ללמד את השעונים והצמידים של שיאומי עברית! מדריך מעודכן ל- Xiaomi Bip ו-Mi Band 3

תגובה מאת Avishay Ziv
האם יש עברית ל- amazfit gtr ?
תגובה מאת Benny Cohen
כן יש תמיכה בamazfit gtr

אני בעלים גאה של mi band3, :poop: שקניתי דרככם :heart_eyes: ואני לא מתכנת, לטעמי הכתבה לוקה בחסר, לא הצלחתי לעשות עברית! אבל בשביל זה צריך להיות גאון…
יתרה מכך גם לא אנגלית! כשהצמיד מחובר לאפליקצית mi fit, הרשמית זה בסינית אבל יש את כל האופציות כמו מזג האוויר התראות וחיישן תנועה שמדליק את המסך כשמרימים את היד, וכשהצמיד מחובר לאיזה אפליקציה אחרת בשם mi band" שהורדתי מהגוגל פליי אז זה נהפך להיות אנגלית אבל בלי המצבים שכתבתי לעיל…:thinking:
אז תכלס בגוף הכתבה כתוב שאין גם אנגלית רשמית אבל כאן בתגובות כתוב שכבר כן יש אנגלית רשמית, איך אני מגיע אליה בלי סירוס תכונות??

אם תתקין אפליקציית mi fit היא תעדכן את הצמיד שלך לאנגלית מלאה.
אני מסכים שהמדריך לא פשוט אבל זה בגלל שלאורך השנה האחרונה השיטות השתנו, הקבצים שיש להתקין השתנו והמדריך עודכן ותוקן אבל לא כל הזמן. זה מאוד קשה “לרדוף” אחרי השינויים שנעשים חדשים לבקרים בתהליך.
החדשות הטובות הן שאנגלית מלאה אמורה להיות לך. ובכל מקרה זה לא צמיד שצריך מי יודע מה עברית, זה לא שעון חכם, רק צמיד כושר.

לא צריך להיות גאון כי זה לא מסובך באמת, מספיק אנשים עשו את זה. לגבי לא מעודכן זה אכן נכון לצערי כשהיום יש כבר קושחה מלאה בעברית

ברצינות אל תצחק, מה זה קושחה ואיך זה יכול לעבוד?

ולגבי מה שכתבת על אפליקציה mi tit, יש לי אותה וברגע שאני מתחבר אליה זה עושה לי את הצמיד לסינית…
אולי בגלל שהצמיד בן שנה? אולי כי יש לי אנדרואיד 7?

ולזה קוראים לא לקרוא את המדריך בעל 5 השורות. צריך לצרוב גרסה לרצועה במקרה שלך היא סינית במקור ולכן צריך לעדכן קושחה כשאפשר לעדכן כבר לקושחה בעברית מלאה מהלינק שהבאתי

נכנסתי ללינק ויש שם 2 קבצים להורדה בעברית במשקל של כמה קילובייט. הורדתי וב"הורדות" כותב לי שלא ניתן לפתוח קובץ זה…

1. עכשיו לחלק החשוב, התקנת הקושחה האנגלית. אני מזכיר שוב כי מדובר על תהליך באחריות המשתמש בלבד. נכנסים לסייר הקבצים למקום בו הורדנו את הקובץ (אני משתמש בסייר SOLID), אחרי לחיצה על קובץ ה-fw תיתן האפשרות לבחור איך לפתוח את הקובץ ושם נבחר בתוכנת ה-GadgetBridge כשלאחריה יפתח מסך השואל אם אנו רוצים להתקין את הקושחה מקוסטמת, לוחצים על התקן ומחכים.

סלח לי, אבל זה לא לאנגלית??
או לעברית? או לאנגלית אחרי שהורדתי עברית מהלינק שהבאת? (אם יש אפשרות בעברית אין לי צורך באנגלית),
אולי לתועלת הכלל אפשר להסביר זאת כאן בצעדים ממוספרים?

כשאני מתחבר לאפליקציה הזאת זה מעביר לי לסינית…

אם רק היה מדריך… המדריך נכון פשוט הקבצים המעודכנים זה להלינק האחרון לגרסה העברית המלאה
זה הכל… לא מסובך מדי

האם ההוראות כאן לגבי Bip מתאימים גם לשעון Bip Lite?

כבר יש עברית רשמית. אין צורך במדריך.

האם העברית הרשמית מתאימה גם ל Bip Lite?
הבנתי שצריך להעביר את הסלולרי לממשק עברית כולל התפריטים כדי שהעברית הרשמית תעבוד בשעון, זה לא מתאים לי.

ההבדל היחיד בינהם הוא gps וההפרש במחיר הוא בדרכ 5 דולר ומטה. עדיף לבחור בביפ הנ"ל.

הבדל נוסף לטובת ה Bip Lite הוא שאפשר לשחות איתו.
האם ב Bip אפשר לראות התראות בעברית כשממשק הטלפון הוא לא בעברית?

Ella_Bondarchuk, קרה לי בידיוק אותו הדבר, מגיע ל99% ואז כותב X ו"Can’t Update", לאחר מכן מתנתק מה-GadgetBridge. גירסת הקושחה שלי על השעון היא V2.4.0.32 (ניתן למצוא את זה באפליקצייה של הMI FIT). חשבתי שאולי הגירסה שנתנו במדריך, Mili_wuhan_EN_Bold_M.fw, פשוט לא עדכנית ולא תואמת לגירסת הקושחה שלי.
חיפשתי קצת בפורום של GeekDoing , ומצאתי את הגרסא הזו :

עדיף להיכנס לשם עם הכרום בסלולרי (אצלי אנדרואיד) , צריך ללחוץ שם על הלינק “Official Resources v49s” ובדף הבא ללחוץ על הלינק " Resources v49 | Mi Band 3" . זה יוריד את הקובץ “Mili_wuhan.res”. הדפדפן אמור להציע פתיחה של הקובץ הזה ישירות דרך GadgetBridge, ואז תתחיל ספירת אחוזים מחדש, רק שהפעם הוא יגיע ל100% והעדכון אמור להצליח (“Update success” עם V - או משהו כזה).
לאחר מכן , הצמיד הראה לי הודעות בעברית רק אם שיניתי את השפה של הצמיד לערבית. (אפשר דרך הGB, ללחוץ על הגלגל שיניים בשורה של הצמיד שמחובר:
ואז לבחור ב"Language" -> “Arabic” .
אני יודע שזה לא מושלם -(כל התפריטים בערבית) אבל גם ככה קל להבין את התפריטים מהתמונות, וזה שווה את זה כי זה מקל עליי מאוד לראות שקיבלתי הודעות, אימיילים ותזכורות יומן עם טקסט שאני יכול להבין את הנושא.
דרך אגב, אפשר עדיין לנהל את ההתראות מMI-FIT (ואפילו להשאיר אותו מחובר), אבל גם ה GB צריך להיות מחובר במקביל, אחרת, פעם הבאה שנתחבר רק דרך MIFIT הוא ישנה את השפה בחזרה לאנגלית.
קצת תמונות למתעניינים:
image

מחפש פתרון להצגת הודעות בעברית לשעון AMAZFIT GTR LITE. אשמח לעזרה