ללמד את השעונים והצמידים של שיאומי עברית! מדריך מעודכן ל- Xiaomi Bip ו-Mi Band 3

תגובה מאת דני
ביטלתי התראות במיפיט, עדיין יוצא הפוך, מה אני צריך לעשות?

תגובה מאת nightc
אני שואל שוב, באופן עקרוני, האם הרצועה מי בנד 3 יכולה להציג שמות מתקשרים בעברית ימין לשמאל?
אני רוצה לדעת אם להזמין.

תגובה מאת אבי
ברגע שאני הופך את זה לאנגלית,ברגע שזה נכנס לאפליקציה מי פיט זה חוזר לסינית, וניסיתי לשים גרסא ישנה אבל לא עובדת על הפלאפון. מה לעשות?

תגובה מאת ofir
אצלי זה מתקין אנגלית בעזרת התוכנה והכל ואז זה משתנה לשפה מוזרה עברית רואים חצי הכוונה להפוכה

תגובה מאת אורח פורח
איך צורבים את קובץ הפונט על הBIP? המדריך ממש לא ברור, ממכשיר של שיומי הוא לא נותן לי לבחור עם איזה אפליקציה לפתוח את הקובץ של הפונטים

זה ברור אם טורחים לקרוא - כי כתוב, אני משתמש בסייר SOLID

דרך איזה תוכנה אתה מנהל את ההתראות? GB?

מוחקים את הMIFIT שלך ומשתמשים בזה שיש בלינק

להפעיל בהגדרות של GB את הRTL

תגובה מאת אמנון
יש לי מי בנד3. מחקתי את המי פיט הקיים והתקנתי את זה מהקישור וגם את הגאדג'ט ברידג' וגם את הקובץ שהופך לעברית. רק המי פיט מוצא את הצמיד. ואמנם התצוגה באנגלית אבל לא מצליח בשום דבר לשנות את התצוגה לעברית.
מה צריך לעשות בעצם???

תגובה מאת vvvlad יש לי ביפ. התקנתי גרסא של GB מ-Fdroid. עשיתי הכל לפי הצעדים, אבל הוא מראה לי הודעות באותיות אנגליות (כאילו בעברית). למשל אם אני שולח הודעת טסט מ GB וכותב שלום, מקבל בשעון shlum אם שולח לילה טוב - מקבל lylh tub.
מה זה אומר? מה עשיתי לא נכון?

התצוגה לא צריכה להיות בעברית… רק התמיכה בהצגת הודעות

הגדרת לGB שחלוף לאנגלית, בטל את ההגדרה

יש לי mi band3 ומיד אחרי שהתקנתי את mi fit ואז את הקושחה המקוסטמת, השעון לא מציג לי כלום חןץ מההודעה על המסך “connect the app to update” וכמובן לא עוזר לי כלום מאז עד שאני מחזיר לmi fit הרשמי וזה חוזר לסינית מה עושים? יש מצב שהתקנתי קושחה מקוסטמת לא טובה? לקחתי מהקבצים המצורפים בענן

אולי מישהו יכול לכתוב לי את סדר הדברים? הבנתי את התהליך אבל הסדר קצת מבולבל. אולי בגלל זה לא הצלחתי וכתוב ליconnect to app והכל חסום לי
מה התהליך מאז שאני עם גרסה רשמית של גוגל פליי והצמיד מוצמד

תגובה מאת ליאור האם יש תמיכה בGB גם בהודעות WHATSUP?

הסדר כתוב ופשוט. מה לא מובן?

כן

התקנתי את gudjet bridge ואת הגרסה של שאומי פיט הישנה ומיד אח"כ את הקושחה המקוסטמת ואז השעון לא עובד וכתוב “connect the app and update” ולכן הייתי צריך להתקין את מי פיט החדש וזה עדכן בחזרה לסינית

אני באותו מצב של [11118]
ה mi band 3 מציג הודעה “Connect to app to update” למרות שהכל מראה שהוא כן מחובר ל Mi Fit וגם ל GB.
ניסיתי להתנתק משניהם ולהתחבר מחדש אבל לא עזר.

מה כדאי לעשות?
תודה מראש