מדריך: הקשבה למוזיקה משעון חכם ללא צורך בטלפון

פורסם ב: https://zuzu.reviews/מדריך-הקשבה-למוזיקה-משעון-חכם-ללא-צורך/

מדריך הזרמת מוזיקה מהשעון החכם לפני מספר ימים פרסמנו כתבה על שעון חכם מומלץ מדגם TicWatch C2 (לחצו כאן לקריאת הסקירה שלנו) ואתם הגבתם ושאלתם גם בתגובות באתר, וגם בפניות אישיות אליינו כל מיני שאלות מעניינות. אחת השאלות שעלתה הכי הרבה היתה עד כמה אפשר להשתמש בשעון ללא הטלפון בצמוד אליו. השעון החכם לא מיועד…

תגובה מאת דוד
המדריך לוקה בחסר תסביר על ההבדלים בין העברה בבלוטוס לftp

תודה על ההצעה אך אני לא רואה סיבה לסבך משהו פשוט. במדריך מוסבר איך להעביר קבצים בקלות בלי ידע טכני ובלי להסתבך בהגדרות. לא רואה הצדקה לסבך.

תגובה מאת דוד
זה לא מסבך בכלל. לי יש את השעון של וואוי 2. ניסיתי להעביר 20 שירים בבלוטוס זה לוקח ככ הרבה זמן. כשאתה רוצה להעביר 100-200 שירים דרך בלוטוס זה לא אופציה. הגדרת ftp זה לא מסובך בכלל, מתחברים עם 2 המכשירים לרשת וייפי ומגדירים באפליקצייה בשעון את הftp אני משתמש ב nav explorer נראה לי שגם האפליקציה שנרשמת תומכת בזה (לא בדקתי)

הממ… זה לא איטי כמו שאתה מתאר. אבל אתה צודק, זה גם לא מהיר במיוחד. היתרון אולי באפליקציה שהשתמשתי היא שלא צריך לחכות… מסמנים מה שרוצים להעתיק ואפשר להמשיך בחיים… זה ממשיך לעבוד ברקע ויסיים כשיסיים אז לא ביג דיל.
מצד שני, אולי משתמשים מתקדמים יותר ישמחו להכיר את שיטת FTP. אתה מוזמן לרשום מדריך ונפרסם כאן. www.glouds.com/post

תגובה מאת דוד
הכתיבה שלי לא משהו. מקווה בפסח יהיה לי זמן לקחת צילומי מסך בשעון ובטלפון ולרשום כמה מילים. אם מישהו יוכל לערוך ולתקן שגיאות כתיבה אשמח להעלות את זה

אין בעיה

תגובה מאת nissim
דוד/אריק אשמח אם תוכלו להסביר כיצד מעבירים שירים בעזרת FTP, יש לי גם את הוואווי וואץ’ 2 והשיטה שיש כאן במדריך באמת איטית עד שהפסקתי להעביר שירים. תודה.