קניתי מערכת TPMS

שם המוצר:TPMS
קישור למוצר: https://zuzu.deals/מערכת-tpms-סולארית-חובה-בכל-רכב-לדעת-מה-מצ/
הערות \ מסקנות \ דעות \ המלצות:
שורה תחתונה: מערכת נחמדה מאוד, יש לה בעיה קלה אבל לא קריטית.
המערכת מאוד פשוטה להרכבה (למרות שלא ברור לי לגמרי התפקיד של האום ששמים על הגלגל לפני הרגש…)- 4 רגשים שמסומנים בבירור (RR- ימיני אחורי, RF- ימני קדמי, LR- שמאלי אחורי, LF- שמאלי קדמי), לא צריך להגדיר שום דבר כדי שיפעל, פשוט מפעילים וזה עובד. היחידה סולרית ועם חיבור לשקע USB למקרה שרוצים. מגיע עם מדבקה דו"צ להדבקה על הדשבורד. התצוגה ברורה ובהירה, המערכת עם גלאי כלשהו (תנועה?) כך שהיא עובדת רק כאשר יש מישהו ברכב- פיצ’ר נחמד מאוד.
ברירת המחדל של המערכת היא להציג את המידע כשהלחץ בBAR והטמפרטורה בצלסיוס. באופן עקרוני ניתן לשנות את ההגדרות של התצוגה כך שיופיע לחץ בPSI או בBAR וטמפרטורה בC או F, אבל המערכת שלי מתאפסת מעצמה כל כמה זמן וחוזרת למצב ברירת המחדל. ניתן כמובן לשנות בחזרה בקלות אבל אחרי הפעם השלישית כבר ויתרתי ואני רואה את הלחץ בBAR…

תודה על השיתוף!
נסה אולי להטעין אותה עם הכבל מידי פעם. נשמע לי שהאיפוס קשור לסוללה חלשה. הסולארי מצויין לשמירה על טעינת הסוללה אבל אם זה לא אמצע הקיץ- בדכ לא מספיק כדי להטעין אותה במלואה מאפס.

לא נראה לי, אצלי הסוללה לא התרוקנה גם כמה ימים ללא שמש בכלל (המכשיר בתא כפפות). ולא חוויתי התאפסות של הpsi.
האם כיוונת את הלחץ המנימלי המותר והמקסימלי המותר בצמיגים? האם גם הגדרה זו מתאפסת?
תפקיד האום הוא למנוע גניבה, צריך להבריג אותו על הונטיל לפני החיישן, להכניס אותו עד הסוף פנימה, אחר כך להבריג את החיישן טוב ואז להבריג את האום בחזרה כלפי חוץ עד שהוא מתנגש עם החיישן בלחץ. מה שזה עושה זה שבלתי אפשרי להבריג את החיישן החוצה.

גם אני קניתי, שניים. מצפה בקוצר רוח שיגיעו.

פתאום שמתי לב שהמערכת TPMS שנתן קנה זו לא המערכת שיש אצלי (https://www.glouds.com/t800e-car-tpms-system-auto-tire-pressure-monitoring-system-solar/ ) אז בהחלט נשמח לעוד עדויות וחוות דעת עליה בעתיד!

@ElaadHayun זה הדבר הראשון שחשבתי עליו :grin:. גם כשניסיתי לחבר את המערכת לחשמל של הרכב, זה עדיין אתחל מחדש.

יש בג’ויביי מערכת שנראית זהה לזאת שהמלצת ב - 23.99$, עם הרבה המלצות.

אז אם אשתמש באום לבטחון לא אוכל להוציא אויר ולמלא אויר בשוטף ? כי יוצא לי כל שבועיים להוריד הרבה ואח"כ למלא (ג’יפ) .
ואין שום הגדרות ? להבריג, להדביק את המוח מול השמש וזה ישר יראה לי את הנתונים ?

האום פשוט מאבטח את החיישן. אתה שומר את המפתח בתא הכפפות ואתה יכול למלא או להוציא אוויר מתי שבא לך

ההגדרות היחידות שיש (לא חובה אפילו) זה לבחור טווח לחץ אוויר וטמפ שמקובל עלייך. חריגה מהאוויר תפעיל אזעקה קטנה במכשיר להודיע לך על החריגה

היי. אני לא מבין איך משנים את זה מ"באר" ל psi

זה נמצא בהוראות של כל מוצר… שלח צילום של הדף הוראות וננסה לעזור

חחח ההוראות בסינית

תצלם ותעלה לפורום - נתרגם לך

כן. מסכים עם נתן. נשארתי עם תצוגת באר. אפשר להתרגל