כל האמת על קרינה סלולרית!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/the-truth-about-cellular-radiation/

זהירות! קרינה סלולרית!!! “המכשיר הזה עם קרינה גבוהה!!! תיזהרו על נפשותיכם!” “מה הקרינה שלו?” תגובות מהסוג הזה מעטרות מידי פעם את הסקירות שלנו והגיע הזמן שנתייחס פעם אחת ולתמיד. המטרה העיקרית של האתר הרי היא לקדם צרכנות נבונה וחשוב שנדע – אם בכלל ואיפה למקם את רמת הקרינה בסולם העדיפויות שלנו בבחירת מכשיר סלולרי (וגם…

תודה על הכתבה המפורטת. לצערי, אנשים עדיין הולכים להמשיך להאמין לשמועות ואמונות תפלות ולבזבז את זמנם וזמנם של אחרים עקב כך, במקום לנהל כמה שעות של מחקר באינטרנט, גם אחרי הכתבה הזו :frowning:

מאמר מרתק , תודה רבה!!!

תגובה מאת yuval
חד משמעי מניסיון אישי המוח נדפק מקרינת הסלולר,
בבקשה מכם שוחחו מקסימים 5 דקות וזהו .
זה מציק לי נורא

תגובה מאת יצחק הראל
ישר כח

תגובה מאת Eli
מבצע בדיקה בהיתנדבות לסלולרי וחשמל
058-6464-560

תגובה מאת עמית
יש לי אוזניות בלוטות’ שיושבות ממש בתוך האוזן ואנשים אמרים לי שזה ממש מסרטן וזה הוציא לי את כל החשק להישתמש בהם(למרות שקניתי אותם רק לפני שבוע) האם זה נכון או שאני יכול להרגיש בנוח להשתמש בהם? תודה

למרות עשרות שנים של מחקר, לא הוכח שום נזק בעקבות קרינה סלולארית ובטח שלא bluetooth (שעוד הרבה יותר נמוכה). לעומת זאת מזון מעובד (חטיפים, שניצלים מן הצומח, שניצלים מוכנים מעוף, שקדי מרק, לחם פרוס וכו’) הוגדרו כמסרטן והומלץ להמנע מהם. אז תגיד לאנשים האלה פעם הבאה שאתה רואה אותם אוכלים משהו שלא בושל בבית מרכיבים אלמנטריים טריים, שהם מסרטנים את עצמם הרבה יותר ממך :wink: