אקסלוט

מה יהיה עם ההתנהלות האטומה של החברה הזאת?!
ב 1/9 שלחו לי הודעה שהחבילה,טרם הגעתה לישראל מיועדת לנקודת חלוקה וכמובן עם הצעה לשדרוג המשלוח למשלוח עם שליח ב 18 שח.
מאז לא שמעתי מהם עד ל15/10,עת קיבלתי מהם הודעה נוספת בה נאמר כי החבילה חזרה מהפצה ראשונה ואם ברצוני שיוציאו אותה להפצה שניה באמצעות שליח עלי לשלם 25 שח.
לא קיבלתי שום הודעה על חבילה שממתינה לי בשום מקום!
אני אוסף בקביעות את כל החבילות שלי בזמן.
אקסלוט מתנהלים בנוכלות פר אקסלנס!!
בנוסף הם יוצרים מצב מכוון בו לא ניתן להשיג אותם טלפונית אלא רק במייל.
דוגמא קלאסית של נוכלות מערכתית אטומה - גועל נפש!

באוגוסט הזמנתי חבילה מאתר shein לראשונה . אחרי שבוע , אקסלוט שלחו לי הודעה אם ארצה שליח עד הבית ב 18 שקלים אישרתי נתתי פרטי אשראי ותוך 3 ימים החבילה היתה בבית .
בספטמבר הזמנתי שוב חבילה גדולה יותר עם משלוח אקספרס אחרי ניסיון טוב שהיה לי . אממה , עבר חודש . באקסלוט לפי מספר החבילה נכתב שזה עבר את שלב בדיקת המכס לפני שבועיים ופה זה נתקע .
אין עם מי לדבר וגם שליחת מייל לא עוזרת . מבאס ממש . אם לא יגיע בזמן ליום הולדת שלי ושל בעלי שחל עוד שבוע אצטרך לרכוש הכל מחדש מהארץ וממש יקר בארץ כל הקישוטים היפים … באסה .

אני גם מנסה לאתר את אקסלוט ולא מצליחה איך מתלוננים

יש אנשים בפורום שדיווחו שהצליחו ליצור קשר ולתאם הגעת חבילה. פורסמו מייל וטלפון גם שכדאי לנסות.
שווה להדגיש שרובן המכריע של החבילות מגיעות חלק וללא בעיות.

חברה אקסלוט משקרים ונוכלים יש לי משלוח XLT981793252 AKT BNXR שלא נמסר כי לא מוצאים אותו שלחו אותנו לקחת את החבילה שלש פעמים לנקודת המסירה לא הייתה חבילה לאחר ברור שלחו לנו חברת אקסלוט שהחבילה לא נמצאה אתמול שלחו לנו שהחבילה נמסרה 26/11 בשעה 21:06 כל המן משקרים אנחנו שני פנסיונרים בגיל 71 לא מצאו את מי לשקר אין להם כבוד חברה מסוכנת אסור לעסות משלוחים דרך החברה כזו בושה
משפחת רוזן

אכן אקסלוט מתנהלים בנוכלות לשמה!
שולחים הודעות ממקורות שונים חלקם לא מזוהים.
בלתי ניתנים להשגה.
הם כן יודעים לשלוח הודעות למשלוח ישיר בתשלום נוסף עוד לפני הגעת החבילה לארץ!
פשוט חרפה של עסק ואנשים!
כל כך הרבה תלונות על חברה אחת אומרות הכל!
ושאף אחד לא יפזר כאן אימרות שווא על התנהלותם ‘‘התקינה’’ של אקסלוט - אין חיה כזאת!

בואו נרגע קצת עם הדיבור, אנחנו רוצים לשמור על במה פתוחה אבל לא יכולים להיות פלטפורמה לשפה והאשמות כאלו אחרת גם אתם וגם אנחנו עוד נקבל מכתבי תביעה…
תלונות יש בכל עסק שנותן שירות ועסק שמחלק עשרות אלפי חבילות - גם ‘עשרות’ תלונות נראים הרבה ברשת.
עדיין רוב המשלוחים כן מגיעים כהלכה. האם יש מקום לשיפור? ברור שיש!
יצירת קשר היא דרך טיקטים באתר שלהם. כמו כן נציג בכיר שלהם פנה אלינו לפתיחת ערוץ התקשרות נוסף למקרים שלא קיבלו מענה ראוי ולשיפור השירות. בתום העומס החודש…אוכל להתפנות ליצירת פינה ליצירת קשר וניהול מקרים כאלו שצריכים את ה’דחיפה’ שלנו איפה שאפשר.

גם אני הזמנתי משיין ואקסלוט שלחו את המשלוח לרשות הפלסטינית

אין דרך ליצור עימם קשר ניסיתי בכל דרך אפשרית יש לך דרך ליצור עימם קשר אשמח לקבל