שקעים חכמים של WETO לשוק הישראלי

תגובה מאת אורח
תודה על הסקירה יחד עם זאת, אם אי אפשר לחבר צרכנים כבדים, כמו מכונה ומייבש כביסה, תנור, רדיאטור וכו’- לא ברור מה היתרון של המוצר ולשם מה הוא משמש בסוף. בשביל כיבוי והדלקה מרחוק של צרכנים “קלים” כמו טלויזיה העלות של המוצר יותר גבוהה מאשר אם אשאיר אותה עובדת רצוף במשך חודש. יש דגמים שכן מתאימים לצרכנים הכבדים?

תודה על הפירגון,
יש את הדגם הזה שתומך ב16A המקסמילי - https://zuz.mx/2BPy, לקניה בישראל. כ119 ש"ח, לעיתים פחות עם קופון NEW2018 שעובד לפעמים וחוסך 30 שקלים.
לגבי השיקול שלך - לא חושב שזה פרקטי.
מה הפואנטה בלחבר ‘צרכן כבד’ כמו מכונת כביסה או מייבש? אלו ממילא מגיעים היום עם טיימר מובנה ל24 שעות בכל הדגמים שיצאו בעשור האחרון בערך, וגם לא יפעילו את עצמם, ימלאו סבון, יבחרו תוכנית נכונה וטמפרטורה ויעמיסו את עצמם עם בגדים. מה יתן לך להעמיס מכונה היום ולהפעיל אותה מרחוק בעוד יומיים נניח?
לגבי טלויזיה - זה כן שימושי אם רוצים למשל לקבוע שעות צפיה לילדים, להשתמש כשעון מעורר, לכבות מרחוק אם שוכחים או להדליק מידי פעם כדי להרתיע גנבים. אותו הדבר עם תאורה, מוזיקה, אקווריום, הטענת מקדחה, מכונית על שלט, רחפן וכד’ - להם סוללות ומטענים פחות מתוחכמים מהסמרטפון ויש חשש לטעינת יתר, קצר וכד’ וכדאי לנתק מהחשמל בטעינה מלאה. אפשר גם לקבוע למשל הטענה כל כמה ימים של מוצר חשמלי, אם זו תאורת חירום, כלי עבודה, גינה וכו’ כך שגם שומרים על הסוללה וגם שומרים עליהם טעונים למתי שנצטרך, בלי לבזבז זמן ולחכות שעות להטענה כשבאמת צריך אותם, בלי לבזבז חשמל ובלי לשחוק את הסוללה (שגם לא בריא שתהייה פרוקה לאורך זמן).
השיקול של להשאיר טלויזה דלוקה חודש…מה עם בלאי? מה עם להפריע לשכנים כל פעם שיש פרסומות? אתה באמת רוצה להשאיר את הטלויזיה היקרה שלך דלוקה חודש שלם ברציפות כי אולי החשמל יעלה פחות מ40 שקל שהמוצר הזה עולה (וגם משמש כמטען…)? לא נשמע לי בריא וגם לא בטוח לגבי צריכת החשמל…
בקיצור, השימוש כאן תלוי בעיקר בדמיון ובצרכים שלכם.

יש את זה שתומך ב16A -

אם כי בכל מקרה לא הייתי מתרגל לכיבוי/הדלקה מרחוק של מפזרי חום וכד’. זה טוב כגיבוי וראש שקט, אבל כדאי שיהיה את ההרגל לכבות אותם כשהם ללא השגחה.

שלום DARDASYANUS,
שים לב כי האתר הוא בית פתוח לסקירות. יש את הפידבק שלנו כעורכים ולכל אחד ה’מומחיות’, הדגשים והרקע שלו. יש מי שמבין מאוד בחשמל ויש שפחות. הכל עובר את עיננו הבוחנת לפני הפרסום כמובן, גם אם חסר לטעמך הפעם הדגש על איכות ההלחמה ועובי הכבל.
לבקשתך הוספתי בכתבה גם תמונה של המדבקה על השקע - שמראה FCC וCE וגם פירקתי אותו להתרשמות מההלחמות, עובי חוטים וכד’. מקווה שזה עונה על הספק.
חשוב לומר שתקן ישראלי ותקנים בכלל - הם חשובים, אבל לא פעם ולא פעמיים רואים שבדיקות התקנים הללו הן כלום ושום דבר ולא חסרים מוצרים בארץ עם תקן שהם לא בטיחותיים. גם בחברות כמו סמסונג ואפל, עם כל התקציב והתקנים האפשריים - יש תקלות חמורות.
אז כן, חשוב לדעת ולבדוק, ובוודאי טוב שיהיה מאשר שלא יהיה, אך באותה הנשימה לדעת שגם כשיש תקן, זה לא אומר הרבה. נזכיר גם שהמון אנשים בארץ משתמשים במטען חלופי סוג ד’ שקיבלו מחנות בארץ ‘עם תקן’ וגם במתאמי שקע בחצי סנט שקיבלו באריזה מסין וגם על כך כתבנו כבר בעבר לא פעם.

שלום Gsupport,
תודה רבה על התגובה לעניין, ואני שמח שלא לקחת את זה לכיוון שמישהו אחר כאן בשרשור לקח, אין לי כוונה לזלזל או לפגוע אלא להתריע, בדיוק באותה מידה שהייתי מתריע במידה והיה כאן לשם הדוגמא, מדריך לפתיחת הגבלת מהירות באופניים חשמליים.

לגבי מי שמבין או לא מבין, לתומי חשבתי שarik מבין בתחום, כפי שניתן לראות בחלק גדול מהמאמרים שלו, ביניהם:
https://www.glouds.com/tronsmart-40w/ הסקירה למטענים ששם השקעתם ופתחתם את המטענים והסברתם את החשיבות במטענים שבנויים נכון, שאפו. ושאפו גדול עוד יותר שאתם לא מפרסמים את המטעני QC3 של GOCOMMA, שבפוטנציאל יגרמו למשתמשים בהם להכנס לקומה.

אקפוץ קדימה לעוד דוגמה, הכתבה על הטעינה המהירה, https://www.glouds.com/האמת-על-טעינה-מהירה-והפעם-dash-4a-של-oneplus/,
שם Arik כתב על עצמו שהוא בעל תארים הנדסאי אלקטרוניקה, תואר בפיסיקה ואופטיקה Bsc ותואר הנדסת חשמל Msc.
כתבה יפה וענינת, נהניתי מההשקעה, אבל אני חולק על המסקנות, כפי שכתבתי קודם, זה לא העניין, אם ארצה להגיב אגיב שם, אבל בכל מקרה, גם כאן, שאפו על ההשקעה והכתיבה המענינת.

לאור הרקע של arik, התפלאתי מאוד לראות שהוציא תחת ידו סקירה שכזו ללא התייחסות מינימלית לבטיחות של השקעים האלו, אולי הם היחידים בשוק הזול עם תאימות לשקע הישראלי, אך אין זה אומר שכדאי להשתמש בהם.

לגבי מה שאמרת על מה שתקן אומר, וכן התמונה עם המדבקה, התשובה היא אחת, לא כל מי שאומר שיש לו תקן, וכותב שיש לו תקן, באמת יש לו תקן. מעבר לזה, יש הנחייה לכתוב את מספר תקן הFCC כדי שתוכל לחפש במאגר https://www.fcc.gov/oet/ea/fccid כדי שהצרכן יוכל לוודא שהאישור הוא אמיתי, וכדי להמחיש את העניין אספר מקרה שקרא לי מגוף ראשון, בחברה הקודמת שעבדתי בה חיפשנו סוללות, פנינו למספר יצרנים ושאלנו גם על אישורי תקינה, בחברה אחת אמרו שאמנם אין להם, אבל אם נרצה הם ידפיסו איזה תקן שנרצה על גוף הסוללה…

תבדוק במעבדות ITL לדוגמא איזה בדיקות צריך לעבור כדי לקבל אישורי תקינה כאלו, ואם באמת המוצר שלך עבר אותם, אתה יכול להיות רגוע שהוא די בסדר (אלא אם כן שיחדת את הבודק).

אני לא יודע אם למכשיר הזה יש תקן אמיתי או רק על הנייר (או המדבקה במקרה שלנו) אבל לפי איך שהשקע נראה מבפנים, אני לא בטוח שהייתי רגוע לחבר אותו לחשמל (עוד לפני חיבור צרכנים כבדים כמו רדיאטור, שזה מבחינתי נראה כמו סכנת נפשות) ובמיוחד להשאיר אותו לבד.
ומסיבה זו, אני די מסכים איתך שחשוב להעיף מהבית כלמכשיר חשמלי שאין לו תקן, וביניהם ודאי כל המטענים שדיברת עליהם.
ולכל מי שמזלזל בכך, אני מציע שיחכה לשלב בחיים שיהיה בעל משפחה ויהיה חשוב לו לשמור עליה בטוחה הרבה יותר מלחבר דברים מגניבים מסין לשקע בקיר.

השקע נבדק עם אלכסה כי זה מה שיש לי פיזית, קשה לבדוק על גוגל כשאין לך

אומנם אני פרסמתי את הכתבה, אך אני לא הכותב שלה. כל הקרדיט לעבודת הסקירה הנפלאה הוא של יאן.
לגבי עניין הבטיחות, המוצר נמכר בחנות ומוצג שם באופן ברור שיש לו כל תקן שרק רוצים:

מבחינתי זה די והותר ואני בטח לא פושע ורוצח ילדים אז תרגיע עם ציד המכשפות.
האם יתכן שזה אישור מזוייף? וואללה לא יודע אולי כן. אבל חזקת החפות על חברת WETO מתקיימת כל עוד לא באת והוכחת אחרת. לזרוק ככה טענות כלפי החברה שמייצרת את הפלאג זה עוול וזה הוצאת דיבה. אתה מוזמן להציג ראיות שהמוצר מסוכן לשימוש וניתן לזה את כל הבמה. אבל סתם ככה לזרוק האשמות, להפחיד אנשים זה לא לגיטימי. יותר גרוע מכך, מי שלא מבין וקורא את מה שכתבת עלול לחשוב שכל המכשירים שלו בבית עומדים בתקנים מחמירים והרי לא כך המצב. בכל טמבוריה בישראל מוכרים לך מפסקים, מפצלים, מתגים, שקעים ותקעים בלי שום תקן ואני לא רואה אותך נסער לגבי זה. שלא נדבר על מטענים לפלאפונים קקמייקה שלא רק מסוכנים בתאוריה אלא גם הרגו אנשים בפועל. אז אם אתה רוצה כבר להזהיר את הציבור, תפתח בקמפיין נגד המוצרים שנמכרים בכל שכונה ורחוב בישראל בלי שום תקן.

תגובה מאת Stas
יש למישהו מדריך התחברות לgoogle home ? כי בתוך אפליקציה זה מראה 404 not found ,אולי תצלומי מסך עם הוראות? תודה מראש.
תגובה מאת Stas
Smart Weto is outdated copy of this original product- eWeLink - registration is the same(username and pass are same for weto and ewelink), however only option to get this connected to google home is to find in g-home this provider in the list - “Smart We Link”
תגובה מאת מיתי
הזמנתי כמה, אחד הגיע עם לחצן פיסי לא תקין, פתחתי על זה קייס, רוצים שאשלח חזרה!? מבחנתי אני מוותר וגם לא קונה מהחנות הזאת, אין לי זמן להתעסק אם לארוז ולשלוח דואר רשום, לוודא שהגיע, לקבל החזרים. נשאר עם לחצן פיסי תקול.

קורה שיש תקלות, עלות המשלוח חינם דרך תוכנית “יש דרך חזרה” של פייפאל. גם אם היית קונה מחנות בארץ והיה מקולקל היו מבקשים שתחזיר לחנות. לא נשמע לי בקשה מוגזמת

גם אצלי זה קרה.
כפי שאפשר לראות בתמונה האחרונה של הסקירה. המתג מופעל באמצעות פלסטיק עם רגל דקה, הרגל כנראה ארוכה מידי ואם הבורג היחידי מהודק, המתג הופך ללחוץ קבוע.
קיצרתי במעט את הרגל הזו, והמכשיר מתפקד כרגיל.
מעבר לזה, הייתי רוצה לראות הפרדה טובה יותר בין החלק של המתח הרשת לאזור המתח הנמוך.
למעשה שקעי הUSB במרחק שממש לא עושה לי לישון טוב בלילה מחיבור הפזה.

תגובה מאת KOBY
מישהו יודע האם קיים איזשהו מפסק מדבקה שמאפשר הדלקה/כיבוי של השקע מבלי להגיע אליו פיזית או להשתמש באפליקציה?

כן, זה:
https://zuz.mx/2Ire

קרא גם את הסקירה הזו:

תגובה מאת אופיר
היי, סקירה מגניבה ממש! תודה! יש לי את ה-T04 ונראה ששקעי ה-USB לא חכמים (הם לא נשלטים ע"י הלחצן שעל השקע או ע"י האפליקציה). האם גם אצלכם זה ככה?

השקע עצמו חכם… ה-USB הם נטו טעינה, הם “לא חכמים”

גם לרדיאטור זה עשוי להספיק אם לא מפעילים על הדרגה הגבוהה ביותר…

קצת מאוחר,אבל פתחתי את השקע רק עכשיו.
ואחרי 10 דקות כפתור ההדלקה פשוט נתקע.
זבל של מוצר,תתרחקו ממנו כמו מאש.
זבל סיני באיכות ירודה

סקירה מצוינת והעובדה שיש אפליקציה נוחה ולא החיקוי של Weto עזרה לי מאד.
תודה רבה