ללמד את השעונים והצמידים של שיאומי עברית! מדריך מעודכן ל- Xiaomi Bip ו-Mi Band 3

אם רק היה מדריך

תגובה מאת Itay
אחרי מספר נסיונות הצמיד תקוע על “CONNECT TO APP TO UPDATE” חוזר לMI FIT הרגיל וזהו =\ תודה על המדריך !
תגובה מאת משה
לא עובד בשיאומי מי באנד 3
תגובה מאת mika
תודה רבה על המדריך, הסתדרתי עם העברית הכל מתקבל תקין מכל האפליקציות, אבל יש לי בעיה רק עם שיחות, זה לא מציג לא מספר ולא שם, וניסיתי לשחק עם כל האופציות ב GB. משום מה גם ה GB מתנתק כל כמה זמן ואני צריכה להיכנס שוב לאפליקציה ולעשות לו CONNECT שוב לצמיד (הכל מסומן בV, כל הקישורים autostart,bluetooth,reconnect)
תגובה מאת kfir
אחרי צריבה תקוע על CONNECT TO UPDATE… יש פתרון?

איזה גרסה צרבת

תגובה מאת guest
עשיתי הכל בדיוק לפי המדריך ורשום לי connect to update על הצמיד… יש לזה פתרון? ראיתי שזה קרה לעוד כמה חברה פה

מה הקושחה שצרבת
עם איזה תוכנה אתה עובד כרגע
לא שמות רק, מספרי גרסה להכל

תגובה מאת אופיר
פיתרון לבעיית ה connect to app שכולם חווים - תורידו קושחה חדשה יותר, אפשר להוריד אותה מכאן (דורש הרשמה חינמית): https://geekdoing.com/threads/firmware-2-2-0-14-english-bold-font.504/?fbclid=IwAR33cy1YGCgSDWyvIiOQv7xe_H_pK2ZVkzSX3p3jsvPMW-FwjiwFIMBkInc

ומה הפתרון ל ביפ שכל הזמן מתנתק?

תגובה מאת שי
עובד מעולה ! רק למה התצוגה לא נדלקת שאני מרים את פרק היד ? (זה עבד לפני השינויים של הקושחה וכו’)
תגובה מאת Just here to reply…
שמע, זה הרס לי את השעון. הייתי צריך להתעסק 5 שעות כדי לסדר אותו! באמת שאני מבין בדברים כאלה אבל אני מציע שתנסה בעצמך את המדריך על הגרסה העדכנית. עשיתי את המדריך שלב-שלב, הורדתי הכל, התקנתי, שיניתי firmware, הוספתי right to left support ובאמת כלום.
תגובה מאת ענת
ניסיתי להתקין את העברית ל Xiaomi Bip העברית עולה אבל הפוך אם אני מבטלת את ההתראות מתוכנת mi fit אני לא מקבלת בכלל התראות לטלפון, והעברית עדין הפוכה תודה
תגובה מאת יהלום
היי, היתה לי גירסה של mi חדשה יותר הסרתי אותה והורדתי את הגירסה הישנה יותר אבל אני משום מה לא מצליחה להתחבר לצמיד עם הגירסה הישנה הוא כותב לי לאפס את המכשיר להגדרות יצרן. אני לא מצליחה לעשות גם את זה דרך המי הישן. יש לך פתרון? תודה מראש
תגובה מאת יובל
לפי המדריך הכל זה לאנדרואיד, יש משהו גם לבעלי אייפון???

הבעיה שבאייפון אי אפשר לשלוח התראות צד ג’ כרגע בשביל לשנות כיוון לעברית

איזה קושחה?

כי צריך להשתמש בתוכנות צד ג’ שכתובות בשביל ההתראות

תגובה מאת Ilya Avilevich
מצטרף לשאלה.

נוספה קושחה חדשה בעברית מלאה מבוססת 2.3.0.2

התרגום בזכות אלמוג (almooog101​)

יש להשתמש באפליקציה Notify & Fitness על מנת לקבוע את השפה הערבית להצגה נכונה של כיוון הטקסט

למי שרוצה תמיכה בלבד בעברית יכול להשתמש ב

שאר המדריך נשאר רלוונטי רק עם הקבצים החדשים