סקירת Tronsmart Spunky Pro - אוזניות אלחוטיות איכותיות!

אני נוסע הרבה ברכב ונוח לי לדבר דרך המערכת. לשאר הזמן אני מחפש אוזניות איכותיות.

האם אפשר להגדיר שבזמן שיחה, כאשר אני נכנס לרכב זה יעבור לבלוטוס של הרכב וינתק את האוזנייה וכאשר אצא מהרכב זה יחזור לאוזניה?

הקופון עובד… לא יודע מה הבעיה ספציפית במחשב שלך, אולי המטבע ביורו במקום דולר?

כשהאוזניות בקייס, הטלפון לא מחובר אליהן ולכן יתחבר אוטומטית למערכת הרכב. כשאתה יוצר מהרכב, תוציא את האוזניות מהקייס והן יתחברו לטלפון כרגיל…

שלום
האוזניות לא מתחברות אחת לשנייה ניסיתי לכבות, להחזיר לקופסה ואז לנסות לצמד ועדיין לא מצליח

בהגדרות הבלוטות’ במכשיר שלך - מחק התאמה לאוזניות. אפס אותן בלחיצה ארוכה (כ5-10 שניות), להחזיר לקייס ולהוציא שוב בו זמנית, להמתין כמה שניות שיתחברו זו עם זו ורק אז לטלפון.

תודה על העזרה, ניסיתי את מה שהצעת, עדיין הן לא מצליחות להתחבר אחת לשניה

תבדוק בהוראות. יש שם בדר"כ טבלה בסוף לפתרון תקלות נפוצות.

הגיע לי לפני יומיים ויש לי כמה תובנות נתחיל בחלק הטוב

1. המשלוח הגיע תוך יומיים
  2. הקייס נטען מהר מאוד
  3. איכות השמע של האוזניות היא מצויינת עם בידוד רעשים מעולה
  4. הטאץ’ מאוד מאוד נוח כאשר המכשיר בכיס או בתיק
    אבל התאכזבתי מאוד מאיכות השיחה אמנם שומעים מצויין את הצד השני אבל הצד השני שומע אותי מאוד גרוע גם אם אני במקום שקט לחלוטין
    בנוסף אין מיקרופון בשתי האוזניות אלא רק באוזניה השמאלית מה שאומר שאי אפשר לדבר רק עם האוזניה השמאלית
    לסיכום מי שרוצה אוזניות למוזיקה יהיה מאוד מרוצה אבל מי שרוצה אוזניות לשיחה לדעתי כדאי לחשוב על כך פעם נוספת

שים לב שאתה אמור לחבר רק אוזנייה אחת לטלפון ולא את שתיהן (האוזנייה השניה מתחברת לראשונה) כלומר תתחבר ל Tronsmart Spunky pro
כדי לתקן את הבעיה, תכבה את הטלפון שלך לחלוטין קודם. אחר כך תוציא את האוזניות מהקייס ושים מיד באוזן, אתה צריך לשמוע
power on
your headset is connected
בשתי האוזניים! כלומר האוזניות התחברו אחת לשנייה.
אחר כך תדליק את הטלפון שלך.
בדרך כלל זה לא נחוץ לעשות אבל אני מניח שבמקרה שלך זה יעזור.

מפתיע אותי מאוד שהצד השני בשיחת טלפון לא שומע אותך טוב, הנסיון שלי ברחוב רועש הוא שעשיתי שיחה בסדר גמור! אומנם הייתי צריך לדבר בקול רם אבל זה מובן בהתחשב ברעש מסביב.

תודה על העזרה, עשיתי את מה שהצעת, עדיין לא עובד הן נדלקות ביחד מבצעות צימוד ומיד אחת מהן מתנתקת.

אם כך נשמע שיש תקלה באוזניות! פשוט מאוד פנה לחנות ותבקש להחליפן בחינם. אל דאגה זה חלק מהשירות.
שים לב שהם יציעו לך לנסות כל מיני פתרונות, תשתף פעולה, תגיד להם i tried your suggestion but it didn’t solve the problem עד שיציעו לך להחליף אותן.
אין מוצר חסין תקלות, אחד לכמה זמן תמיד יצא מוצר תקול.

תודה

תגובה מאת דן
אצלי לחיצה ארוכה על האזניות כשהן כבויות לא מדליקה אותן…

בשום אוזניות טאץ’ זה לא קורה. רק הכנסה והוצאה מהקייס.

תגובה מאת זוהר
שלום, גם אני לא מצליח לחבר את האוזניות אחת לשניה. אנא מי שיודע, עזרו לנו.

איך אתה יודע שהן לא מחוברות?
כשאתה מוציא אותם מהאריזה, מה אתה שומע מיד לאחר מכן ?

גם לי יש את אותה הבעייה, בשיחה אני שומע מצויין הצד השני כמעט ולא שומע אותי
יש פיתרון?

לדבר בקול רם, כל עוד אתה מדבר בקול רם ישמעו אותך טוב.

לדעתי זה לא פגם או חסרון באוזניות אלא פשוט זה החסרון של אוזניות שהמיקרופון שלהם בתוך האוזן ניסיתי כמה דגמים (אמנם לא דגמי פרימיום) ובאף אחד התוצאה לא היתה יותר טובה
אם חשוב לך שישמעו אותך טוב פשוט תקנה אוזניות עם חוט שאז המיקרופון יותר קרוב לפה