רחפנים מאושרים ליבוא על ידי משרד התקשורת

למה שיאומי לא נמצאים במומלצים?

תגובה מאת בר
למה רחפן של jjrc jjpro x5 לא מאושר. תדר עבודה של 5g מה הבעיה בזה?

הדגם הישן כבר בקושי במלאי והחדש עם תדר 5.8.

תגובה מאת יוחנן
מה עם sjrc f11

בעיקרון בישראל לא מאשרים תדר 5g

האם רחפן Xiaomi FIMI X8 מאושר בארץ. וגם אם לא מאושר ואני יזמין יכול להיות שיעבור?או שאין סיכוי??

כולל תדר 5.8GHz ולא מאושר.

ואם אני יזמין בטוח יתפס או אולי יעבור?
ועוד שאלה איזה רחפן טוב אתה ממליץ לי במחיר 1700 (אני בחיים לא הטסתי רחפן אבל אני רוצה משהו טוב אבל לא יקר בסביבות 1700 בערך)

יש לי שאלה איזה רחפן טוב מומלץ לי במחיר 1700בערך (אני בחיים לא הטסתי רחפן אבל אני רוצה משהו טוב אבל לא יקר בסביבות 1700 בערך חשוב מצלמה איכות טובה שליטה קלה ודברים מעניינים כמו עקוב אחרי ועוד)

רחפני DJI. עשינו כמה מבצעים בעבר, אנסה לארגן שוב.

אפשר דגם ספציפי?

תגובה מאת Aviad
אם אני מזמין מחול dji נגיד mavic air הרשום ברשימה המותרת. אם הןא יתפס במכס עדיין אצטרך למלא את הטפסים עבורו? אם כן מאיפה אני יכול להשיג מסמכים המאשרים את התדר שלו?

לא, הוא יאושר מיד.

הזמנתי רחפן AOSENMA CG035 גרסה ללא מצלמה
וזה נתקע במכס
ומשרד הקשורת לא מאמין לי שהזמנתי ללא מצלמה
הנה קישור לאתר

השאלה מה עושים?

אומרים להם לפתוח את החבילה ולגלות בעצמם.

Reply by ‫ניר לוי‬‎
הי, האם BAYANGTOYS X21 מאושר? נכון זה תדר לא מאושר אבל ראיתי שיש לחברה הזאת עוד רחפנים לא בתדרים האלו אבל הם כן מאושרים
Reply by ‫ניר לוי‬‎
סליחה, התכוונתי ל Hubsan H501S X4
Reply by תומר
האם sg906 pro מאושר ליבוא לארץ? חלק כותבים שהוא משדר בתדר 2.4 וחלק כותבים 5.8?
Reply by רוביקס
איפה בדיוק באתר משרד התשקורת אפשר למצוא את הקובץ כזה מלא. מה שאני אישית מצאתי היה הרבה יותר קצר יבוא אישי : https://data.gov.il/dataset/approved-items-by-personal-import/resource/6fe4073c-c556-4f29-8571-741c2b7c98f2 ועוד איבוא מסחרי https://data.gov.il/dataset/items-appproved-by-personal-import/resource/d91a1af4-a9a5-48b1-a1a0-6be4eba1618e

שלום תמיר,
בכתבה שלך על רחפנים מחודש מאי 2019 מופיע ברשימה הרחפן SG900S. ברשימת משרד התקשורת מצאתי רק את הדגם ללא GPS כלומר SG900… האם יש לך סימוכין לכך שהדגם S (עם GPS) מותר ליבוא ? האם יש דרך לברר זאת עם משרד התקשורת ? האם בכלל יש דרך / כתובת לקבל ממשרד התקשורת מראש (לפני הקנייה) אינפורמציה האם דגם ספציפי מותר / אסור ביבוא ?