המערכת (רדיו) לרכב עם מסך מגע הזולה בעולם...זה כדאי?

שלום ותודה על הכתבה!
קניתי מערכת של DIN 1 מסך נשלף בקישור הבא: https://zuz.mx/2sGH
יש במערכת GPS מובנה. האם אתה יודע איזה תוכנה או מפות עלי להטעין על כרטיס ה-SD כדי להשתמש ב-GPS? המערכת מגיעה עם חוברת הדרכה אבל אין שם שום הסבר לגבי זה. גם לא ברור מה הדגם הלא מוגדר הזה. המערכת פועלת יפה, קליטת רדיו טובה, מסך מגע טוב, חיבורי כרטיס usb ובלוטוס טובים.

ביקורת מצויינת כל רכב חייב מערכת כזאת לפי דעתי. אני רוצה רק להוסיף שקיימות גם מערכות ממש חזקות שהם המילה האחרונה בשוק, אני יודע שהביקורת מדברת על מערכת מולטימדיה שתתיתן המון בשביל רק 40 דולר אבל אם אתם רוצים מערכת לרכת באמת ליגה אחרת שיכולה להחליף את המכשיר הנייד שלכם לחלוטין בזמן נסיעה בהכל עם אנדרואיד הכי עדכני, עם כל האפליקציות וגם במוזיקה עם מגבר פנימי מצויין, עם דיבורית, מעבד מהיר ו- 4GB זיכרון RAM עם אנדרואיד הכי חדש 8.0.
המערכת הזאת טובה בכל דבר ובכל תחום יותר ממה שהיצרנים שמים ברכבים חדשים.

זה כבר קיים בעליאקפרסס רק צריך לדעת מה לחפש. אצלי ברכב שמתי אחת כזאת ואין מילים פשוט מושלמת. איכות סאונד מדהימה, מעבד מהיר יחסית (מריץ הכל במהירות מצויינת בעיקר את ה- waze)

המערכת אצלי יעודית לדגם של הרכב והסינים מוכרים מערכות מותאמות בצורה מושלמת כמעט לכל הדגמים של הרכבים.

זה הלינק לדוגמא למערכת שאני קניתי לדגם של הרכב שלי. כדי לחפש לדגם של הרכב שלכם תרשמו את שם הדגם לדוגמא Mazda 3 ובנוסף צריך לחפש מערכת עם מעבד 8 ליבות לא פחות וזיכרון 4GB RAM עם אנדרואיד 8.0. אמנם זה עולה יותר אבל זה עולה בערך כמו מכשיר סלולרי בסך הכל.

https://zuz.mx/2sGG

https://zuz.mx/2sGG

.

אשמח לעזרה +קישור לקניה מולטימדיה לרכב, יש לי רכב פורד פוקס שנת 2012
תודה

לפי תמונה של הרכב שראיתי פורד פוקוס 2012 מצאתי את הדגם הזה שנראה תואם, כמובן תשימי לב שאכן זה תואם ללוח מכוונים של הרכב שלך.

כדי לקנות את הדגם הכי חזק שקיים יש לבחור באפשרויות
8core 6.0.1 4GB RAM

https://zuz.mx/2sJ9

תגובה מאת shhr
איך אני מעדכן את השלט מההגה?

תגובה מאת zmnyi
תודה על הסקירה
נשמח אם תהיינה סקירות של מוצרים דומים לדעתי זה יכול להיות להיט!

תגובה מאת Zafon
חחחח הזמנתי את זה לפני שנה ליונדאי גטס שהיית לי מוצר גרוע בהתחלה היה נחמד,אחרי שבועיים וכנראה מהחום הוא התחיל כל הזמן נתקע בהמצע השימוש עד שמת אחרי כמה ימים הקיצור חבל על ה50 דולר

תגובה מאת יובל
קניתי גם כזה, נראה האם הוא ישרוד את הקיץ. לכל בעלי טויוטה 2006 דגם sun שימו לב שמבחינת גובה הוא נכנס בלחץ קל אחרי שמוציאים את הפלסטיק של ה 1DIN מגירה…
תגובה מאת yuval
(המשך)… הדגם שאני קניתי הוא 7701 7 inch 2 Din Head Unit Car Stereo MP5 Player - BLACK הרדיו לא קולט כ"כ טוב במיוחד שיוצאים מאזור הנוחות (מרכז הארץ) באזור הצפון ישנם אזורים ממש בעייתים שהוא לא קולט לדוגמא בעליות למרון דרך צומת שבע וחזרה דרך כפר ורדים… אין לו אפשרות לשמור תחנות רדיו מועדפות, נראה לי תכונה בסיסית ביותר וזה די מעצבן! ניסיון לקיים שיחות טלפון די בעייתי, הצד שני לא שומע טוב כפי שנאמר כבר בכתבה למעלה. היתרון היחידי שיש B.T ואפשר לשמוע מה שרוצים דרך הטלפון… שורה תחתונה למי שאוהב לשמוע רדיו- לא שווה את ההשקעה
תגובה מאת yuval dagan
השבוע גילית שאין כניסת AUX למרות שמוצהר שיש - אנא שימו לב!!! קניתי דיבורית במיוחד ובסוף זה לא עובד עצוב מאוד - זול עולה בסוף יקר…

יובל -
דגם 7701 הוא לא הדגם שנסקר בכתבה ולא זכור לי שאי פעם המלצתי עליו. זה הדגם הכי יקר בסדרה ואין לו שום ייחוד.
בדגם שלי - תמורה מלאה למחיר קטן. עדיין עובד כמו היום הראשון - לא הרדיו הכי טוב וקולט שיש אבל כל הפונקציות עובדות טוב, כולל שמירת תחנות כמובן וכולל AUX. קליטה זה גם עניין של חיבור לאנטנה ברכב ומשתנה מרכב לרכב ואזור לאזור.
קשה לי להאמין שאין אפשרות לשמור תחנות רדיו, סביר שאתה פשוט מפספס משהו בתפעול.
לגבי AUX - מהתמונות אפשר לראות בבירור שאין, אבל אם רשום, אולי מאחור יש לך חיבור לכבל AUX.

אצלי עדיין עובד כמו חדש והרכב התבשל בשמש חודשים כולל שבועות בבאפ לכיש ושאר חורים במדבר.

אגב, ניסית להשתמש קודם בדיבורית המובנית?

ביררתי לך עם אחד המוכרים - יש AUX מאחורה כפי שחשבתי. אפשר להשתמש במאריך פשוט ולהעביר אותו קדימה.
unnamed

איזה תכנת ניווט אפשר לשים?

שום תוכנה.

מחפש דגם מערכת דיוי די לרכב שלי ניסן מיקרה 2014
תודה למגיבים בבקשה עזרו לי לבחור 6.9 אינץ,"

עדיף WAZE בפלאפון מאשר כל תוכנת ניווט מובנית…

היי אלעד, תודה על הסקירה.
יש מערכת שנותנת פתרון לשיחות עם מיקרופון שממקום בתקרה או על סך השמש ליד הנהג?
במערכות בילט אין של הרכבים יש דבר כזה.
נראה לי מוזר להעביר את החיבור של הטלפון לדיבורית בשביל השיחות.
שאלה נוספת:
החיבור של המערכות מהסגנון הזה לאינטרנט מצריך hotspot,כבל או לקנות סים ייעודי?