Tronsmart Spunky Beat - פשוט טובות! (גם לשיחות!)

<div data-w

<hr

פורסם ב: 

ה – Tronsmart Spunky Beat הן החברות החדשות במשפחת אוזניות הTWS של טרונסמרט המכובדת. יש לנו יחסים מורכבים עם עם שושלת הספאנקי. הSPUNKY המקוריות, זכו להיות מהמומלצות המובילות שלנו בשנה החולפת וגם רבים מכם שיבחתם את הנוחות והסאונד שלהן. אבל…מעטים מכם גם נתקלו בתקלת טעינה בקייס, בה האוזניות לא נכבו והקייס והאוזניות – איבדו טעינה מידי…

לא הבנתי למה הם עדיפות על השיאומי הילי?
אם האיכות שמע של ההילי טובה יותר ורק בשיחות יש הבדל לטובת הספאנקי. זה עדיין לא אומר שהספאנקי יותר טוב כי השימוש העיקרי של האוזניות האלו זה לשמיעת מוזיקה!
אשמח לדעת אם חוץ מהשיחה יש עדיפות לספאנקי האלו?
תודה מראש. ואגב אני מאד אוהב את הכתיבה וההשקעה לבדוק דברים

כי בנוסף לשיחות, הן גם נוחות יותר, הקייס טוב יותר (בגודל, כבל משולב, USB-C), הסוללה טובה יותר וההבדל בסאונד במוזיקה - לא משמעותי, לכן הבחירה בספאנקי ברורה.

היי, יש לי את הספאנקי המקוריות שם הייתי מרוצה מהשמע אבל הטעינה עושה בעיות ולכן שוקל להתחדש. האם היית אומר שאיכות השמע של הדגם הזה דומה לשל המקוריות?

Reply by א.א.
האם הטעינה מספיקה בפועל ל6 שעות ?

אפשר לומר שהפרו יקבילו יותר למקוריות. בהיבט איכות הסאונד - אין כאן איזו בשורה ששווה ‘לשדרג’ מהמקוריות. בהיבט הקייס הנוח בהרבה ועניין הסוללה - בהחלט כן.

Tronsmart הוציאו דגם חדש.

שנראה זהה לBeats.

האם מישהו שם לב להבדל , יש סיבה להעדיף אותם על פני הBeats?

כבר יצא לדרכנו לסקירת השוואה.

על פניו לא נראים הבדלים משמעותיים אם בכלל למעט הכבל המשולב בקייס הקיים בביט.

רכשתי את האוזניות אבל יש אצלי דיליי מאוד משמעותי בין הקול לתמונה בין אם זה ביוטיוב או באפליקציות אחרות. האם גם אצלכם זה קורה?
בנוסף אני מרגיש שאני לא מתקרב כלל ל- 24 שעות שמתארים באתר. הרבה יותר קרוב ל- 4-7 שעות ואני סה״כ משתמש בהם לשמיעה של פודקאסטים בווליום יחסית נמוך וכמובן לשיחות טלפון.

אצלי אין דיליי בכלל. אם יש לך מכשיר שמאפשר לבחור bluetooth codec בהגדרות השמע (בחלק מהמכשירים זה תחת אפשרויות מפתח) אז נסה לשנות לAPTX או משהו אחר.
24 שעות זה לקייס. לאוזניות עצמן זה כ-6-7 שעות ב50% ווליום.

אני אנסה לבדוק אבל יש לי אוזניות גדולות שרכשתי לפני שנתיים שלוש ורמקול בלוטוס שרכשתי לפני יותר משנה ובהם אין שום דיליי אז זה מאוד מוזר לי. אני אנסה לבדוק אם יש באפשרויות מפתח שינוי של קודק (יש לי Pixel 2XL).

לגבי הסוללה כן אני מדבר כולל שימוש בקייס. אני מרגיש שהסוללה של הקייס גם נגמרת מהר מדי.

אוקיי, בדקתי עכשיו על טלפון Oneplus 6 ושם באמת אין דיליי.

טוב התוצאה לא משמחת. הטלפון אכן מזהה aptx בזמן ניגון אבל יש כמובן דיליי. יש מצב שאצטרך לעשות איפוס לגמרי לטלפון ולהתחיל מחדש.

מוזר, הפיקסל מעודכן? בעבר היו לו כמה עדכונים שנוגעים לבלוטות’ אם אני לא טועה.
נסה לשנות לקודק אחר כמו SBC ואמור לעזור.
זמן סוללה כזה כולל הקייס הוא לא הגיוני. נסה לבדוק עם הONEPLUS ליום אחד (אחרי טעינה מלאה). אולי זו תקלת תוכנה כלשהי שקשורה לפיקסל. אם לא נפתר אז אולי הן לא תקינות.
אם קנית מגיקביינג כפי שהמלצנו אז אפשר לפנות אליהם לתיקון/החלפה/פיצוי.

אני אבדוק למרות שבינתיים כאשר אני מריץ סרטון יוטיוב לפי מה שאני רואה הוא תמיד חוזר לבחירה של aptx כך שאני לא בטוח אם זה ישנה במשהו. וכן הפיקסל מעודכן לאנדרואיד 10.

כן רכשתי דרך גיקביינג.

תודה רבה!

תודה,
למי שמתעניין זאת התשובה שקיבלתי מTronsmart.

The Spunky beat and the onyx neo are almost the same except for appearance and price.

The onyx neo is almost the lowest price in Qualcomm technology

בקיצור מראה, כבל, והבדל קטן במחיר.
לפחות לפי החברה.

אז ככה,
מבדיקה שעשיתי גיליתי שהאוזנייה השמאלית לא מחזיקה מעמד כמו האוזנייה הימנית. הפרש של בערך שעה פחות. רוקנתי את 2 האוזניות הכנסתי לכיסוי להטענה וחיכיתי שיגיע לטעינה מלאה. לאחר מכן חיברתי כל אוזנייה בנפרד לטלפון וגיליתי שהאוזנייה הימנית מראה 100% ולעומת זאת האוזנייה השמאלית מראה 90%.

כיצד אתה ממליץ לי לפעול?
קיבלתי את האוזניות בדואר ב- 8/12. אני חושב שממחר יהיה לגיקטיים תמיכה בלייב צ׳אט, איך בדרך כלל השירות שלהם? האם אני צריך לצפות שאני אאלץ לפנות לפייפאל? האמת אני רוצה לבקש מהם שפשוט ישלחו אחד חדש.

אסור לעולם לרוקן סוללות. זה הורס אותן.
אומנם לסוללות יש הגנה, כך שאתה מרוקן אותן בעצם נשאר בהן 10% בלתי נראה כדי שלא יתרוקנו לחלוטין אבל אין לסמוך על זה ולא כדאי בכלל להגיע קרוב למצה הזה. סוללות אוהבות להשאר טעונות לפחות ב35% כל הזמן. לעולם אסור לרוקן.

בלי קשר, זה שראית 90% באוזניה אחת, אומר כנראה שהיא לא סיימה להטען… הייתי פשוט מחבר את הקייס לUSB וממשיך להטעין עוד קצת. אם זה לא עולה מעל 90% אני ממליץ לפתוח פנייה בפייפאל, לבקש או החזר כספי או שישלחו מוצר חדש במקומו.

קודם כל טוב לדעת אבל אני לא עשיתי שום ריקון מלבד אולי לפעם הזאת אבל אני לא חושב שהם באמת התרקנו ל- 0%.
הקייס עצמו היה עם 90-100% בטרייה אז אין שום סיבה גם להטעין אותו. עצם זה שהאוזנייה השמאלית הפסיקה יותר משעה לפני האוזנייה הימנית מוכיחה שהיא יצאה דפוקה למרות שהיתה אמורה להיות טעונה עד הסוף.

ARIK
הכנסתי עכשיו את הקייס להטענה ופתאום אני מגלה שהוא התרוקן. עכשיו זה לא יכול להיות הגיוני מכיוון שהקייס היה במקרה הרע 90% ולא 100%. אחרי הטענה אחת בלבד מלאה של האוזניות הוא התרוקן לגמרי. בקיצור כנראה שקיבלתי מוצר דפוק.

פניתי לגיקביינג דרך האימייל שמיועד לפניות על מוצרים שיש להם בעיות ואמרו לי שגג 6 שעות יקח להם להגיב לי. נראה מה יגידו. תודה.