Tronsmart Spunky Beat - פשוט טובות! (גם לשיחות!)

תעדכן

Reply by מאיר
לא הבנתי איך מגבהים את הווליום באוזניות

3 לחיצות. מופיע ציור עם הסבר כאן למעלה.
אגב היחידות הראשונות שיצאו לשוק היו ללא ווליום. מאז כבר משווקות עם הפונקציה הזו.

Reply by שרון
כששומעים מוסיקה האוזניות עושות אור? או רק כשעושים pairing הן עושות אורות?

שלום ,
קיבלנו את האוזניות לפני מס’ ימים , קיימת בעיית טעינה , הם לא נטענות ל 100% והאוזניה השמאלית מתרוקנת אחרי כשעה , האם הבעיה מוכרת או שנדרש לפנות ל geekbuying ?

נשמע שיש תקלה, ממליץ להחליף את האוזניות.

אוזניות פשוט מעולות!
עלו 29$, הגיעו אחרי חודש בערך.
איכות סאונד מצויינת גם במוזיקה וגם בשיחות.
מתחבר לטלפון ממש בשניה שמוציאים מהקייס בלי בעיות. כמובן פועל גם עם אוזניה אחת.
ממש נחמד שיש שליטה מהאוזניות, הדבר הכי מעצבן זה לשחק עם הווליום שצריך 3 לחיצות על אחת האוזניות כדי להנמיך או להגביה, הבעיה שכל 3 לחיצות מגביה או מנמיך בדרגה אחת ולכן כשרוצים להגביה או להנמיך כמה דרגות זה ממש לא שימושי…
סוללה לא יצא לי לבדוק עדיין כמה זמן מחזיק וכמה הקייס מטעין - אבל זה פועל לפחות 5 שעות ברצף
האוזניות יושבות טוב בקייס ויש צג שמראה כמה סוללה נשארה בקייס
בקיצור קנייה מעולה, טנקס על ההמלצה.

כיף לשמוע!
תודה על הפידבק והשיתוף!
הווליום אכן קצת מעצבן, בדגם הONYX הם ניסו לשפר את זה עם רגישות אחרת של משטחי המגע אבל הורידו רגישות יותר מידי…לכן אלו עדיין הטובות ביותר למחירן הצנוע.

אחלה אוזניות אבל הקייס לא מפסיק להבהב , כל מספר שניות האורות דולקות בו ואני מניח שזה אומר שגם האוזניות נדלקות לא?
מישהו מכיר את התופעה? חשוב לציין שהיום פעם ראשונה פתחתי את האריזה וניסיתי להתשמש למספר דקות
ביצעתי טעינה ראשונה כמו שרשום אבל הקייס כל הזמן מהבהב

מה זה אומר מהבהב? הקייס אומר לך כמה סוללה נשארה לו להטענת האוזניות, יש סדרה של נוריות לבנות ככל שיותר מהן דולקות ככה יש יותר סוללה.
תוכל להעלות וידאו קצר אולי? נסה לגלוש מהפלאפון לקישור הזה: Tronsmart Spunky Beat - פשוט טובות! (גם לשיחות!)

הנורות על הקייס מהבהבות כל כמה דקות , קמתי בבוקר והמצב הוא שהנורות מהבהבות על הקייס כל הזמן
אשמח לשלוח לך סרטון אולי לווצאפ למה לכאן הוא לא נותן להעלות

תודה על הדיווח! תיקנו העלאת וידאו, תוכל לנסות שוב?

משהו נראה לא תקין… איך זה נראה מבפנים? יש נורית קטנה על האוזניה עצמה להראות שהיא נטענת בתוך הקייס

Reply by NA
הבנתי נראה לי מה הקטע , ברגע שהקייס טעון עד הסוף , כאשר מוציאים אוזניה ומחזירים(גם אם כיביתי אותה ידנית) , הן נדלקות כל 20 שניות מחפשות להתחבר ואז נכבות . מה שאומר שאחרי יום ללא שימוש הקייס ריק .

כאשר אני פותח את הקייס יש אור אדום לכמה שניות ואז נעלם וככה חוזר חלילה( לא משנה אם הקייס סגור או פתוח)

תבדוק את המגעים המוזהבים של האוזניות, לפעמים עולה עליהם שכבה דקה של שעווה מהאוזן וחוסם את המגע. שווה לנסות לנקות עם בד יבש.
אם זה לא יעזור, יתכן שתצטרך לבקש שישלחו לך אוזניות חדשות (יש שירות של פייפאל שמכסה לך את עלות השליחה של האוזניות התקולות לחנות)

מהשימוש הראשון זה קרה, כנראה תקולות , מדבר עכשיו עם המוכר באייבי מנסה לראות מה צריך לעשות .
איך אני רואה את השרות של PAYPAL שמכסה את עלות המשלוח ?

נצל קודם את ההגנה של איביי ורק אחר כך אם צריך את של פייפאל. חבל לקנות מאיביי מוצר כזה אגב - יש המון מזוייפים. תקולים וכו’.

הגיע אלי אתמול , ויש לי בעיה קטנה , השאלה האם יש לה פתרון או שזה תקול ? אני שומע מצוין אבל שומעים אותי מאד חלש , מה עושים?