טלוויזיה מומלצת!

Reply by אבישי
" *שימו לב! בחנויות שונות ברשת עדיין נמכרות גם הגרסאות הישנות, קרי הדגם ההודי/רוסי ללא תמיכה בנטפליקס (!), במחיר דומה. אנו ממליצים לא לקנות את הגרסאות האלו ורק את הגרסאות המומלצות הנ"ל. " איך אני יןדע מי מוכר את הדגם החדש וממי להיזהר? איך קוראים לדגם? איך בודקים? תודה!
Reply by דוד
כל הכבוד על הסקירה. להוסיף לך משהו: יצרנית ה OLED היחידה בעולם היא LG. כך שSONY (בוודאות) קונה את הפנלים מLG. אותו דבר כנראה לגבי השאר. למה אתה ממליץ על SONY לפני LG ? (במדיה ויש תקציב)

הדגם שרשום ואליו כל הלינקים בהשוואת המחירים הוא הנכון.

תודה רבה,
שים לב שהמומלץ היקר הוא LG OLED…זו הבחירה המשתלמת יותר בקטגוריה הזו.
שנית, יש מעט מאוד יצרניות OLED ומסכים בכלל בעולם. גם בסמארטפונים למשל המסך של רוב החברות מיוצר על ידי סמסונג או JDI ועדיין יש הבדלים גדולים באיכות המסכים ויש גם מסכים יותר טובים משל סמסונג עצמה, הגם שהיא זאת שמייצרת אותם. גם במחשבים כולם משתמשים באותם הרכיבים ועדיין מקבוק או DELL XPS נחשב לליגה אחרת מנאמר MSI.
העובדה שהם היצרנים לא אומרת שהם בהכרח המסך הכי טוב. גם יצרנים אחרים יכולים לקחת את אותו הבסיס, אותו RAW OLED ולכוון אותו אחרת לחלוטין, לשים מעבד אחר, טכנולוגיות נוספות, עיצוב אחר, סאונד אחר, מערכת הפעלה וכן הלאה. לסוני יש מסכים מעולים ומשלמים עליהם פרמיה בהתאם…
לכל מותג יש את הייחודיות שלו עם היתרונות והחסרונות והתמחור שלו, גם אם רכיב הבסיס זהה.

תודה רבה אלעד על עוד סקירה מצויינת! ובעיקר חוסכת זמן מחקר :slight_smile:
מה לגבי הטלוויזיות של TCL? בחלק מאתרי הסקירות השווים בחו"ל הן מקבלות את המקום הראשון ב-value for money, למשל כאן:

הן אכן מיובאות לארץ, אבל להבנתי לא בדגמים השווים יותר שאותם סוקרים בחו"ל.
אתה יכול להגיד עליהן משהו?

תודה לך,
צרפתי גם את TCL כאחת החלופות המומלצות לטלויזיות משתלמות. כפי שאמרת בארץ קשה יותר למצוא את הדגמים המהוללים של ארה"ב ואירופה, הן של TCL, HISENSE וVIZIO.
הדגמים העדכניים מגיעים עם אנדרואיד TV ומחיר תחרותי, אך לרוב השיאומי זולות יותר, הייאר - תומכות רשמית גם HDR10 וזולות יותר, לLG אחריות ארוכה יותר וכן הלאה, אז כמובן - תלוי במחיר ובתחרות.

תודה על הסקירה.

יש לי שאלה אם אפשר על טלויזיית שיומי 32 אינטש לחדר עבודה.

הטלויזיה היא HD. ולא FHD.

האם איכות הצפיה בה תהיה טובה? מרחק צפיה כ2 מטר.

טלויזיה וסרטים מהמחשב , מהנייד וכו.

הרי מדובר על טלויזיה HD.

תודה לעוזרים

תודה לך,
אין כמעט טלויזיות FHD בגודל 32" (ואף 40") כיום.
במרחק צפיה סביר - גם לא יורגש הבדל כמעט. יש דגמים בודדים בשוק עם FHD (ועולים בהתאם) או מסכי מחשב.

תודה.

יש לי את המחשביזיה של סמסונג של 24 אינטש. שזה גם מחשב וגם טלויזיה FHD…

היא מחוברת לעידן . של דגם פיילוט hd…

אבל לפי הסקירה שלך אני חושב לשדרג את המסך לשיומי 32.

האם יש חשיבות ליבואן רישמי? בתוספת כסף? או להוזיל קצת ליבואן לא רישמי?

תודה

זה כבר שיקול של כל אחד עם עצמו ועד כמה האחריות/ספק האחריות/תקופת האחריות חשובה לו.
מה שכן קח בחשבון שמהיבואן המקביל ה32" כרגע חסר במלאי מיידי, אז אם זמן הוא שיקול לך על היבואן הרשמי.

תודה.

תודה על הסקירה.

אני רוצה לקנות טלוויזיה ** LED 4K ** ומתלבט בין הדגמים הבאים (בעדיפות ל43 אינץ’)
אין חשיבות לסדר:

LG 49 Inch NanoCell UHD 4K Smart TV 49SM8100

Xiaomi Mi TV 4S 43

LG 43 Inch UHD 4K Smart webOS 5.0 HDR AI TV 43UN7340

על מה שווה להשקיע ?

לא הייתי משקיע בנאנו סל בגודל כזה. לטעמי השיאומי תמורה מצויינת למחיר עם מערכת אנדרואיד TV או הLG 43UN7340 (ליתרונות של LG - כגון אחריות של שנה נוספת, פאנל IPS שמעט עדיף בחדרים מוארים מאוד אך פחות בחדרים חשוכים).

תודה על התשובה.

1. למה לא להשקיע בננו סל ?
  2. בהתבסס על מה שאתה רושם, אם נוציא את המחיר מה כדאי יותר להשקעה, Mi TV 4S 43 או 43UN7340 ?
  1. כי 43" זה לא בדיוק קולנוע ביתי…אני בספק אם תרגיש בהבדל משמעותי בגודל כזה. אני לא פוסל כמובן אם התקציב מאפשר, אך לטעמי מיותר.
  2. ראה מה שרשמתי על IPS VS VA ומערכות ההפעלה בשיאומי ובLG. אין כאן עדיפות כללית אלא רק העדפה אישית ומה שמתאים יותר עבורך.
Reply by Eitanz
היי, אני מתלבט בין שיאומי 55 או סמסונג 55 (דגם 8000 שהזכרת בסקירה) מה עדיף? תודה!
Reply by Eitanz
היי, אני מתלבט בין שיאומי 55 או סמסונג 55 (דגם 8000 שהזכרת בסקירה) מה עדיף? תודה!

בדיוק כפי שמוסבר לעיל. מבחינת מחיר, ממשק וזמן אחריות, אלו של lg שיאומי וכו’ יהיו תמורה טובה יותר לכסף. אם כל אלו לא בשיקולים…אז ה8000 עדיפה מבחינת איכות התמונה.

לפי מה שכתוב הhaier טובה מהTCL ושיאומי.

מה הסיבה ששיאומי עומדת בראש כבחירה המשתלמת?

אין הבדל משמעותי בינהן. השיאומי פשוט פופלארית יותר, זכתה לקצת יותר ביקורות ומבצעים בשלל חנויות. ההייאר חלופה מעולה. מבצע סאונדבר מתנה עדיין תקף להן אגב -