מחפש המלצה על שרת איחסון טוב

אנחנו מנסים עכשיו לעשות סדר באתר שלא נגעו בו כבר מלא זמן ואנחנו רואים שכל הזמן יש לו בעיות בטעינה והוא מראה קוד 503. חיפשתי על הקוד הזה באינטרנט והגעתי לסרטון הזה קוד חזרה 503 – השירות אינו זמין - SEO Simple LTD שהם אומרים שם שזה יכול להיות מכמה סיבות, שלא נראות הגיוניות לאתר הזה (עומס גולשים, סריקות וכו’), ככה שנראה לי שזה חייב להיות השרת איחסון שהוא לא מספיק טוב, אני צודק? יכולה להיות לזה סיבה אחרת חוץ מהשרת? למישהו אולי יש המלצה על שרת טוב יותר שכדאי לנו לבדוק? וחשוב שהוא יהיה בארץ או שהוא יכול גם להיות בחו"ל? כי הבנתי שבחו"ל זה יותר זול, נכון?

הבעיה שאתה מתאר יכולה לנבוע מכל מיני סיבות. בין היתר, השרת.
אנחנו עברנו עשרות שרתים עד שהגענו לאיפה שאנחנו היום, ואנחנו סופר מרוצים כי זה גם המחיר הזול ביותר בעולם וגם ביצועים מעולים. אני מדבר על זה: https://hetzner.cloud/?ref=vUCOhufJOLM3 אפשר לבחור מיקום שרת, אם זה אתר ישראלי מומלץ לבחור שרת בגרמניה, יש לשם חיבור מאוד מהיר מישראל וכמו שאתה יכול לראות בכל האתרים שלנו, הם עולים מהר מאוד! וזה למרות שהם כבדים במיוחד.
ה"בעיה" היא שזה לא שרת מנוהל, כלומר אין שירות לקוחות שמתקין לך אתרים. זה ה"ענן" אתה מקבל שרת בענן ותעשה בו מה שבא לך. כלומר אתה צריך בנוסף לשרת איחסון, גם בנאדם שיודע להתקין ולתחזק אתר.
אם יש לך אתר פשוט ולא מאוד דינאמי ואתה לא רוצה להסתבך, אז אתה הולך על אחסון אתרים בישראל (משלם הרבה יותר בשביל הרבה פחות שרת) אבל מקבל שירות בעברית…

בתור התחלה תפנה למארח הנוכחי ע"מ להבין מה הבעיה. שגיאה 503 מקורה בשרתים עצמם, ולכן יש מצב שהם בכלל יתקנו את זה עד הסוף. במידה ולא יתקנו, לפחות אמורים להסביר לך יותצר טוב מה בדיוק מקור הבעיה.
אם הם לא עונים כראוי, או סתם אתה לא מרוצה מהם, אז בפירוש כדאי לך להחליף - יש מארחים מעולים בעולם - וגם בישראל.
לי מרגיש שאתה לא הכי שולט בתחום, אז להתחיל להתקין בענן או בכלל אצל מארח בחו"ל עלול להיות בעייתי - במקרה הזה לך על מארח ישראלי, תאמין או לא אבל יש כמה נחמדים, יעילים, שירותיים, מקצועיים - אופילו לא יקרים, די קרובים למחירי חו"ל המקבילים.
אם יש לך אתר וורדפרס - ממליץ לך בחום על חברת UPRESS - אני מארח אצלה שנים ומאוד מרוצה. היתה להם נפילת אבטחה לא מזמן, אבל רק בגלל שהם כ"כ מצליחים, ולדעתי הם התגברו עליה יפה וניתן לסלוח - קורה לכולם.
אם לא מדובר באתר וורדפרס, אז מארחים אחרים ששמעתי עליהם המלצות הם VANGUS ו-JETSERVER, אבל לי אישית אין ניסיון איתם.
בהצלחה!