US $70.69 30% OFF|Soundcore by Anker Life Q30 Hybrid Active Noise Cancelling Headphones with Multiple Modes, Hi Res Sound, 40H Playtime|Earphones & Headphones| - AliExpress

US $70.69 30% OFF|Soundcore by Anker Life Q30 Hybrid Active Noise Cancelling Headphones with Multiple Modes, Hi Res Sound, 40H Playtime|Earphones & Headphones| - AliExpress https://cdn.zuzu.chat/uploads/default/original/3X/5/c/5c054ec8c64cc5b94cd8aa12ccc18fb7cf810de4.jpeg
none 0.0 0

הי אורן. גם לי יצא אותו דבר.
ניסיתי לעבור לאתר בעברית וזה פתאום הצליח. תנסה…

הקופון שמופיע כאן בעמוד לא בתוקף

יש קופן עדכני שעובד? צריך עד זוג

דילים לא ממשיכים שבועות בדרך כלל. אבל מדי פעם יוצא דיל חדש לאותו מוצר! תסתכל בחלק העליון של אזור התגובות, תראה אייקון של לב, אם תלחץ עליו אנחנו נשלח לך מייל בשנייה שיוצא דיל חדש על המוצר הזה!

בנוסף למחירים מצויינים, החנות מספקת אחריות ושירות אמיתי!
יש לי את ה-Q20 ולפני כמה שבועות אחרי שבעה חודשים של שימוש יומיומי, חלק מהקשת נשבר מסיבה לא ברורה. שלחתי הודעה לחנות שאני לא מצפה להחזר כי עבר המון זמן אבל אשמח להנחה קטנה להזמנה של הדגם Q30. תוך יום חזרו אלי בהודעה מושקעת והציעו החזר בפייפאל של 70% או 100% אם אשלח את האוזניות אבל הם לא יכולים לכסות את המשלוח. לגמרי מעבר למצופה ובטח מעבר לשירות שמקבלים בד"כ ממוכרים שמשתמשים בגוגל טריינסלייט.

קופון EPN21328 פעיל מוריד 7 דולר

היי, אני לא מצליח להפעיל את הקופון.

קופונים נגמרים בדילים, תנסה את OPERA328

תודה רבה

המחיר באתר יקר ב3 דולר מה שמוביל למיסים…

לוחצים על קבל קופונים/GET COUPONS לצד המחיר ומקבלים את המחיר שבדיל. פטור ממסים.