ללמד את השעונים והצמידים של שיאומי עברית! מדריך מעודכן ל- Xiaomi Bip ו-Mi Band 3

התקנתי את הפונטים של BIP על הamazfit band 2 שלי ועכשיו התראות מופיעות בעברית אבל אני לא מצליח להכנס לתפריטים בשעון. כלומר מקיש על השעון כדי לראות את השעה אבל אז כשאני גורר למעלה המסך נכבה, במקום לראות תפריט. לחיצה עליו כעת מראה את הנתונים של קלוריות, לב, וכו’. משיכה לימין או שמאל או למטה עובדות כצפוי (מבטלות או מראות מזג אויר או מראות מצב “אל תפריע” בהתאם).
מה עושים?

אני מחכה לגרסה יותר “יציבה” בשביל המדריך

באופן די מדהים לא הרגת את השעון שלך… צרוב גרסה חדשה ונקיה ותקפיד לקרוא שמדריך לMI BAND 3 ו BIP מדבר על MI BAND 3 ו-BIP ולא רצועה אחרת של אותה חברה

בשורה טובה למשתמשי ה-BIP, עדכון רשמי הוסיף עברית מלאה

הי, תודה.
האם יש תמיכה ב Band 4?

יש לא רשמי ו"עקיף" ברגע שיהיה משהו יותר יציב יצא מדריך מעודכן

אשמח לעדכון ברגע שיהיה פיתרון לband 4

התחלתי להשתמש בזה לכמה זמן, בהודעות פרטיות בווצאפ זה מראה אחלה (מראה RTL) רק שם השולח הוא LTR אבל זה בסדר, גם כשמקבל שיחות זה רושם בעברית LTR , וכל שאר הישומים עם טקסטים בשילוב אנגלית ועברית עובד טוב, חיסרון יחיד זה שהשפת מערכת של השעון תהיה בספרדית אבל זה לא כזה נורא כמו שחושבים כי זוכרים תפריטים בעל פה ויש תמונות של מה לבחור (נ.ב. ספרדית די דומה לאנגלית)

מדריך חדש עובד מצוין

שלום
ברשותי Amazfit Bip שמחובר ל גירסה העדכנית של Mi Fit
כיון שקראתי שסוף סוף יש תמיכה רשמית לעברית ניתקתי את כל שאר התוכנות התומכות שיניתי את ה MUI
של הטלפון לעברית ואכן המערכת עדכנה את הקושחה של השעון ואת הפונטים והתחיל לעבוד יפה בעברית
אולם מסתבר שהפונטים בעברית קטנים באופן יחסי וקשה לקרא את ההודעות. האם מישהו יודע כיצד אפשר להגדיל אותם?
דבר שני בהתראת שיחה נכנסת נעלמה האפשרות לבחור לתצוגה שם מצלצל או מספר הטלפון שלו. ל MiFit יש הרשאה לספר הטלפונים האם מישהו יודע משהו בעניין?
אודה לתשובה

תגובה מאת Aviv Barak
היי, ביצעתי את השלבים והצלחתי להתקין עברית (הפוכה) על mi band 3. עכשיו אני לא מצליח לגלות את הצמיד ב-GADGETBRIDGE בשום אופן ולא משנה מה אני עושה (מתקין מחדש FIT, מעדכן קושחה ב-FIT, מתקין מחדש GADGETBRIDGE, מפעיל טלפון מחדש…)… אז אני תקוע על קושחה סינית, בלי אנגלית ובטח בלי עברית! מה אני עושה עכשיו??
תגובה מאת Avishay Ziv
האם יש עברית ל- amazfit gtr ?
תגובה מאת Benny Cohen
כן יש תמיכה בamazfit gtr

אני בעלים גאה של mi band3, :poop: שקניתי דרככם :heart_eyes: ואני לא מתכנת, לטעמי הכתבה לוקה בחסר, לא הצלחתי לעשות עברית! אבל בשביל זה צריך להיות גאון…
יתרה מכך גם לא אנגלית! כשהצמיד מחובר לאפליקצית mi fit, הרשמית זה בסינית אבל יש את כל האופציות כמו מזג האוויר התראות וחיישן תנועה שמדליק את המסך כשמרימים את היד, וכשהצמיד מחובר לאיזה אפליקציה אחרת בשם mi band" שהורדתי מהגוגל פליי אז זה נהפך להיות אנגלית אבל בלי המצבים שכתבתי לעיל…:thinking:
אז תכלס בגוף הכתבה כתוב שאין גם אנגלית רשמית אבל כאן בתגובות כתוב שכבר כן יש אנגלית רשמית, איך אני מגיע אליה בלי סירוס תכונות??

אם תתקין אפליקציית mi fit היא תעדכן את הצמיד שלך לאנגלית מלאה.
אני מסכים שהמדריך לא פשוט אבל זה בגלל שלאורך השנה האחרונה השיטות השתנו, הקבצים שיש להתקין השתנו והמדריך עודכן ותוקן אבל לא כל הזמן. זה מאוד קשה “לרדוף” אחרי השינויים שנעשים חדשים לבקרים בתהליך.
החדשות הטובות הן שאנגלית מלאה אמורה להיות לך. ובכל מקרה זה לא צמיד שצריך מי יודע מה עברית, זה לא שעון חכם, רק צמיד כושר.

לא צריך להיות גאון כי זה לא מסובך באמת, מספיק אנשים עשו את זה. לגבי לא מעודכן זה אכן נכון לצערי כשהיום יש כבר קושחה מלאה בעברית

ברצינות אל תצחק, מה זה קושחה ואיך זה יכול לעבוד?

ולגבי מה שכתבת על אפליקציה mi tit, יש לי אותה וברגע שאני מתחבר אליה זה עושה לי את הצמיד לסינית…
אולי בגלל שהצמיד בן שנה? אולי כי יש לי אנדרואיד 7?

ולזה קוראים לא לקרוא את המדריך בעל 5 השורות. צריך לצרוב גרסה לרצועה במקרה שלך היא סינית במקור ולכן צריך לעדכן קושחה כשאפשר לעדכן כבר לקושחה בעברית מלאה מהלינק שהבאתי

נכנסתי ללינק ויש שם 2 קבצים להורדה בעברית במשקל של כמה קילובייט. הורדתי וב"הורדות" כותב לי שלא ניתן לפתוח קובץ זה…