המלצה עדכנית על סמרטפון עד ל1000ש"ח

היי, אשמח לקבל המלצה על סמרטפון עד ל1000 ש"ח,
קנייה בארץ,
חשבתי על:
XiaoMi Redmi Note 8 Pro 128GB 6GB
ראיתי במחיר של 929ש"ח.
דעתכם?
תודה וחג שמח

אחלה מכשיר למחיר אם צריך NFC/משחק הרבה.
אם לא ומעדיף מצלמה קצת יותר טובה, מסך יותר טוב וכד’ אז עדיף MI9T / MI9 LITE / NOTE 9S.

חשבתי עליהם, אבל לא מצאתי בארץ בתקציב הנ"ל…

אוקיי, חיפשתי עוד קצת, לפי התקציב צמצמתי לאלו:
redmi note 9s
redmi note 8 pro
mi 9t
שתכלס זה לחבר שלא משנה מה ייקנה יהיה מבסוט, אין לו דרישות…

הייתי ממליץ בחום על mi 9 se . על הנייר ( בלבד) יש לו חסרון בודד והוא הבטריה.
מניסיון שלי איתו כחצי שנה הבטריה מחזיקה יפה מאוד מהבוקר ועד 20 בערב עם שימוש אינטנסיבי

רכשתי לפני 3 חודשים, ראיתי הרבה ביקורות טובות.
בתכל’ס, ירידה ברמה מהרבה בחינות, יחסית ל-redmi4 שהיה לי קודם; הרבה דברים שעבדו שם יפה- כאן על הפרצוף, עד שאני עובד עם אפליקציות חלופיות.
זה כולל אנשי קשר, מסרונים, קורא pdf, שהתקינו, קיצור דרך לחיוג ישיר (לא מהיר), צבע נורות התרעה, עבודה עם mi-fit ועוד.

תגובה מוזרה משהו…הרדמי 4 ושאר המכשירים כאן הם מאותו המותג…עם אותה מערכת ההפעלה (MIUI) ואותן האפליקציות בדיוק. אנשי הקשר, מסרונים, קורא PDF וכו’ - הכל בדיוק אותו הדבר, רק על מפרט הרבה יותר חזק מהרדמי 4…

לא מדוייק, כי הם ‘שידרגו’ כל מיני דברים, כמו עבודה עם מסרונים של גוגל, שמאפשרים עבודה דרך האתר, אבל לא שמירת טיוטה ותיזמון, שלי הן קריטיים לתיפעול.
אשמח לפרט offline.

אוקיי אבל זה נכון לכל מכשיר שיאומי, כי כאמור האפליקציות הן אותן אפליקציות והמערכת אותה המערכת. אם הרדמי 4 שלך עוד מתעדכן, אז יהיה אותו הדבר גם שם. מעבר לכך הביקורת לא ממש רלוונטית למכשיר עצמו אלא העדפה שלך לאפליקציה כזו או אחרת.

לredmi note 9s יש דור 5?

לא, בכל מקרה דור 5 לא רלוונטי לארץ לעוד הרבה זמן…

אבל, בחו"ל זה רלוונטי.
באיזשהו שלב נחזור לטוס לחו"ל…

לשיקולך…גם בחו"ל דור 5 עוד רחוק מפריסה טובה ברוב המדינות לעוד שנים קדימה והתדרים לא זהים בכל מדינה ובחלקן אף עוד לא נקבעו. בארה"ב ואירופה מעט הרשתות שנפרסו ומעט המכשירים שקיימים בשוק (כולל הS20 החדש של סמסונג) תומכים למעשה רק במהירויות הבסיס של דור 5 שהן כמעט זהות לדור 4 הקיים. לכן לטעמי, לשלם הרבה יותר על 5G (ועוד במכשיר עד 1000 שקל…) בשביל שאולי, מתישהו, בעוד שנה או שנתיים לפחות, בטיול שבוע באירופה או ניו יורק תתחבר ב5G ולא ב4G LTE…אה…לא נשמע לי כזה קריטי או כלכלי כרגע.