שלט אוניברסלי ובית חכם בלי דמי מנוי

תקרא בתגובות פה למעלה, יש מי שהסביר שהטיימרים אכן עובדים כשהטלפון כבוי! לא בדקתי אבל זה אכן מעודד.
מה שכן, אולי כדאי להדגיש שהחנות בניגוד מוכרים את הגירסה החדשה של המכשיר (אותו דגם אבל תיקנו בו משהו) ובחנויות אחרות לא ברור אם זה המתוקן או לא. לכן הייתי ממליץ לקנות מבנגגוד

תגובה מאת rn
היי,
אפשר לקנות מספר מכשירים כאלה ושהם יהיו באותה האפליקציה?
כי אני אהיה זקוק לכמה מכשירים כאלה…
תודה

כן אפשר להוסיף מספר מכשירים לאותה אפליקציה

תגובה מאת rvtm
כן, זה הרעיון

תגובה מאת mnhm
יש לחצן חיפוש. תרשום את שם החברה או הדגם של הרסיבר שלך, אולי תמצא אותו בחיפוש

תגובה מאת אורי
מישהו חיבר את המכשיר rm mini 2 לשלוט במזגן elco או electra?
המכשיר עובד ומפעיל את הטלויזיה מרחוק. אבל לא את המזגן.
רעיונות למה זה לא עובד?

יש למכשיר אופציה של למידה משלט קיים. נסה ללמד אותו. אין שום סיבה שלא יעבוד

תגובה מאת אסף
סקירה יפה, יישר כח.
המטרה שלי למצוא פתרון לממיר של יס בשבת, ידוע לך אם הוא מסוגל להעביר ערוצים בשעות מסוימות אוטומטית?

אני בטוח שכן

תגובה מאת יוסי
ניתן להדליק את המזגן גם כשאתה לא באזור של הרשת הביתית?
נגיד שאני עוד 5 דק בבית, ואני רוצה שבמזגן ידלוק לפני שאני נכנס לבית.
האם חייב להיות בתוך הרשת כדי שהמכשיר יעבוד?

תגובה מאת ‫פרי מימון‬‎
שאלה : ומה עם בבית שלי יש כבר הרבה שלטים שעובדים בדרכים שונות . בלוטוט (סטרימר שיאומי, פלייסשיין), wifi דרך אפליציה ( דוד חשמל, מנורות בחדר )

השלט האוניברסלי תומך בסטרימר שיאומי באופן מובנה אל דאגה.
לגבי פלייסטיישן לא יודע.

ניתן להפעיל מכל מקום בעולם

תגובה מאת מורן
זה יעבוד על אינטרנט סלולרי? או נקודה חמה מהטלפון או שחייב רק וויפי? תודה

זה יעבוד מנקודה חמה כמובן. מכשיר לא יכול לדעת אם הוא מחובר לwifi בייתי או wifi של נקודה חמה.
השאלה לאיזה שימוש תרצה לחבר לנקודה חמה??

תגובה מאת בוזי
אני רוצה להתחיל עם ניהול דוד מים חשמלי. האם זה תומך? ואיזה אביזרים צריך אם כן? תודה

לדוד -

היי.

יש את אפליקציית ihc ואת אפליקציית e control.
ב ihc השלט של המזגן זוהה אוטומטית אך לאחר כיבוי ה wifi כלל ההגדרות נעלמות לי ואני מתבקש לקנפג הכל מחדש וליצור device חדש. אני מחוץ לרשת ולא מצליח להפעיל את המזגן מרחוק כלומר כשה wifi במכשיר כבוי. לאחר הדלקת ה wifi ההגדרות שלי חוזרות וניתן לשלוט על המזגן.
לעומת זאת ב econtrol השלט לא מזוהה אני מצליח להגדיר באופן עצמאי את השלט למזגן אך זה יותר מסורבל אני צריך להגדיר כמה מעלות ומה העוצמה מראש למשל קור 25 מעלות עוצמה אוטומטית. לא ניתן להגדיר כפותרי העלאת טמפרטורה או שליטה על העצומה. ב econtrol יש שליטה גם לאחר כיבוי ה wifi.

שאלה 1. האם ניתן לתקן את הבעיה ב ihc? ולשלוט על המזגן כשאני מכבה את ה wifi.
שאלה 2. האם ניתן לקנפג את econtrol כמו ה ihc ולהוריד את השלט למזגן שיהיה ניתן לשלוט על המזגן כמו השלט כלומר העלאת טמפרטורה שינוי עוצמה וכו.

תודה מראש.

אני לא מכיר את אפליקצית ihc השתמשתי רק ב e-control כמו בכתבה. לצערי מהתיאור שלך נשמע שתצטרך להמתין שihc יתקנו את הבאג באפליקציה שלהם או להשתמש ב e control על אף שפחות נוחה לך.

היי.

יש את אפליקציית ihc ואת אפליקציית e control.
ב ihc השלט של המזגן זוהה אוטומטית אך לאחר כיבוי ה wifi כלל ההגדרות נעלמות לי ואני מתבקש לקנפג הכל מחדש וליצור device חדש. אני מחוץ לרשת ולא מצליח להפעיל את המזגן מרחוק כלומר כשה wifi במכשיר כבוי. לאחר הדלקת ה wifi ההגדרות שלי חוזרות וניתן לשלוט על המזגן.
לעומת זאת ב econtrol השלט לא מזוהה אני מצליח להגדיר באופן עצמאי את השלט למזגן אך זה יותר מסורבל אני צריך להגדיר כמה מעלות ומה העוצמה מראש למשל קור 25 מעלות עוצמה אוטומטית. לא ניתן להגדיר כפותרי העלאת טמפרטורה או שליטה על העצומה. ב econtrol יש שליטה גם לאחר כיבוי ה wifi.

שאלה 1. האם ניתן לתקן את הבעיה ב ihc? ולשלוט על המזגן כשאני מכבה את ה wifi.
שאלה 2. האם ניתן לקנפג את econtrol כמו ה ihc ולהוריד את השלט למזגן שיהיה ניתן לשלוט על המזגן כמו השלט כלומר העלאת טמפרטורה שינוי עוצמה וכו.

תודה מראש.