שמים זיפי על המכס! מבצע חדש בזיפי - ביטוח מכס - בחינם!

פורסם ב: 

מבצע חדש בזיפי – האתר שעוזר לאמא, סבתא והדוד שלכם גם לקנות ברשת ובעברית – מגן מכס – בחינם!

עכשיו כל לקוחות זיפי נהנים ממגן מכס ללא תוספת תשלום. התוכנית הזו היא כרגע במסגרת מבצע מוגבל.

מגן מכס של זיפי מחזיר לך את כל הכסף ששילמת על:

עלות שחרור

פעולת השחרור במכס כרוכה בתשלום הנע בין 60 ל-300 ש"ח.

מע״מ

מס ערך מוסף, המוטל על הצריכה בארץ. המע"מ חל על כל העסקאות בארץ ושיעורו כיום הוא 17%. בהזמנה מחו"ל תתבקשו לשלם מע"מ על כל מוצר אשר מחירו גבוה מ-75 דולר.

אגרת רשומון

רשומון הוא הטופס שאיתו משחררים מהמכס, ועל הפקתו יש לשלם אגרה. גובה האגרה הוא 30 עד 90 שקל.

מס קנייה

זהו מס המוטל על רשימת מוצרים מצומצמת, הכוללת רכב מנועי וחלקיו, טבק ומוצריו, משקאות משכרים, פרטי לבוש מפרווה ועוד.
שיעור המס משתנה בהתאם לסוג המוצר ונע בין 17% ל-35% ממחיר הקיים. לידיעתך: מס הקנייה על טלפונים סלולאריים בוטל בשנת 2017.

מכס

מס המוטל על יבוא. חל על מוצרים שעולים יותר מ-500 דולר ומשתנה ממוצר למוצר.

חשוב גם לציין ששירות מגן מכס אינו פוטר ממיסים! כל חבילה שעל פי חוק במדינת ישראל מחוייבת במיסים, המיסים ייגבו על פי חוק ישירות בין הרשויות ללקוח. זיפי אינם מתערבים בתהליך המשלוח ו/או בעבודה החשובה של רשות המיסים בשום צורה. מה שכן, כל מי שיקנה מזיפי ונדרש לשלם מיסים, ישלם אותם לרשות המיסים וישלח אל זיפי את הקבלות על התשלום שביצע וזיפי תזכה את הלקוח בסכום המיסים שהוא שילם.

אתם לא רציניים המחירים בזיפי גבוהים בעשרות אחוזים מהמחירים האמיתיים

ידוע לשמצה…

א. רציניים. בכל האתרים - גם הזולים ביותר תמצא מחירים גבוהים בעשרות אחוזים ממחיר השוק. זה לא אומר שהאתר/חנות פסולים.
ב. הם מנגישים אתרי קניות זרים. אפשר להתווכח ולהעיר על טיב ההנגשה, אך העובדה היא שהרבה בוחרים להזמין משם כי יש להם תרגום ושירות לקוחות בעברית ולא חייבים כרטיס אשראי בינלאומי וכד’. יש קהל של מבוגרים, חרדים, ילדים וכו’ שלהם זה כן שימושי ולמרות המחיר הגבוה יותר - הם עדיין חוסכים הרבה או משיגים מוצר שלא היו משיגים אחרת, לפחות מבלי לטרטר חבר/בן משפחה שיזמין עבורם. מין הסתם שירות כזה הוא לא חינם ומעט יקר יותר מלקנות באתר המקורי ישירות.
מי שלא צריך את השירות שלהם או יכול להסתדר עם ה1001 מדריכים שכתבנו - דיינו.

מסכים עם כל מילה, ועדיין חושב שהייתם צריכים למען ההגינות להוסיף בפרסום שהם יקרים בעשרות אחוזים מהמחירים הרגילים, בשביל שלא יפלו פה אנשים.
ואני אומר זאת כאחד שרואה את עצמו חלק מהקבוצה ותומך נלהב של הקבוצה הנפלאה הזו.

שוב אפשר לומר את אותו הדבר על גירבסט, בנגוד, גיקביינג, ג’ויביי, אמזון, לאסטפרייס, KSP ועוד ועוד…יש בהם המון מוצרים יקרים מידי אם קונים בלי לבדוק, בלי להשוות, בלי קופונים וכו’. זה שעל הלקוח לבדוק את המחירים לפני - נכון תמיד ובכל אתר. אפילו פיתחנו תוסף ואפליקציה בדיוק בשביל זה :stuck_out_tongue:
סך הכל יש כאן בשורה צרכנית חשובה ששווה להכיר, לא המלצה על מוצר או מחיר ספציפי.

ההבדל בין כל הרשימה לזיפי היא שבכל האתרים שהזכרת אמנם לא כל המוצרים הכי זולים אבל יש מוצרים זולים, בשונה מזיפי שמנסיוני איתם כל המוצרים הרבה יותר יקרים מהרגיל ללא יוצא מן הכלל, אדרבה אני מאתגר אותך למצוא מוצר זול שם… :sweat_smile:

אתה מתייחס למחירים שלהם בהשוואה ישירה לאליאקספרס, גירבסט וכו’. אין ספק שהם גבוהים יותר מאלו ובצדק - הם מספקים שירות מסויים. אני ואתה לא זקוקים לשירות הזה מין הסתם. יש אנשים שכן.
אתן לך דוגמא פרקטית - לפני כמה חודשים הייתי בחתונה חרדית. האחיות הקטנות של הכלה רצו מאוד שמלות מרשימות, צנועות - בתקציב קטן.
בארץ הם שיטטו בכל מיני חנויות והכל היה מאות שקלים, או תפירה מיוחדת, עיצובים מוגבלים וכו’.
לחפש באנגלית, פייפאל, אליאקספרס וכו’ - זר להם מאוד. אז הם יכולים לחפש מישהו במשפחה ל’התעלק’ עליו עם המידות, צבעים וכו’ שיזמין עבורן, או להזמין לבד דרך זיפי.
הן בחרו דרך זיפי, ולמרות שאני ואתה אולי אומרים ‘לא חבל?’ על ה5-10$ הפרש, להן זה חסך מאות שקלים מול קניה בארץ שלא לדבר על זמן והתרצצויות.
הנה סתם דוגמא רנדומלית מהעמוד הראשי שלהם -
השמלה הזו בזיפי - כ44$
https://www.zipy.co.il/p/אליאקספרס/babyonlinedress-3-4-sleeve-lace-long-evening-dress-sexy-illusion-chiffon-evening-gown-abendkleider-robe-de-soiree-longo/32924094850/#wrapper
אותה השמלה נמכרת באליאקספרס - בכ35-36$

אך גם באמזון - ב43$ -
https://www.amazon.com/MisShow-Chiffon-Prom-Evening-Bridesmaid/dp/B07HSQQCC4
ובDHGATE תוסיף עוד 10$ -
https://www.dhgate.com/product/short-sleeves-chiffon-long-evening-dresses/426172118.html#s1-3-1b;srp|0850091602
ובשלל אתרים סיניים (שחלקם אף של אותו המוכר מעלי) -
109$
https://www.suzhoudress.com/i/elegant-lace-sleeves-chiffon-a-line-floor-length-bridesmaid-dress-23427.html
או 84$

גם בעליאקספרס תמצא אותה בעוד בכמה דולרים פחות וכמה יותר מין הסתם עם עוד מוכרים/לינקים.
אז מי כאן יקר מהרגיל ללא יוצא מין הכלל בעצם? זיפי? אתרים סינים שמוכרים בפערי ענק את אותו המוצר? או אולי בכלל החנויות בארץ שמוכרות בעוד יותר יקר?
אין מה לעשות, שירות, בין הוא רלוונטי לך או לא, עולה כסף, כך שהגיוני שהמחיר שלהם יהיה יקר יותר במידה מסויימת - וזה לא בהכרח דבר רע.

אחרי כזה פוסט ארוך ומנומק,
לא נותר לי אלא להרכין ראש ולמלמל בבושה “ניצחתני”.
צדקת ממני,

הנה השוואה למוצר דומה למה שרכשתי לאחרונה מאמזון: