מצלמת אבטחה, תינוקות, קשישים, כלבים... טובה וקלה לשימוש!

היי

כל נושא השפה ב Xiaomi Mijia לא ברור לי.
האם כל התיפעול השוטף המצלמה הוא בממשק סיני ?

מה סדר גודל של שניות שלוקח עד שניתן לראות הוידאו באיכות מקסימלית (בקו שהוא 200/5) מכיוון שאני מבין שבאופן ההגדרה הנ"ל למעשה השרתים בסין.

האם יהיה שיפור משמעותי באיכות התמונה מול ESCAM QF001 ?
ראיתי אחת כזו בעבר אבל הייתי רוצה איכות וידיאו טובה יותר

האפליקציה של המצלמה של שיאומי המומלצת בכתבה הינה באנגלית! אין הרבה מלל… סך הכל 99 אחוז מהתפעול זה אייקונים של להפעיל שידור, להזיז מצלמה… כלומר אפילו מי שלא יודע אנגלית יסתדר מצויין.
יש למצלמה קטע בחיבור הראשוני שהיא נותנת הנחייה מסויימת בסינית אבל זה לא רלוונטי סתם גימיק וזה גם חד פעמי בחיבור.
האיכות הרבה יותר טובה מqf001 !!

תגובה מאת חגי
מאמר מאיר העיניים. מה עם המלצה על מצלמה לחוץ ? הכוונה שלי להתקין המצלמה מתחת לפרגולה כך שלא תיהיה חשופה לגשם ישיר. תודה

גם מתחת לפרגולה חייבים מצלמה אטומה למים אם זה מחוץ לבית. מצלמות כאלו עולות יותר מצלמות ביתיות. למשל
https://zuz.mx/2CDA יש גם מצלמות יותר מרשימות (חיבור אלחוטי) אך לא ניסנו אותן עדיין. אם תהיה דרישה מהקהל נשמח לסקור… למשל: https://zuz.mx/2CDB

תגובה מאת AMI
שלום
יש לינק למחיר של 130 שח.?

מה דעתך על:
Sricam SP009 HD 720P Mini Wifi IP Camera

תודה

צריך לסקור… כנראה באותה רמה של ESCAM

תודה רבה.

אם אני רוצה לתלות על הקיר איך אני עושה את זה?
הבנתי שצריך להזמין אביזרים נוספים?

אתה יודע עם WIFI נתמך רק ב2.4GH או גם ב5ghz?

כל מצלמה מגיעה עם מתלה קיר, שני ברגים ודיבלים לתלייה. לא צריך שום אביזר נוסף.
החיבור רק בwifi רגיל (2.4ghz)

תגובה מאת משה צבי
אלעד, אשמח לדעת איך שומרים על הענן למשך שבוע בחינם?
בנוסף, כתבת שאפשר לשמור על המחשב, תוכל להסביר מה זה אומר?
תודה!

מפעילים בהגדרות האפליקציה אופציה לשמור כאשר יש תזוזה. זה נשמר בענן לבד… לא צריך שום דבר מיוחד.
מעבר לזה, אפשר לרכוש מקום אחסון ארוך טווח בענן אבל זה לא הכרחי.
בכל אופן, תמיד ניתן לשמור גם על כרטיס זיכרון אם רוצים.

תגובה מאת שלמה
שלום, האם המצלמה עובדת גם ללא חיבור לWIFI? ז"א, מה קורה כשמתנתק הראוטר, א’ האם כשנדלק חזרה זה מתחבר אוטומטי (למשל אם מישהו הוריד את החשמל), ב’ האם יש אופציה של שמירה גם לכרטיס זיכרון וגם לענן בו זמנית? וא"כ האם כמתנתק הראוטר וחוזר אח"כ לפעול, הזמן שהקליט לכרטיס זיכרון מועלה לענן?

אם האינטרנט מתנתק וחוזר, הפסקות חשמל וכו’ זה מתחבר בחזרה אוטטמטית. חיבור מאוד יציב. אפשר להקליט לכרטיס זיכרון ולענן בו זמנית. אין העלאה לענן של חומר שצולם בזמן שלא היה אינטרנט. למקרים כאלה קיצוניים יש לחבר אל-פסק להבטיח פעולה בשעת נפילת מתח.

היי, הזמנתי את הescam go2 דרככם. מסתבכת עם החיבור לאפליקציה. ניסיתי להוריד את האפליקציה שכתובה בכתבה אבל היא לא מצליחה להתחבר. כל הזמן הוא עובר מconnecting-connected-disconnected. לא מצליח להישאר על מצב מחובר.
בעלון שהגיע עם המצלמה כתוב להוריד בכלל את האפליקציה camhi ודרכה אני מצליחה להתחבר. אבל ברגע שאני מנתקת את הפלאפון שלי מהwifi הביתי המצלמה מתנתקת. ועשיתי את השלב של הכנסת סיסמת הוויפי למצלמה. אולי תוכל לעזור לי? תודה רבה

שלום ותודה על הסקירה!
האם מצלמת הESCAM G02 יכולה לעבוד ללא רשת ביתית אלא רק על האנטרנט של הפלאפון (עם נקודה חמה)?
תודה!

כן.

הגיע לי הדגם החדש של המומלצת הרשמית,
רושם ראשוני שההבדלים היחידים זה, בעיצוב ובמשקל, הדגם החדש שוקל הרבה פחות (לא שאכפת למישהו)
אה, וגם אני חושב שהאיכות תמונה משום מה טיפה פחות מהדגם הקודם, לא בדקתי עדיין ראש בראש על אותו מסך כך שזה בע"מ.
IMG_20190512_230224_850

יש דגם אחר של שיומי YI DOME שהמלצתם עליו בדילים.
האם הוא יותר מומלץ? מה ההבדל?

אותו דבר. הדגם המומלץ הוא המשתלם ביותר והנסקר ביותר.

תודה. אז אתה אומר שעדיף את ה-Mijia כי זה אותו הדבר אבל כמעט חצי מחיר? אבל האם אין הבדל מבחינת “גירסה גלובאלית” או יכולות אחרות חשובות?

תגובה מאת שאדי
שלום …אני מנסה להגדיר את המצלמה דרך האפלקציה yoosee במכישר האייפון שיש לי אך לא מצליח (ניסיתי דרך גלקסי כן הצליח ) האם יש הגדרות מסוימות שצריך לעשות לאייפון ?