מצלמות רכב מומלצות!

פורסם ב: 

מצלמות רכב מומלצת! למה מצלמת רכב בכלל?  היום, מצלמות רכב הן כבר קונצנזוס וקשה למצוא רכב בלי אחת. מנהגים פרטיים לחברות ביטוח וציי רכב – כמעט כולם כבר נוסעים היום עם מצלמת רכב.  פשוט חובה בכל רכב! לתיעוד תאונות ונזקים לרכב! נכנסו בכם? דפקו לכם את הרכב בחנייה? מצלמת רכב יכולה להיות ההבדל בין כיסוי…

קניתי את המומלץ VIOFO A119 ואני מרוצה ממנו מאוד כי המצלמה מחוברת אצלי כבר יותר משנה ברכב(הגרסה הקודמת) ומתפקדת מעולה!

קניתי את הVIOFO A119 בעקבות ההמלצות פה על מצלמה עם קבל (אחרי התלבטות מול השיאומי והAkfawise שזולות יותר ומגיעות עם סוללה), יש לי אותה בערך חודשיים לא היו בעיות מיוחדות ולא הזדקקתי לצילומים בסך הכל נראה לי שהיא אחלה

אני מתכוון לקנות את המומלץ VIOFO A119 כי הגעתי למסקנה שכל אחד חייב מצלמת רכב אחרי תאונה קטנה בחניון בבאר שבע והמצלמה הזו נראית לי עמידה וזולה תודה על ההמלצה.

קניתי את Xiaomi Yi 1080P Car ואני לא ממליץ. בהתחלה עבד מעולה. אחרי כמה זמן הכפתורים הפסיקו להגיב. כנראה בגלל החום

אחרי שעברתי על המדריך הסופר מושקע שלכם (לא מאכזבים כמו תמיד),
אני מתכוון לקנות את המומלץ ALFAWISE G70 כי לדעתי הוא הפשרה הכי טובה של איכות ביחס לעלות.
זה מוצר שהוא מצד אחד הכרחי נוכח תרבות הנהיגה שלנו ומצד שני בעל תחלופה יחסית גבוהה עקב בלאי בקיץ הישראלי הלוהט.

קניתי את המצלמה של DDPAI - MINI 2, ובינתיים אני מרוצה.
היא הייתה בעבר אחת המומלצות, ומצאתי אותה באתר Joybuy במחיר של כ 55$.

קניתי את המומלץ VIOFO A119 ואני מרוצה\ כי __איכות צילום גבוהה

תגובה מאת אושרה
כתבה מפורטת תודה רבה
תגובה מאת אלדן
יש חיה כזאת, מצלמת רכב שגם מתלבשת על המראה של הרכב (מצלמת-מראה), גם מבוססת קבל וגם מצלמת את פנים הרכב?
תגובה מאת דור
קניתי את המצלמה של rsc nano ויש לי בעיה איתה היא זקוקה ל-wifi ובזמן שהיא מופעלת על ידי הוואיפי הוואיז לא עובד יש לכם פתרונות לזה ?.

היא לא זקוקה לWIFI קבוע כמובן. החיבור WIFI הוא רק כשרוצים לשנות הגדרות/לצפות ולהוריד סרטונים לנייד. בכל שאר הזמן אפשר לנתק אותה מהנייד ואין צורך לעשות להוט ספוט/חיבור.

היי אלעד
ה G70 כבר לא זמינה ובמקומה יש מצלמה אחרת ללא WIFI וללא קבל אלא סוללה
יש המלצה חדשה למצלמה זולה וטובה כמו שהיתה ה G70 ?

מאוד מקווה שתקרא ותוכל לעזור לי
קניתי מצלמת דרך של e-ace מעליאקספרס כמדומני על פי המלצה שלך בעבר, איכשהו לקח המון זמן עד שהתחלתי להשתמש, מה שקורה זה שהקבצים מאוד מאוד כבדים כך שב32 ג’יגה כמעט לא נכנס כלום, כשעה הקלטה, למרות שהם מצהירים על קידוד h264, זה גם שומר לפי דיבורים בתוך הרכב בלבד. יש לך מה לומר לי? אתה יכול להפנות אותי לסקירה שלך?
בבקשה אל תתייחס לזה ששם המשתמש שלי פה הוא סתם קשקוש

אפשר לינק? לא זכור לי דגם “e-ace”

₪ 80.72 67%OFF | E-ACE רכב DVR 3 מצלמות עדשת 4.0 אינץ דאש מצלמה כפולה עדשת suppor Rearview המצלמה וידאו מקליט אוטומטי Registrator Dvrs דאש מצלמת

תודה רבה

על זו המלצנו בהסתייגות, מכיוון שבשעתה הייתה מהבודדות עם 3 מצלמות - קדמית, אחורית ופנימית ומתחת לרף המס. כמובן שעם 3 מצלמות - כרטיס הזיכרון מתמלא מהר יותר. רצוי כרטיס 128GB עמיד.

אבל זה הגיוני שכל דקה שוקלת ג’יגה? אגב לא חיברתי בינתיים מצלמת רוורס