שואבי אבק אלחוטיים מומלצים!

אני מתכוון לקנות את המומלץ Jimmy jv83 כי הוא נשמע מבטיח. ממתין לסקירה, ובפרט בהשוואה לV9.
תודה על ההמלצה!

אני מתכוון לקנות את המומלץ ג’ימי הV51 או הV9. כי ניתן לראות את מה שכתוב למטה בהמשך. תודה על ההמלצה!

קניתי דייסון V8 מתוך רצון לרכוש את הטוב ביותר. המחיר היה גבוהה אבל חשבתי שאני קונה משהו איכותי.

לצערי מסתבר שקניתי בארץ אבל האחריות שלהם אינה מכסה את המברשות לחלוטין.
לאחר שמונה חודשים המברשת הכי שימושית אצלנו, מברשת הרצפה, הפסיקה לעבוד.
האחריות לא מכסה שום דבר ועכשיו השואב הזה הפך להיות שואב שטיחים אלחוטי בלבד.

עלות המברשת?
400-500 ש"ח…

לצערי זה אחד הדברים הכי גרועים שקניתי ואני מתכוון לרכוש את הג’ימי במבצע במקום את המברשת הזאת.

המלצה אישית, תתרחקו מדייסון.
בטח ברכישה בארץ.

תודה על ההמלצות.
לאחר האכזבה של הדייסון, אני מחפש שואב אבל עם מספר מברשות.
אני מחפש אחד עם מברשת רצפה (פרקטים) וגם לשטיחים.

קניתי את המומלץ ROIDMI F8 ואני מרוצה\ כי __שואב חזק ואמין

תגובה מאת Leonid Brandes
כתבתם שבג’ימי אין מברשת לשטיח. אבל גם ל-dreame v9 יש רק מברשת רכה, אז… מה העניין? לא ברור.

רק הf8 עם מברשת שטיחים.

תגובה מאת גיא
היי, האם בקניה מחול של jv83 יש אחריות בארץ ואם כן של מי?

אין אחריות בארץ.

לא הבנתי מה עדיף? ומה ההבדלים בין הג׳ימי החדש v8 ל dreame v9

הV9.
הV8 עדיף רק אם ממש רוצים מברשת שטיחים.

תגובה מאת אבי
שאלה לגבי הjv71: הבנתי שניתן לשאוב איתו גם כשהו מחובר לחשמל, האם זה נכון? אם כן, האם כשהוא מחובר לחשמל ניתן לשאוב ללא הגבלה?

לא מכיר טענה כזו. מניסיוני לא וגם המטען-כבל שלו לא מתאימים לכך. בכל מקרה זה די מוריד מהפואנטה של לקנות שואב אלחוטי. בכלל הדגם הזה הוא הכי פחות מוצלח לטעמי מכל משפחת שיאומי-ג’ימי. סרבול מיותר וגם העיצוב והצבעים לא להיט.

תגובה מאת אסף
היי אלעד , תודה על הסקירה… אני מנסה להבין עדיין איזה מכשיר לקנות … בהנחה שמגבלת התקציב אינה משחקת תפקיד( כל עוד זה 1000 שקל -200 )… האם הjv83 או הv9… תודה
תגובה מאת אבי
אני דווקא חושב שאם היה שואב אלחוטי שאפשר לעבוד איתו גם כשהוא מחובר לחשמל זה היה הכי טוב, ככה אפשר ליהנות מהיתרון שהוא אלחוטי כשצריך, ומצד שני לשאוב ללא הגבלה כשאני יכול בקלות לשאוב כשהוא מחובר לחשמל, ולא לפחד שתיגמר הבטריה ולא לחכות להטענה…
תגובה מאת דביר
מה לגבי Xiaomi Mi Handheld? מכיוון שהמחיר שלו זהה ל JIMMY JV83, האם היית בוחר אותו או את ה-JIMMY?

כרגע הכי משתלם הוא הV9 שמחירו ירד משמעותית -

בקרוב יכנס הרוידמי NEX החדש עם אביזר שטיפה ואולי ישנה את התמונה.
הMI HANDHELD פחות מומלץ לטעמי. הוא אומנם חזק ויפה אבל עם הסוללה הכי קטנה. רק 30 דקות במצב רגיל וזה כחצי מהזמן של הג’ימי/V9.
תגובה מאת יואב
היי, אחלה המלצות והשוואה, כבר הייתי בדרך לקנייה של dreame v9, ואז ראיתי שיש v9 pro, אבל לא מצאתי בשום מקום מה היתרון שלו, מה הופך אותו לpro ויותר יקר. ושנית, אם כבר v9 אסקינן, האם הבטריה ניתן להחלפה (אני מבין שהיא לא נשלפת), אבל האם ניתן לקנות חלופית, לפרק כמה ברגים ולהחליף? , או שמהרגע שהיא נגמרת לאחר שנים בודדות האם זהו גם סופו של השואב? תודה, יואב.

ההבדלים בין הפרו לרגיל זניחים. עניין של תקע עם/בלי מתאם. זה בעצם מיתוג גלובלי/סיני והבדלי אחריות יבואן.
ניתן להחליף את הסוללות בפתיחה של בורג אם תצטרך בעתיד.

תגובה מאת יואב
ויש סוללות לקניה באחד מהאתרים המומלצים שלכם? כי אני לא מצאתי… והרבה תודה על התשובה, עזרת בבחירה חכמה

אין כרגע. בעיקרון מדובר בתאי ליתיום נפוצים. מניח שבעתיד יהיה אפשר להחליף בזול יחסית אצל אחד היבואנים ואם תהייה דרישה נשיג גם מבצעים על זה. יותר סביר שבעוד שנתיי-שלוש כבר נזכה לשואבים חזקים ומשוכללים יותר במחירים זולים עוד יותר. הסוללה היא החלק הכי יקר בשואב ולא תמיד משתלם להחליף.