TWS BATTLE! סקירת השוואה לאוזניות אלחוטיות באמת! מיטב הזולות ברשת מול הAPPLE AIRPODS!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/tws-earphones-comparison/

אוזניות אלחוטיות באמת במחיר שפוי! כמה לשלם כדי לקבל אוזניות טובות ונוחות? סקירת השוואה עם APPLE AIRPODS, מייזו, טרונסמרט, QCY ועוד! השורה התחתונה כרגיל – השורה התחתונה כבר בהתחלה! קצרים בזמן? רוצים להזמין את המנצחות? לחצו כאן לתוצאות! סקירת הוידאו: טרנד האוזניות ה- (TRUE WIRELESS (TWS, כלומר אלחוטיות ללא חוטים לחלוטין בסגנון האפל איירפודס ממש התפוצץ…

תגובה מאת יוסף
אחכה לסקירה על בליצוולף… יש להם 3 דגמים

תגובה מאת eliran
שלום אחלה סקירה הרבה זמן חיכתי לסקירה על tWS ,תודה רבה
אני כבר רכשתי את הQCY T1 PRO הדגם החדש עם 2600MAH
http://www.qcy.com/product/93.html#
מקווה שהם תיקנו את כל הדברים שהעליתם בסקירה , אעדכן לגבי הדגם.

תגובה מאת אורח
תודה רבה על הסקירה, רציתי לחלוק פידבק עם קהילה לגביי המייזו - רכשתי 2 יחידות, יח׳ 1 הגיע עם סוללה לא תקינה באוזניה ימנית שהיא הראשית, אז בכלל לא יכלתי להשתמש בזוג הזה. בזוג הנוסף שרכשתי - הכל היה מעולה חוץ מאיכות השיחה, אני שמעתי נהדר,הצד השני בקושי.לא הייתי קונה אותם שוב בגלל איכות השיחה.

תגובה מאת בבר וענונו
תודה רבה. האייר פודס הכי נחשקות, רק שהכסף שלי לא זמין אליהם. אבל המייזו הכי מעניינות מבחינתי אשמח שתעשה סקירה יותר מעמיקה וכן חשוב לי השיחה איתם…

תגובה מאת אלירן
תודה רבה חיכיתי לסקירה מהסוג הזה רק דבר קטן שהיה חסר לי זה havit g1 והאם הוא עדיף מהמייזו

תגובה מאת יותם
קודם כל תודה רבה על הסקירה שלכם ואני באמת צריך להחליף בקרוב את האזניות שלי יש לי QCY 11 שקנתי בהמלצה שלכם והם באמת מצויינות וזו אחת הרכישות היתר טובות שלי , רציתי לשאול מה אתם חושבים על הדגם הבא : https://zuz.mx/2HkP
קראתי עליו הרבה דברים טובים ברשת וגם המבנה שלו מאפשר למקרופון ליהות יותר טוב גם לשיחות

תגובה מאת מאור
מה לגבי ה-tws של Xiaomi?
תגובה מאת Dan
חבל שהאוזניות של אלפאוויז לא בסקירה, וגם האיירדוטס החדשות של שיאומי.

חבל שהם הושקו אחרי הסקירה…

תגובה מאת עידן
מה לגבי הI10 החדשות ? מהוות מתמודד ראוי לדעתך ?
תגובה מאת גבי
היי הזמנתי את האוזניות של טרונסמרט מאלי אקספרס הגיע ממש מהר.שבועיים משהו כזה. סך הכל נחמדות מאוד,אני לא פריק של מוסיקה(שומע בעיקר הרצאות וכו’) אבל הן יושבות טוב באוזן ולא מציקות. לא הצלחתי להוציא אותם מהאוזן בלי ידיים. הדבר שכן נראה כחסרון ובשבילי אפילו גדול,פשוט לא שמתי לזה בסקירה.שלא ניתן לבצע הגברה או הנמכה של הווליום,אז יוצא שאם אני זורק את הסלולרי בתיק ופתאום צריך להנמיך/להגביר זה די מפספס את המטרה שלשמה קניתי את האוזניות לא יודע לגבי אוזניות של חברות אחרות בקטגוריה הזו אבל חסרון הפיצ’ר של הווליום מבחינתי הוא ממש מאכזב. בכל אופן תודה רבה על הסקירות וההמלצות.ישר כח

תודה רבה על הפירגון :slight_smile:
פיצ’ר הווליום כמעט לא קיים באף אוזניות TWS לצערי. אפילו לא בAIRPODS היקרות - גם שם מגבירים ומנמיכים דרך הטלפון או עם סירי (!). זה המצב בכל אוזניות שבדקתי ואפשר לספור על יד אחת האוזניות TWS עם פיצ’ר ווליום בשוק כרגע (וחבל!). לא חושב שזה לגמרי מפספס את המטרה - נכון שהיה נחמד אם היה אפשר, אבל עדיין למעט איזו פרסומת מעיקה פעם ב…בדר"כ קובעים ווליום פעם אחת וזהו אם זה לאימון/ריצה וכו’. אם זה לסיטואציה אחרת אז סביר שבמילא תיגע בטלפון מידי פעם לבחירת המוזיקה/וידאו וכו’.

תגובה מאת גבי
חח כן אוזניות כמובן אני כבר יומיים איתן,באוטובוס וכדומה, על פניו נראה שזה לא deal breaker הנושא של הווליום. בטח בהתחשב שהם פי כמה יותר נוחות מאוזניות חוטיות וגם מאוזניות בלוטוס מחוברות. זה פשוט משחרר אותך מכל הסרבולים שלעיתים גורמים לאוזניות להתלש לך מהאוזן. בהתחשב בזה שהם לא תקועות בתוך החור של האוזן הן יושבות ממש טוב.תכנון מוצלח עשו פה. לא ניסיתי את האיירפודס אבל זה נראה לי הרבה יותר נוח מהן. תודה שוב.וכל טוב
תגובה מאת ניר
עברו כמה חודשים מאז הסקירה האם יש המלצה אחרת מהאוזניות בסקירה? אני מעוניין באוזניות שלא יאטמו את האוזן לגמרי, שתהיה לכל אחת מהאוזניות מיקרופון כדי שיהיה אפשר להשתמש בהם בנפרד וסך הכל שלא ירגישו אותם ממש על האוזן, השימוש יהיה בעיקר לשיחות. בקיצור תחליף לאירפודס רק במחיר נמוך יותר.

האוזניות של TWS הושקו אחרי הסקירה הזו. בכל אופן אוזניות ספאנקי של טרונסמארט זכו לביקורות נלהבות מאוד מהמשתמשים שלנו, מוזמן לקרוא כאן:

ושים לב לקופונים בגיקביינג בהשוואת מחירים שלנו כי אפשר להשיג אותן באזור 27$

תגובה מאת אילון צדוק
מתי תצא כתבה מעודכנת?