סמארטפון מתחת לרף המכס - VERNEE T3 PRO

פורסם ב: https://zuzu.reviews/סמארטפון-מתחת-לרף-המכס-vernee-t3-pro/

שורה תחתונה על ההתחלה מכשיר פשוט וחדש, נטול בעיות מהותיות, יציב, מעוצב ואנדרואיד נקי. מכשיר זול לשימוש בסיסי! ? הקדמה Vernee נוסדה ב2016 ולמרות גילה הצעיר, הספיקה להפיץ את שירותיה כמעט בכל איזור בעולם. החברה מנסה לייצר מגוון של מכשירים שונים וכל אלה נמכרים באתרים הידועים. Vernee Thor וגם Vernee Apollo lite כבר נסקרו עבורכם,…

תודה רבה לגיל על הסקירה המקצועית, כן ירבו!

תגובה מאת ברק
הוטום c2 pro גם מכשיר חביב ופשוט שניתן להשיג מתחת למכס ב11.11

תגובה מאת ברק
homtom c2 pro

תגובה מאת ספי הסתכלתי על מה שהמלצת, יש כמה הבדלים יש לו רק 2 גיגה זיכרון לעומת 3 גיגה ב T3 יש לו רזולוציה נמוכה יותר (לפי חלק מהאתרים לפחות) יש לו בטריה קטנה יותר (3000 לעומת ה 4000)
היתרון שלו זה המצלמה שהיא סמסונג ושאפשר להגדיל נפח פנימי ל 128 גיגה ולא רק 32 גיגה

בכל מכשיר אפשר היום 128gb. ה32gb זה שארית במפרטים מימים עברו כי פעם לא כל כרטיס עבד, אז רשמו 32 כי זה תמיד עבד. מבחינת של מי החיישן - מיותר להתייחס לזה בכלל ברמת המחיר הזו, אם בכלל הפרמטר הזה נכון. הומטום תמיד גם אכזבו בטעינה איטית להחריד.

שימו לב שכרגע המחיר קצת מעל 75$ מה שאומר שהוא לא מתחת לרף המכס. ממליץ לחכות טיפה לקופון או ירידת מחיר מתחת לרף. ניתן להרשם להתראת מחיר גם

תגובה מאת אורח
אני לא בטוח שההתראות פועלות. כעת, 8 בינואר 2019, המחיר ירד מתחת לרף המכס. קישורית: https://www.aliexpress.com/item/Vernee-T3-Pro-5-5-Full-Screen-Smartphone-3GB-RAM-16GB-ROM-Mobile-Phone-Android-8/32949092666.html?spm=2114.search0604.3.1.7a126452M8VHMN&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_100031_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_431_10307_537_536,searchweb201603_6,ppcSwitch_0&algo_expid=0877bda8-8a30-47cc-9316-8025bb01e131-0&algo_pvid=0877bda8-8a30-47cc-9316-8025bb01e131&transAbTest=ae803_4
תגובה מאת Guest
תודה על ביקורת מסויגת ומדויקת. אצלי הסוללה נפרקת במלואה לאחר שבוע של שימוש. ה-GPS מעולה. אני מרוצה מאוד.

טוב לדעת! סה"כ מדובר באחלה מציאה ביחס למחיר ולתמורה שמקבלים. תהנה :slight_smile:

תגובה מאת dvir
היי מעוניין לקנות את המכשיר לילד שלי . מה לגבי כיסוי קשיח למכשיר הזה ? ומגן מסך ? אשמח לקבל הכוונה

היי דביר,
כיסויים אפשר למצוא בשפע באליאקספרס.
לגבי מגן מסך אני לא חושב שמומלץ מהסיבה הפשוטה שזה מכשיר גם ככה זול. תחפש כיסוי פליפ או כיסוי שהוא מספיק עבה ככה שיבלוט החוצה ויגן על המסך/המלצמה גם ללא מגן.
מדובר במכשיר זול גם ככה, חבל להשקיע בכל האקססוריז יותר מדי ומגן על המסך יכול גם להוריד את חווית הטאץ’, שהיא גם לא בשמיים (ביחס למכשירים יקרים יותר כמובן ולמה שאנחנו התרגלנו בשנים האחרונות).

:slight_smile:

כיון שהבטחתי זאת לעצמי [וגם לחברה - VERNEE], לקח לי הרבה זמן אבל בסוף זה קורה.
בעקבות הפוסט כאן על המכשיר קניתי אותו.
אחר שימוש של פחות מ-3 חודשים הסוללה התחילה להתנפח ללא כל הסבר ברור [שימוש במטענים עם תו תקן ושהוכיחו עצמם כבר כמה שנים ועם כמה מכשירים].
אז התחילה הסאגה - עדכנתי את החברה
בהתחלה אמרו - נשלם לך 10 דולר ותתקן אצלך.
אמרתי להם שאין בארץ תמיכה למכשיר ואין כאן סוללות תומכות
בקשתי מהחברה שתשלח לי סוללה חדשה [אני כבר אחליף לבד אע"פ שהסוללה מובנית במכשיר, עשיתי זאת עם מכשירי lg4 בעבר]
אחר תחנונים ואיומים - אמרו שישלחו לי… מה שלא קרה עד היום [עם תירוצים שונים]
בינתיים הסוללה התנפחה עוד ועוד עד שהמכשיר עשה כאלה בעיות שפחדתי שיום אחד פשוט יתפוצץ לי או משהו כזה.
בדרך, פרקתי את המכשיר ואז גם גלתי משהו מדהים - למכשיר הזה יש מצלמה אחת ראשית [בגב המכשיר] ולא 2 כפי שמצוין בדף המוצר הרשמי של המכשיר בחברה.
בקיצור, סיניבלוף - עד הסוף.
מצטער שקניתי.
[במהלך כל ההתכתבויות ששמורות אתי כולל צילומים, הזהרתי את החברה שאפרסם את השירות הגרוע ואת החוויה הנוראה שלי מהמכשיר. אז הנה זה כאן]

תודה על העדכון והשיתוף.
מצער לראות שזה מה שנהיה משירות של VERNEE. יאמר לזכותם והמכשיר - התופעות האלו קיימות גם באייפון וסמסונג ויכולות לנבוע מתקלה בייצור או קצר/נזק כלשהו (קרה לבני משפחה גם עם מכשירי שיאומי וסמסונג בעקבות שימוש במטען רכב עלום שקנו בתחנת דלק בארץ) אך כמובן שהסיכוי לכך במותגים סינים קטנים הוא גבוה בהרבה.
לגבי המצלמה - לא יודע איזה חיישן יש או אין שם אבל בכל מקרה זה רק חיישן 2 מגה בסיסי בשביל אפקט העומק. בכל מקרה מיותר…
כפי שכתבתי עשרות פעמים, הדגשתי במומלצי הטלפונים שלנו ועוד - קניה של מכשירים מתחת לרף היא סוג של הימור ופשרה משמעותית ואני תמיד ממליץ להוסיף קצת יותר ולקבל הרבה יותר, גם במחיר של מע"מ, כי לרוב זו דווקא הבחירה הכלכלית יותר. מקבלים מכשיר אמין יותר וטוב יותר בכל היבט ששימושי לטווח ארוך יותר.
היום אפשר לדוגמא אפשר לקנות רדמי 7A של שיאומי בכ299 ש"ח -

ואת הMI PLAY, שהוא כמה ליגות מעל, בלא הרבה יותר -

את הזולים במיוחד כמו הנ"ל, אפשר לייעד רק כגיבוי זול לעת צרה או לילדים שהורסים/מאבדים מכשירים בסבירות גבוהה מאוד.