משלוח חדש וחינמי לישראל...באמזון - חזר! המדריך המלא!

פורסם ב: 

אמ;לק אמזון (רק ארה"ב כרגע) מוזילים את המשלוחים! תקף רק למוצרים הנמכרים על ידי אמזון עצמה ולא מוכרים אחרים (SOLD BY AMAZON) וזמינים למשלוח גלובלי (Ship to Israel/Amazon Global) בקניה מעל 49$ – אפשרות למשלוח חינם! (FREE AmazonGlobal Shipping) ההנחה מופיעה רק בקופה! יש לבחור במשלוח החינמי (FREE AmazonGlobal Shipping) תקף לכל הסל! לא רק למוצר בודד שמעל…

תגובה מאת גלעד
תודה על העדכון. אם כבר הצגתם את הכונן EVO 860 יש לי שאלה שאולי תוכלו לעזור לי איתה מניסיונכם- הכונן נמכר במחיר זול יותר באמזון צרפת. האם יש הצדקה לקנות מאמזון ארה"ב במחיר גובה יותר או שאין הבדל בין האתרים? תודה

אין הבדל בין כונן בצרפת או בארהב. אבל כשאתה מחשב מחיר, קח בחשבון משלוח (שאפשר לראות רק ממש בסוף בקופה רגע לפני אישור תשלום) ואם זה יותר זול, מעולה. קנה וספר לחברייך :slight_smile:

תגובה מאת מישהו
האם גם בשיטת משלוח זו המשלוח הוא על ידי DHL עד הדלת ונמסר ביד?

האם לא בוטל המכס על מוצרי תינוקות?
אם כן, למה מופיע לי בחישוב מיסים באמזון סכומים שכוללים מכס (כך זה נראה, על מוצר בשווי 117$ מיסים גובהים יותר מהעלות)
המשלוח אגב, מופיע כחינם.

תודה

יש מספר סוגי מיסים - מכס, מס קניה ומע"מ.
מע"מ חל תמיד על כל קניה מעל 75$.
אמזון לא תמיד מעודכנים לגבי שינויי מיסים מקומיים והסכום הנלקח - הוא למעשה פקדון. אם בפועל יגבה יותר - לא תשלם שקל נוסף, אמזון תספוג את העלות. אם בפועל יגבה פחות - אמזון ידאגו לך להחזר אוטומטי לכרטיס תוך 60 יום.

תגובה מאת רחל
הי! איך אני מוסיפה באמאזון מוצר בעלות מדוייקת, למשל אם חסרים לי 30 סנט להגיע ל 75 דולר בדיוק? היה לי נדמה שמישהי דיברה על אופציה כזו באמאזון ולא הצלחתי לאתר אותה.

אני מנסה את זה כבר כמה פעמים אבל זה לא עובד. עכשיו ניסיתי לקנות פליימוביל, עשיתי לפי כל הכללים וזה פשוט לא הולך.

תגובה מאת אמיר
נכון להבוקר - אין הנחה

תגובה מאת רועי
האם הנחה עדיין קיימת?

לא