חיבור VPN לכל הבית - מדריך הגדרת ראוטר

1. לגבי סעיף 11 - אם היית מבצע את השלבים 1-10 ונכנס לדף הזה, היית רואה שהמילה israel היתה הופכת לcanada :wink:
  2. כל מי שיהיה מחובר לרשת ה wifi של הראוטר שזה עתה הגדרת, יהיה מחובר לארץ שהוגדרה. מי שיהיה מחובר ל wifi המקורי שלך בבית ימשיך לגלוש דרך ישראל כרגיל. אם אתה צריך מדינה נוספת? קנה עוד ראוטר פשוט וחבר אותו למדינה אחרת. אבל אני חייב לציין במקרה כזה, אולי חבל בכלל להגדיר ראוטר משום שאפשר להתקין בכל מכשיר טלפון, טאבלט ומחשב בבית את האפליקצייה ולבחור ארץ שונה לכל מכשיר, בלי שום צורך בקנייה או הגדרה של ראוטר.

תגובה מאת ניר
מה עם גילוי נאות שה"דיל המיוחד" שלכם ל-15 חודשים בהתחייבות לשנה בעצם נגיש ל…כולם?
שאפו על המדריך - שצריך להיות הסיבה לרכוש את השירות דרככם, ולא כי השגתם "דיל" מדומיין.
רבותיי, הקהל לא טיפש. חרטתם על דגלכם שקיפות, נא להתנהג בהתאם.

תגובה גועלית! תתבייש לך אחרי שאנחנו עושים עבודה קשה ומשקיעים מכל הלב לרשום דברים כאלה.
הסיבה שאתה רואה את הדיל הזה, היא שנכנסת דרך הלינק שלנו שאוטומטית מקנה לך את הדיל. אם תיכנס מדפדפן חדש (או מחלון נסתר) ישירות לאתר ExpressVPN וללא שעברת בלינק שלנו לפני כן אתה תראה את המחיר הרגיל.
ואני מחכה להתנצלות.

תגובה מאת ניר
התגובה ממש לא גועלית. נתתי לך שאפו למדריך, והתכוונתי לזה.
האמת היא שהגעתי לעמוד הזה אחרי שכבר חיפשתי VPN בגוגל, כלומר ראיתי את המחיר הנ"ל עוד קודם. אולי זה היה דרך affiliate אחר וזה מסביר את הסיטואציה.
אה, ועוד משהו - אתה עושה עבודה קשה ומשקיע מכל הלב, הכל נכון. אבל זה למטרת רווח. אתה לא צדיק, אז אל תתנהג ככזה.
מה שבטוח, אני לא מתבייש בתגובתי (שכאמור איננה גועלית כלל וכלל). אני יודע מה ראיתי.
בהצלחה

סליחה? זה שמישהו רוצה להרוויח פרנסה ביושר ולתת קורת גג, אוכל וחינוך לילדים שלו הופך אותו ללא צדיק? למה לטעמך אני לא צדיק בדיוק? כי אני בחוצפתי רוצה להתפרנס?
גילוי נאות נמצא באתר שלנו מיום היווסדו לפני שנים https://www.glouds.com/gilui-naot/
ועוד גילוי נאות, אני באמת לא צדיק אבל אני אדם ישר וכנה שלא משקר.

תגובה מאת ניר
אריק, לקחת ללב זה לא בריא.
ב"לא צדיק" התכוונתי לזה שאני לא צריך להודות לך על העבודה הקשה שאתה עושה בשביל להתפרנס. אתה לא לבד. אולי אני לא משלם לך ישירות, אבל אני בהחלט לקוח.
הניסיון שלך לצייר אותי כאדם רע שצריך להתבייש לו הוא נלעג.
בהצלחה עם הלחם לילדים

תגובה מאת אריק אל תיקח ללב
ודבר נוסף - החמאתי לך על המדריך, וכמו שרשמתי כבר, התכוונתי לזה.

ניר היקר…
מחיר כרגע למי שנכנס לEXPRESS VPN, מגוגל -

$8.32 לחודש. לשנה.
מחיר למי שנכנס מהלינק שלנו -

6.67$ לחודש, 15 חודשים מתוכם 3 חודשים חינם.
לכן התגובה שלך קודם כל לא נכונה ואף שקרית. ברגע שלוחצים על הלינק שלנו בכתבה נשמר לך קוקי בדפדפן שיציג לך את הדיל.
אם תיכנס מדפדפן אחר/מצב נסתר/מכשיר אחר - תראה את המחיר היקר.
ייתכן ונכנסת מדיל אחר ברשת (או שנכנסת דרכנו קודם) ויכולת לרשום שזה המחיר שאתה רואה גם בלי הדיל, או שהמחיר ירד לדעתך, באמת לא חסר דרכים להתנסח בצורה מכבדת ולהעביר כדי לברר, לשאול או לבדוק במקום לפתוח בתגובה המכוערת והמיותרת הזו. אנחנו לא צדיקים ולא טוענים לכך, זה אתה שטוען. יש גילוי נאות כאן בצד, יש בתפריטים ועוד. אני בספק אם תמצא אתר ברשת עם פירוט ברור יותר, לא שזה בכלל צריך להיות שיקול כי זה לא רק לא עולה לך - זה עולה פחות ואתה נהנה מסקירות, מדריכים, שירות, קופונים ועוד. בין אם אנחנו מרוויחים או פועלים לשם שמיים ובין אם אתה לקוח ישיר/עקיף או לא - לא נותן לך אישור לדבר בצורה כזו.
גם אם מצאת דיל אחר כלשהו ברשת שEXPRESS VPN יצרו באותו המחיר - אז מה?
ייתכן בהחלט שהם יצרו דיל לעוד אתרים בעולם. קורה. לא טענו אחרת.
התגובה שלך והמשך התגובות שלך לא במקום, חצופות ומתנשאות ולעטוף את זה עם שאפו/החמאתי לך/אל תיקח ללב - לא הופך את סגנון הדיבור הזה לבסדר.
לפני שאתה מטיף על טעות שהיא רק שלך ומנסה לחנך, אולי כדאי שתקרא שוב קצת כמה מהפנינים שלך -
“מה עם גילוי נאות שה"דיל המיוחד" שלכם“דיל” מדומיין.…רבותיי, הקהל לא טיפש… נא להתנהג בהתאם. אתה לא צדיק, אז אל תתנהג ככזה.…אני לא צריך להודות לך… בהצלחה עם הלחם לילדים”
אז בואו נסכם שאתה תשמור את כל ההטפות והמחמאות האלו לעצמך, יחד עם הכסף שלך והתגובות גם. אף אחד לא אמר שאתה אדם רע אגב, אבל התגובה שלך מכוערת, מוטעית ובאמת מגיע להתבייש בה. במקום להתנצל ולומר טעיתי/צודק/אוקיי או להמשיך הלאה, אתה ממשיך להתווכח כאן על כלום ושום דבר בניסיון לפגוע כמה שאפשר.
בהצלחה עם נימוסים ודרך ארץ.

תגובה מאת Dor
אריק אני באמת לא מאמין שאתה ניכנס לויכוח סרק הזה הזה של ניר, אל תתייחס, תמיד יהיה אחד שלא יהיה מרוצה וגם אם הם מרוויחים על הרישום, זה בסדר ומקובל, אתם עושים ומשקיעים זמן ומשאבים.
אבל יש לי שתי שאלות במדריך:

1. יש לי הוטבוקס ואליו חיברתי ראוטר של TPLink שהגדרתי אותו כAP , איפה אני מגדיר את זה? בהוטבוקס או בTPlink?

2. נגיד והגדרתי VPN ארה"ב בראוטר ואני רוצה להמשיך לגלוש רגיל, מה ההבדל אם אמשיך לגלוש דרך הVPN או לחזור לגלוש בישראל?

תגובה מאת Roy
במידה ואני רוכש את הVPN, האם חשבון הנטפליקס שלי יעבור אוטומטית לקנדה?

את ההגדרה שבמדריך אתה עושה בtp link החדש שקנית. ואז יהיו לך שתי רשתות wifi בבית. אחת מהhotbox והשנייה מה tp link. זאת של הוט תגלוש כישראלי וזאת של tplink תגלוש כאמריקאי

נכון לעכשיו זאת המדיניות. ברגע שמפעילים סטרימר כאשר הוא מחובר לקנדה, התוכן של נטפליקס הופך לכל מה שזמין בקנדה, סרטים וסדרות.

תגובה מאת KASHA
הייתי מציע לנסות לייצר דיל גם עם NORD VPN הם זולים, בטוחים, לא שומרים לוגים של התעבורה שלנו ויושבים בגרנדה מה שאומר שאי אפשר להכריח אותם לספק מידע על לקוחות מצד ממשלות כמו ארה"ב, קנדה, בריטניה וכדומה…
אחד המומלצים מחיפושים קודמים שעשיתי

תגובה מאת Dor
רגע אבל פיספסת משהו חח, הTPlink שמוגדר כAP מוגדר גם כרשת אחת, אין לי שני רשתות Wifi, לדוגמא כשאתה מחפש רשת Wifi אצלי בבית אתה תראה רק רשת אחת ולא שתי רשתות, השאלה האם אני חייב להפריד בניהם (רשת אחת מההוטבוקס ועוד אחת של הTPlink) הרי כל המטרה שעשיתי שחיברתי את הAP בנוסף זה כי ההוטבוקס נמצא בפינה הכי רחוקה של הבית והייתי צריך לבצע מיסוך גם למרכז הבית, אז העברתי כבל רשת מהגג עד תחילת הבית ואז שמה שמתי את הAP.
ישנה דרך להגדיר VPN בראוטר ללא הפרדת הרשתות?

תגובה מאת Roy
מגניב :slight_smile:

תודה אני אקנה

תגובה מאת יהודה
הצטרפתי דרככם ל-EXPRESSVPN והתנתקתי אחרי שבועיים!
הסבר:
מדובר, ככל הנראה, בחברה מדובאי, ממדינה עויינת ממש כמו איראן, טוב נו היא 50 ק"מ מולה יחד עם קטאר במפרץ הפרסי, ובפעמים שהשתמשתי בשירות, התחברתי בעיקר לבריטניה וגרמניה.
משום מה גוגל, יוטיוב ושלל אתרים זיהו שאני גולש מ-AE, שזה איחוד האמירויות, במקום בריטניה או גרמניה,
ולא הבנתי בהתחלה מדוע גוגל שולחים לי מייל שבוצע נסיון כניסה מאיחוד האמירויות כל הזמן. חשבתי בהתחלה שפרצו לי למחשב והטלפון.
למרות שהתלוננתי בשירות, הם מכחישים ואומרים שיבדקו.
עוד אנשים שהמלצתי להם גם שמו לב והתנתקו.
אגב, גם עם השירות הזה ה-BBC לא עבד בזמן המונדיאל ב-4K. ממישהו אצלנו בעבודה שמחובר איתם שנים בשביל נטפליקס. גם הוא התנתק בעקבות הממצאים.
יש לי VPN אחר והכל תקין. זה קורה רק עם ה-VPN הזה.
חבל שאתם לא בודקים לפני שאתם מפרסמים

לפני שאתה מאשים, תשאל, בנימוס.
בוודאי שבדקנו, אנחנו משתמשים בשירות באופן רציף. לא איחוד אמירויות ולא איראן. אפשר להרגע :slight_smile:
תתקין שוב, ותבחר להתחבר ממדינה ספציפית והכל תקין.
ההודעות שקיבלת מגוגל הן סטנדרטיות ולא קשורות לארץ שממנה בחרת להתחבר, גוגל זיהה שאתה בדרך כלל מתחבר מישראל ופתאום אתה מתחבר מאנגליה או פולין או סעודיה… זה לא משנה זה מרים דגל אדום. גוגל לא יודע שאתה בחרת להתחבר מארץ אחרת, זה בדיוק הקטע של vpn שהאתר שאתה מתחבר אליו לא יודע מי אתה באמת. אז לסיכום, הכל בסדר. ופעם הבאה פשוט תשאל, לא צריך לתקוף בגסות.

אתה רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. יש לך ראוטר נוסף כמאריך טווח רשת, ואתה רוצה שהוא גם יהיה רשת vpn. זה כמובן לא אפשרי. קנה עוד ראוטר

תגובה מאת תומר
בעצם, אנחנו פשוט רוכשים פה יוזר לגלישה. בתור אחד שעובד בספקית אינטרנט, זה אחלה רעיון. השאלה מה מהירות הגלישה בפועל.

זה מאוד תלוי באיזה ארץ מתחברים ומה העומס. אבל אני לא מרגיש הבדל בגלישה בפועל.