מצלמת אבטחה, תינוקות, קשישים, כלבים... טובה וקלה לשימוש!

תגובה מאת אופיר
אולי הגיע הזמן לעדכן את הכתבה.
שאלת "מדוע לא שיאומי", וענית " ואין לה בכלל פונקציה של תנועה!"

היום המצב שונה לגמרי. וזה מטעה לחלוטין.
מצלמה של שיאומי מבית Yi. הדגם הוא Yi Dome camera שהוא בעל יכולת תנועה מעולה, חיבור הרבה הרבה הרבה (הרבה) יותר פשוט מכל הסיבוך הזה שהצבת פה של חיבורי כבל וכאלה דברים.

איכות המצלמה לטעמי, מעולה. אפילו ב720P.
תוספת התנועה של המצלמה בכלל משפר את היכולת לצפות בדברים באיזורים קטנים יותר
יש לה יכולת זיהוי תנועה, יכולת זיהוי קול ועוד הרבה דברים. בערך כל מה שכתבת:

• ראיית לילה מעולה
  • הקלטה מחזורית (מה זה לעזאזל ציקלית?!)
  • שדה ראיה סופר רחב (יש לי אחת פשוטה יותר, ללא תנועה, שמכסה את חלל המבואה בכניסה לעסק ללא שום בעיה)
  • תמיכה בתוכנה במחשב שמאפשר צפיה בכמה מצלמות יחד
  • גם אם אין כרטיס זכרון, המצלמה מצלמת ושומרת התראות של תנועה בענן.
  • אפשרות שמירה בענן ישירות בנוסף לכרטיס הזכרון. מה שמאפשר גמישות וגיבוי במידה ויש צורך בצילומים אך גנבו את המצלמה או שהסבו לה נזק. הנושא נבדק ופשוט מדהים.

לסיכום, רכשתי מספר מצלמות שלהם, לעסק ולבית ופרקתי את המצלמות האחרות שהיו לי מכיוון שאיכות הצילום שלהם פשוט לא התקרב כלל לאיכות של המצלמות החלשות, ויכולת ההתראה שלהן הוא מעולה.

תגובה מאת ליאור
היי קניתי את ה escam qf509
לא מצליח םחבר אותה.
אין כניסה לכבל רשת
ואין ברקוד על המצלמה

https://zuzu.zone/deals/557/YI+DOME

קודם כל תודה, אולי ראוי לשקול אותה (למרות מחירה) כמועמדת טובה יותר. אבל יש כמה דברים נוספים שצריך לבדוק. קודם כל שיאומי הרבה פעמים באים עם סינית בהכל וצריך התעסקות כדי להעביר לאנגלית, זה לא מתאים לכולם. שנית, האפליקצייה - YI HOME - כמה פשוט או מסובך יהיה לתת לאנשים נוספים גישה למצלמה שלך? נניח לדוגמא כל ההורים בגן יכולים לגשת לאותה מצלמה?

היי המצלמה הזאת מתחברת באופן שונה, תתקין אפליקצייה

ומתחברים אלחוטית על ידי כך שאתה מזין את הסיסמה של הרשת wifi הבייתית שלך באפליקציה ועומד ליד המצלמה, ואז האפליקצייה תשמיע דרך הטלפון סדרה של ציפצופים שמתקשרים עם המצלמה ואחרי כמה שניות היא מחוברת.

תגובה מאת sharlly
הגירסה היותר חזקה כבר הגיעה לסקירה?

הגיעה, ואז צ’יטה החזירה אותה כי יש להם קטע מוזר על wifi… אנחנו נזמין שוב דרך חברת שילוח אחרת.

תגובה מאת נתי
אפשר לקבל קישור למצלמה של שיומי אפשרות לכרטיס sd עם התראת תנועה והקלטה לcould?

הוזמנה לסקירה: https://zuz.mx/2Aws ראש בראש מול המומלצת הנוכחית

תגובה מאת ארז
שנה טובה וחג שמח!
1.האם כבר נסקר הדגם החדש?

1. העתקתי מאליאקספרס לגבי הדגם הנוכחי… מה זה סנסור סייז? ומה צריך למלא בכל רובריקה כדי לקבל את הדגם שסקרת? (את הכותרות סימנתי בכוכבית)
    Sensor Size

Standard Camera

ADD 8G TF CARD

ADD 16G TF CARD

ADD 32G TF CARD
Ships From

China

Russian Federation
Plug Type

EU Plug

US Plug

AU Plug

UK Plug
Focus

3.6mm

תודה.

הסקירה של הדגם החדש בימים הקרובים, נאלצנו להזמין מחדש אחרי שהחבילה הקודמת בוטלה.
יש לינקים בכתבה לקנייה. בכל אופן צריך לבחור
EU Plug
שליחה מסין
וכרטיס זיכרון לשיקולך… אנחנו ממליצים לרכוש בנפרד דווקא.

תגובה מאת ‫ארז אבישר‬‎
תודה רבה. אז לבחור standard camera? זו הבחירה בלי הכרטיס שלהם?

כן לבחור standard. אבל עוד שעה שעתיים אני מעלה המלצות חדשות ועדכניות - שווה אולי לחכות קצת.

תגובה מאת ‫ארז אבישר‬‎
ראיתי! תודה רבה!

תגובה מאת דובי
היי,
אני מחפש מצלמה בסגנון הזה שתעבוד על סוללה.
אני מניח שאלו לא.
יש המלצה על מצלמה כזאת?

המצלמות בכתבה כולן מגיעות עם כבל USB סטנדרטי. אתה יכול לחבר אותן לכל סוללה ניידת (מה שנקרא מטען נייד או פאוור בנק). רצוי שיהיה גדול, לפחות 10,000 וצפונה. ישנן מצלמות נסתרות קטנות עם סוללה אבל בכל מקרה, לא כאלה שמצלמות שעות…

היי

כל נושא השפה ב Xiaomi Mijia לא ברור לי.
האם כל התיפעול השוטף המצלמה הוא בממשק סיני ?

מה סדר גודל של שניות שלוקח עד שניתן לראות הוידאו באיכות מקסימלית (בקו שהוא 200/5) מכיוון שאני מבין שבאופן ההגדרה הנ"ל למעשה השרתים בסין.

האם יהיה שיפור משמעותי באיכות התמונה מול ESCAM QF001 ?
ראיתי אחת כזו בעבר אבל הייתי רוצה איכות וידיאו טובה יותר

האפליקציה של המצלמה של שיאומי המומלצת בכתבה הינה באנגלית! אין הרבה מלל… סך הכל 99 אחוז מהתפעול זה אייקונים של להפעיל שידור, להזיז מצלמה… כלומר אפילו מי שלא יודע אנגלית יסתדר מצויין.
יש למצלמה קטע בחיבור הראשוני שהיא נותנת הנחייה מסויימת בסינית אבל זה לא רלוונטי סתם גימיק וזה גם חד פעמי בחיבור.
האיכות הרבה יותר טובה מqf001 !!

תגובה מאת חגי
מאמר מאיר העיניים. מה עם המלצה על מצלמה לחוץ ? הכוונה שלי להתקין המצלמה מתחת לפרגולה כך שלא תיהיה חשופה לגשם ישיר. תודה

גם מתחת לפרגולה חייבים מצלמה אטומה למים אם זה מחוץ לבית. מצלמות כאלו עולות יותר מצלמות ביתיות. למשל
https://zuz.mx/2CDA יש גם מצלמות יותר מרשימות (חיבור אלחוטי) אך לא ניסנו אותן עדיין. אם תהיה דרישה מהקהל נשמח לסקור… למשל: https://zuz.mx/2CDB

תגובה מאת AMI
שלום
יש לינק למחיר של 130 שח.?

מה דעתך על:
Sricam SP009 HD 720P Mini Wifi IP Camera

תודה