הכירו את הTronsmart Element Force! הדור החדש והמשופר של הרמקול הלהיט - TRONSMART MEGA - במחיר בלעדי לכם!

![](upload://6zb55D1rK6MFIf7rfzJIb5MC7sk.jpeg)
קנייהGLDFRCE
$49.99

פורסם ב: 

עדכון!
סקירת וידאו עולה מחר אבל אני כבר יכול לספר לכם שהרמקול הזה פשוט פנטסטי!
איכות בנייה, עיצוב, עוצמה וסאונד פשוט מעולים! כמה ליגות טובות מעל לקודמיו – עם באס טוב – אבל מאוזן! פשוט כיף להאזין לו והוא בנוי כמו רמקול של 400 שקל ולא של 185 שקל!
חזק בכל מובן של המילה!
גם בהשוואה לUE BOOM 2 קשה לי להחליט מי מהם נשמע טוב יותר…לעיתים זה נשמע עדיף ולעיתים זה. יש גם אקולייזר מובנה עם 3 מצבים יעילים לסאונד ודגשים שונים בכל מצב.
הBOOM 2 ללא ספק הרמקול המשוכלל יותר, אבל אם חיפשתם רמקול איכותי להפליא במחיר זול להפליא – זה ה-רמקול! שכחו מה T6, שכחו מהMEGA, שכחו מהSOUNDCORE ותפנו מקום לFORCE!

Tronsmart Element Force

הטרונסמרט MEGA הוא רמקול שאתם מאוד, מאוד אוהבים. הוא חזק מאוד, נשמע טוב, עם NFC, עוצמה אדירה של 40W ואפשרות לחבר שני רמקולים לסטריאו אמיתי, יותר ווליום ובאס.

החסרון העיקרי שלו הוא שלא עמיד למים או מכות, כך שהוא מוגבל בעיקר לבית.

את הבעיה הזו פותר הדור החדש – ה FORCE!

![](upload://aLkSr3fUUhpyrihzNWai6h9nb5L.jpeg)

הFORCE לוקח את כל מה שטוב בMEGA, משפר ומוסיף גם עמידות למכות ומים!

עכשיו יש לכם רמקול חזק במיוחד – שגם עמיד!

עם חיבור מהיר עם NFC, בלוטות' 4.2, סוללה ל15 שעות, עוצמה של 40W (!!!), חיבור TWS לרמקול נוסף, עמידות למים ומארז מוקשח, כולל שאקל לתלייה על המוצי'לה.

קופון בלעדי!

GLDFRCE יתן לכם אותו רק ב49.99$ במקום ב65.99$!

לקנייה!

![](upload://2edMCT1BC9h5LQoleohoNCiEJPW.jpeg)![](upload://5bGylD4qVCU2bUR2KbXsmUgiRmc.jpeg)![](upload://93tNAL0T2UhBFVP3V16wVystQ5I.jpeg)![](upload://jerv99Y5nZ3dCy1KgG9KSwvmnrM.jpeg)![](upload://9xbJ8fQ3yjEfoXdPrUSSam4Y2Ke.jpeg)![](upload://oTAfZYrtvDcqwDzs6Pd4AJaX42M.jpeg)![](upload://gjydTbfREw4T5vlLzKgii7Fk0Ae.jpeg)![](upload://c95fpGZQLsL6jTKzthDFyZekskM.jpeg)

תגובה מאת: KingRyu
אלעד איך הרמקול של בליצוולף שמתחרה בזה?
https://www.blitzwolf.com/40W-5200mAh-Wireless-Speaker-p-286.html
פחות מעניין אותי הקטע של המים והמכות, כי הוא בכל מקרה יהיה בבית, יותר חשוב לי העוצה והחוזק שהוא מפיק.

הוא רק הושק, אז אין לדעת, הזמנתי גם אותו לסקירת השוואה. סקרתי כבר לא מעט רמקולים של טרונסמרט ושל בליצוולף באתר. שתיהן חברות טובות ואיכותיות.
קופון 12blitzw יוריד לך 5$ -

שווה לחכות לסקירה שלך עליו?

תגובה מאת: mnb
קניתי את הsoundcore pro ב54$ ב11.11…אם עדיין אפשר להשיג אותו באותו מחיר לפי דעתי הוא עדיף בהרבה אפילו שהוא על הנייר רק 25w בפועל הוא יותר חזק מה elemnt t8 שיש לי.

א. תתחדש! מחיר מעולה לרמקול מעולה, מההמלצות שלי?
ב. המחיר כבר לא זמין ובכל מקרה - אתה משווה רמקולים שונים לחלוטין ועוד רמקול שרק הושק ועוד לא נסקר ועבר השוואה לסאונדקור פרו…כך שאי אפשר לומר שהוא ‘עדיף בהרבה’ כרגע. זה ניחוש בלבד.

תגובה מאת: עידן
מה הבדל בין הפלוס לרגיל?שמתי לב לכפתורים שונים מה עוד ?