נכשל ועכשיו אי אפשר להתחבר לתמיד בלוטוס (ניסיתי לאתחל את הפלאפון ואת הבלוטות) , בנוסף זה תקוע על “connect to app to update”, נראלי שזה מחר לו את מערכת ההפעלה והרסתי את המכשיר /:
תגובה מאת ZUZU
האם עדיין צריך להפליש קושחה ישנה או שאפשר רק את הפונטים ?

הבאתם לינק למדריך של צריבת רום ישן, וכתבתם שם שהמדריך כבר לא נדרש… איך אני בכל זאת עושה שתהיה לי תמיכה בעברית בMI BEND 3?

נכון שזה קצת מבלבל, המדריך הקודם לא נדרש אבל החלק שבו שמתקינים את האפליקציה שצורבת רומים ומצמדים לשעון עדיין רלוונטי.

תגובה מאת עומר
יש פתרון לבעיה של connect the app to update?