מחזיק פלאפון לרכב - די כבר עם אלה שלא מחזיקים!

חברים, אם יש לכם המלצה על מחזיק לפלאפון לרכב טוב - כזה שלא צריך להחליף / נשבר אחרי זמן קצר, אפילו רצוי שיחזיק שנים! אשמח.
עדיפות ל- כאלה עם זרוע ארוכה, הדבקה או עם שילוב הדבקה+ ואקום [גם לכניסת cd יתקבלו], עדיפות ללא מגנטיים [אבל אפשר אם המגנט חזק ואיכותי ולא משבש קליטה…
ולבסוף - תג מחיר לא בשמיים [תמליצו ואראה איפה עובר הגבול]
שוטו…
תודה רבה!

הכי טובים והכי עמידים - מנסיון של כמה שנים - iottie
קצת יקרים אבל שווים כל שקל.

תודה.
כנראה שאזמין באמת את המעמד של iOttie, אולי אפילו שניים [לחסוך במחיר המשלוח, ויש שני רכבים]…
מה שכן, הקופון שיש של ה-10% כבר לא עובד, אבל יש כבר דגם חדש עוד יותר [ One Touch 5 - עם זרוע אפילו עוד יותר ארוכה!] מזו שהבאת בסקירה - הנה כאן
https://www.amazon.com/gp/product/B0875RKTQF/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2FE6D62A4WM6Q&psc=1
והכי כיף - שזה אותו המחיר!!!

אגב, בדגם החדש יש גם פיצ’ר של מגנט קטן במחברים לכבל הטעינה, כך שמתי שמסיימים את הנסיעה ומוציאים את המכשיר מהרכב, מצמידים עם המגנט לאחורי המחזיק. כך הכבל לא נופל לבין הכסאות / החריץ של ה’הנד ברקס’ / דוושות / מאפרות או מחזיקי כוסות, מונע לכלוך וסיבוך של הכבל.

אני אישית משתמש בגולות המגנטיות האלה שאנחנו מקבלים מדי מהארגון עובדים החביב עליך :slight_smile: המגנט חזק מאוד, הם מודבקת עם דבק חזק לרכב (שבעתי מכל מיני וואקומים שמתים אחרי תקופה) והם פשוטות. המינוס הוא שצריך להדביק דיסקית לפלאפון - אני אישית קונה קייס שיש לו דיסקית כזאת בילט אין וזה סוגר לי את הפינה. אם אתה לא סגור על קייס אחר - לי מאוד נח ככה.
דוגמה למעמד
דוגמה לקייס
בהצלחה

אני קניתי לא מזמן את הדגם ה- זה מעלי אקספרס

המחיר מגוחך, האיכות מצויינת ואני בחרתי במשלוח AliExpress Standard Shipping וזה הגיע תוך 9 יום!!!

הרבה כאלו עברו אצלנו כבר לפני שנים. הם לא מחזיקים מעמד לאורך זמן. נופלים באמצע הקיץ, החיבור בבסיס נשבר, הטחפון חוטף מכה וגם מבהיל ומתסכל באמצע נסיעה. לא ממליץ בכלל.

אחרי שניסיתי כל מיני… אני הכי מרוצה מהמגנט הקטן הפשוט שמדביקים לדשבורד! המגנט שלו חזק והטלפון נתפס ממש טוב (לעומת אחרים שניסיתי שבכל זעזוע קטן הטלפון היה מחליק) גם יותר נח שאפשר למקם אותו איפה שנח לי. החזיק יפה מאוד שנתיים ונאלצתי להחליף אותו רק עכשיו אחרי שככל הנראה הדבק נמס מהחום (גרה באילת).אפשר למצוא כזה במקס סטוק ב 10 ש"ח.
מצרפת גם קישור מאלי אקספרס לדוגמא

מצרפת גם קישור לכיסוי לטלפון עם מגנט טוב שאני מזמינה בדרך כלל מאליאקספרס

הכי פשוט והכי טוב :slight_smile:

תודה שירז,
המגנט שצירפת פחות טוב לטעמי. במומלצים לעיל יש לינקים לדגמים טובים יותר שנמכרים באלפים רבים.
מה שאת צירפת בעייתי ממספר סיבות -

1. זה לא מותג, אלא רנדומלי כלשהו שאי אפשר לדעת מה איכותו ואיכות הדבק. אחד יכול להיות מצויין, אחר יכול להיות גרוע וליפול באמצע נסיעה חלילה וגם לגרום לנזק למכשיר או נזק לדאשבורד. אז חוסכים דולר אומנם אבל מסכנים הרבה יותר.
  2. רכבים שונים, מכשירים שונים…יש דאשבורדים חלקים, יש מחוספסים מאוד, יש כאלו שיש מקום בדיוק למכשיר ויש שפחות. יש כאלו בזווית חדה שתגרום להרבה השתקפויות ויש כאלו שאין מקום נוח לשים את המכשיר וגם המיקום עצמו בעייתי בהשוואה למעמד רגיל שכן הוא מחייב להוריד את המבט מהכביש ומשדה הראייה אל הטלפון וזה סתם מסוכן.
  3. אין איווורור למכשיר והוא צמוד לדאשבורד הלוהט.
  4. אין התאמה לכל מכשיר - אם יש נהג חדש ברכב בלי הדיסקית.
    את רוב הבעיות האלו אפשר לפתור עם מעמדים מגנטיים מומלצים שיש בעמוד המומלצים שצרפתי לעיל.