שואב אבק רובוטי או שוטף שואב חשמלי

שלום לכולם. אני מתלבט האם לקנות את השואב אבק הרובוטי שלroidmi עם העמדת ריקון עצמי שהוא גם שואב וגם שוטף, או לקנות את השוטף החשמלי שהוא גם שואב אבל מצד שני הוא החזקה ביד.
שואב האבק הרובוטי המדובר זה מבחירת העורכים פה ומצד שני השוטף שואב החשמלי הוא קיבל פה פידבק מאד רציני מצד אחד המנהלים. מה עדיף לדעתכם?

איזה שואב עדיף
  • Roborock s7
  • Roidimi eve plus
  • Hizero

0 מצביעים

כאחד שהשתמש בכולם (למעט הS7 אך כן צפיתי בכל הסקירות עליו והשתמשתי בהמון שואבים של רובורוק ואחרים) -

1. הEVE PLUS - הבחירה שלי כיום לשואב אבק רובוטי. עובד בדיוק כמו כל שאר הרובורוק/ויאומי וכו’, עם אותם הפיצ’רים, תוכנה, ניווט מדוייק וכו’ אך קצת חזק יותר ועם ריקון עצמי. מאוד מרוצה ממנו והפער במחיר מול הS5 MAX/S7 גם לא משמעותי ושווה את הפינוק של ריקון עצמי.
  2. הS7 הוא שדרוג - אבל לא כזה משמעותי כמו הייפ שעשו לו…המטלית הרוטטת עדיין קטנה ולא הבדל כזה דרמטי ב’שטיפה’ - שהיא בכל מקרה בונוס נחמד לשימוש לעיתים ולא פיצ’ר עיקרי שיחליף לך שטיפה ידנית או מכנית עם הייזרו ודומיו. גם הרוידמי עושה שטיפה עם דפוס Y, כך שההבדל לא גדול בינהם.
    פיצ’ר הרמת פד השטיפה על שטיחים - גם לא אידאלי. השואב מזהה שטיח רק כשהוא כבר עולה עליו, כלומר הפד הרטוב בכל מקרה מרטיב חלק מהשטיח כשהוא עולה עליו ועם מדובר באיזה שאגי עבה - אז גם זה לא יעזור.
    ההייזרו, בובוט ואחרים הידנים - הם משהו אחר לחלוטין. שואב רובוטי עובר על כל בלטה בבית, נכנס מתחת לספה וכד’ ובעיקר בעיקר - עובד במקומך ועוזר מאוד בתחזוקה השוטפת ונוח מאוד להפעלה כשאתה לא בבית/בחדר אחר והוא מטאטא ושואב הכל.
    ההייזירו הוא ידני - זה יתרון וחיסרון. כשהילדים שפכו צלחת על הרצפה או כשאתה רוצה לשטוף את המטבח והסלון עכשיו, אתה לא תביא את השואב הרובוטי, תסמן לו באפליקציה על איזה בלטות לעבור וגם לשטוף…זה איטי מידי ולא ריאלי.
    ההייזרו מחליף לך מטאטא וספונג’ה כשצריך באמת לשטוף. לא מדובר בבחירה בשני דברים שמחליפים זה את זה אלא בשני דברים שמשלימים זה את זה.
    אם התקציב לוחץ - יש שואבים רובוטים זולים יותר. אם חייב לבחור רק אחד מהם - אז זו שאלה של אופי והמצב בבית.
    אם יש ילדים קטנים והרצפה מלאה בצעצועים ואוכל…קח הייזרו!
    אם עסוק מאוד ואין זמן וצריך משהו שינקה אבק כשאתה עובד - קח רובוט.
    כשתוכל קח את שניהם :slight_smile:

תודההה רבה עזרת לי מאד כנראה אני ילך על eve plus…
בעתיד מקווה גם להביא את ההיזירו