איך הפסקתי להתפשר והתחלתי לשלם על משלוח מהיר!

לאיפה ברשימה שלך הייתי מוסיף את ePacket?

ePacket בטבלת ההשוואה.

הסבר מקיף ומעולה!

תגובה מאת דניאלה
אני לא מצליחה להבין מה זה 1traking. זה חברת שליחויות? יש לי משלוח דרכם שאני לא מצליחה לאתר רק כתוב באתר שלהם שהוא הגיע לחנות ולא רשום לאיזו חנות אני ממש אשמח לעזרה בבקשה!!

זה אתר מעקב. מאיפה הזמנת? סביר להניח שזה משלוח של אקסלוט או צ’יטה

תגובה מאת תומר
האם לבנגוד יש או מנסים שתהיה לה אפשרות משלוח מהיר וזול? כי היא היחידה עם ביטוח מכס

עובדים על זה כבר תקופה. רק קח בחשבון שלא ממש אפשרי שיהיה גם משלוח מהיר וגם ביטוח מכס מכיוון שמשלוח מהיר תמיד עובר במכס. זה לא יהיה כלכלי להם.

היי אלעד הזמנתי חבילה מבנגודbandgood רחפן עלה לי 350 שקל למשלוח עוד 140שקל דרך dhl והוספתי עוד 55 שקל ביטוח מכס.
האם הביטוח מכס יכסה את כל ההוצאות של dhl? מע’‘מ עמלות שיחרור וכו’ ?
תודה לך :slight_smile:

היי רמי,
עשית כל מה שאנחנו אומרים לא לעשות…לא להזמין רחפנים במשלוח מהיר ועוד של DHL…יצאת עוד בזול יחסית.
ביטוח המכס מכסה רק את המכס (מעמ) ולא עמלות שחרור, חברת המשלוחים וכו’.

היי אתה צודק אך באתר הוא נתן לי רק שילוח דרך dhl למזלי הכתובת שנתתי לא נכונה והן נתנו לי אפשרות ביטול…
האופציה האחרת לרחפן היא דרך אליאקספרקס ואז לחכות חודש במקום לחכות שבוע …מה דעתך ?

דעתי על מה? הבחירה בידך. אם בוחר בDHL - משלמים ביוקר. רחפנים בכלל זו צרה אם הם לא מאושרים, בין אם המשלוח מהיר או איטי.

אוקיי תודה לך אז אבטל ואזמין ממקום אחר ! :slight_smile:
טוב שיש את האתר הזה אתם עוזרים לי מאוד כל פעם מחדש !

היי,
נתקלתי היום בשילוח שטרם פגשתי עד כה:
EMS ePacket (חינם) -כאילו הEMS זה החברה, וישנה עוד מלא אפשרויות כמו AliExpress Standard Shipping (בתשלום 8 דולר) ואחת אחרת זה EMS EMS (כ-50דולר).
אז מדובר בEMS הרגיל או ePacket?
תודה

Shein.
Will i be charged for standard shipping and more than 75 dollars?

מעל 75$, כמו כל אתר אחר, אם נבדק במכס - תחוייב במע"מ (ועמלות שחרור לעיתים בהתאם לשיטת המשלוח כמוסבר לעיל).

תגובה מאת מון
מעקב משלוחים - רק בזיפי https://www.zipy.co.il/tracking

עשית לי סדר מטורף וחסכת לי כאב ראש. תודה!\

ב GEEKBUYING אם משתמשים ב ISRAEL PRIORITY LINE, האם יש טעם להוסיף גם ביטוח משלוח, או שהוא מבוטח גם כך?

ביטוח המשלוח היחיד שצריך הוא פייפאל.

יש לך אפשרות לעזור לי לשחרר מסכים שתקועים במכס ללא אישורים מתאימים, זה דחוף לי רצח!! ואין מי שיודע לעזור לי בזה, אשמח לשלם על השירות, כמובן