VIOFO A119 - מצלמת הרכב הטובה ביותר לנהג הישראלי? סקירה מלאה!

תגובה מאת Yonatan
הלינק לערכת חיווט CPL פילטר מפנה לערכת חיווט לא מקורית (וללא פילטר בכלל). אפשר קישור תקין?
תגובה מאת Jםממט
אודה ללינק מעודכן עבור ערכת חיווט CPL ופילטר. תודה.

בבקשה באנדל: https://tavi.ly/1dw6

תודה על ההמלצה
קניתי את A119s ומאוד מרוצה מהאיכות!

שלום
סקירה מדהימה!
קניתי מצלמה כזו.
מישהו יודע כמה דקות הקלטה יש ב32 גי’גה?

תגובה מאת JONNY
הזמנתי, תודה.
תגובה מאת טשןר
שלום יש קופון ל A119 שעובד ? כולה תגובה- This coupon is not available for limited offer products.

לא הוריד לי משמעותית הקופון שהיה כאן, קניתי ב Banggood.com ב 255 שקל, הכי זול שמצאתי.

תגובה מאת חיים
לגבי “Loop Recording: משך סרטון”: בחרתי בOFF, והוא מחלק לי את הסרטונים ל15 דקות… מה פשר העניין? אני מעדיף שיהיה לי סרטון על כל נסיעה ונסיעה…
Reply by אורחת
תודה על הסקירה המקיפה והמושקעת! אשמח לדעת מה אתה יכול לספר על ה119 v3 החדשה?

תודה לך,
הA119 V3 כבר לא כל כך חדשה. היא טובה כמו קודמותיה בסדרה עם איכות תמונה שהיא בין הטובות ביותר, אולם יש כיום חלופות משתלמות בהרבה, לדוגמא -

שוקל לרכש את המצלמה הזו או 70MAI עם GPS. מי עדיפה? האם ב 70MAI רואים את המהירות נסיעה בהקלטות דרך הטלפון או מסך?

ב70ami רואים את המהירות רק כשצופים בודיאו דרך האפליקציה של הטלפון, זה לא נרשם על הודיאו עצמו
(אם תוריד את הודיאו למכשיר זה לא יופיע)

אנחנו לא ממליצים על סדרת ה70MAI בכלל כי הן מבוססות סוללה ועל כן במוקדם או במאוחר יסבלו כמו כל המצלמות המבוססות על מצלמה מכשל עקב החום הגבוה בארץ או פשוט בלאי רגיל של סוללה תוך כשנתיים-שלוש, בעוד מצלמות מבוססות קבל זה לא קורה.
לגבי נתוני GPS ומהירות - זה מופיע רק אם רוצים ורק עם תוכנה מתאימה/האפליקציה. זה לרוב לא נצרב בוידאו עצמו באף דגם של אף מותג, עם או בלי GPS.

תודה. מה כן מומלץ היום? חשוב שהמצלמה לא תשמיע צלילים. יהיה לה GPS. רצוי מתחת לרף המכס אבל לא תנאי הכרחי

תודה רבה
יש קופון עדכני ל a119 ו a129?

אני חושב על מכשיר עם מצלמה קדמית אחורית וGPS.
ה A129 עם שדה ראיה צר יחסית, ומחיר יקר.
האם היא בכל זאת שווה את המחיר?
האם יש אלטרנטיבה מומלצת?
תודה!

הa129 מצלמה מצויינת ומומלצת. אבל צריך לתפוס מחיר טוב כדי שיהיה ממש משתלם.
אנחנו לא ממליצים על מצלמות מבוססות סוללה לאנשים שיש סיכוי שיחנו בשמש באוגוסט מתישהו.

היי יש לי שאלה לגבי הגדרות מצב חנייה
על מה לשים ומה ההבדל בהגדרות Parking mode?
auto event detection?