ללמד את השעונים והצמידים של שיאומי עברית! מדריך מעודכן ל- Xiaomi Bip ו-Mi Band 3

תגובה מאת Just here to reply…
שמע, זה הרס לי את השעון. הייתי צריך להתעסק 5 שעות כדי לסדר אותו! באמת שאני מבין בדברים כאלה אבל אני מציע שתנסה בעצמך את המדריך על הגרסה העדכנית. עשיתי את המדריך שלב-שלב, הורדתי הכל, התקנתי, שיניתי firmware, הוספתי right to left support ובאמת כלום.
תגובה מאת ענת
ניסיתי להתקין את העברית ל Xiaomi Bip העברית עולה אבל הפוך אם אני מבטלת את ההתראות מתוכנת mi fit אני לא מקבלת בכלל התראות לטלפון, והעברית עדין הפוכה תודה
תגובה מאת יהלום
היי, היתה לי גירסה של mi חדשה יותר הסרתי אותה והורדתי את הגירסה הישנה יותר אבל אני משום מה לא מצליחה להתחבר לצמיד עם הגירסה הישנה הוא כותב לי לאפס את המכשיר להגדרות יצרן. אני לא מצליחה לעשות גם את זה דרך המי הישן. יש לך פתרון? תודה מראש
תגובה מאת יובל
לפי המדריך הכל זה לאנדרואיד, יש משהו גם לבעלי אייפון???

הבעיה שבאייפון אי אפשר לשלוח התראות צד ג’ כרגע בשביל לשנות כיוון לעברית

איזה קושחה?

כי צריך להשתמש בתוכנות צד ג’ שכתובות בשביל ההתראות

תגובה מאת Ilya Avilevich
מצטרף לשאלה.

נוספה קושחה חדשה בעברית מלאה מבוססת 2.3.0.2

התרגום בזכות אלמוג (almooog101​)

יש להשתמש באפליקציה Notify & Fitness על מנת לקבוע את השפה הערבית להצגה נכונה של כיוון הטקסט

למי שרוצה תמיכה בלבד בעברית יכול להשתמש ב

שאר המדריך נשאר רלוונטי רק עם הקבצים החדשים

המדריך קיבל עדכון כללי

תגובה מאת KW
ה gadgetbridge לא מזהה את השעון שלי (mi band 3) למרות שסימנתי שיהיה ניתן לזהות אותו.
תגובה מאת Omer
הי יעקב ניסיתי לא הצלחתי להפוך מימין לשמאל את הכתב בעברית תוכל לעזור לי בבקשה?
תגובה מאת Omer
לא עם gadgetbridge ולא עם Notify & Fitness ולא עם alert bridge
תגובה מאת נחום
הורדתי ועדכנתי . סובל משתי בעיות .

התפרטים בעברית הפוכה (ההודעות בסדר גמור)
אני משתמש באפ mi fit והוא כל הזמן משדרג לי גרסה ומחזיר אותי לאנגלית . יש אפשרות לעצור את זה ?

תגובה מאת נחום
תנסה למחוק את ההתאמה מההגדרות של הבלוטוס לפני

@OMER

בשביל עברית “נכונה” תשתמש רק ב- Notify & Fitness ושנה לערבית

@נחום
אותה התשובה, ולמחוק את MI FIT הרגיל

תגובה מאת אלישע
למה אני לא רואה את השפת הערבית מתוך השפות שיש בnotify & fitness. יש בעברית? אבל לא עושה שום דבר. כמובן שנתתי לו תמיכה מימין לשמאל
תגובה מאת אלישע
למה אני לא רואה את השפת הערבית מתוך השפות שיש בnotify & fitness. יש בעברית? אבל לא עושה שום דבר. כמובן שנתתי לו תמיכה מימין לשמאל
תגובה מאת Omer
יעקב יש אופציה לדבר איתך איכשהוא ?

Facebook