מערכת אנדרואיד לרכב בפחות מ75$?!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/מערכת-אנדרואיד-לרכב-בפחות-מ75/

הרבה זמן חיפשתי לקנות מערכת לרכב וזאת בעיקר מהסיבה שהמערכת המקורית שהייתה לי ברכב הייתה מערכת ישנה שמוכנה לקבל רק דיסקים וביננו למי יש כוח היום להתעסק עם דיסקים? אם בכלל מכירים את המושג הזה “לצרוב דיסקים!”… אממה, כל פעם שאני רואה מערכת שאני מוכן לקנות אני נתקל ב-2 בעיות: כל מערכת נורמלית עולה מעל…

Reply by לא shb

קראתי בשקיקה את הכתבה
אני לא הולך להתקין כי אני עצלן וגם פחדן ממערכות שאני לא מכיר אבל אני חייב לציין שאפו גדול לכותב
ברור, מאיר עיניים וכיף לקרא
תודה shb

Reply by אבי

שלום רב, לא הבנתי כמה דברים:

הGPS מובנה או לא?
צריך התחברות לאינטרנט ממקור חיצוני אחר?
גם לי יש טויוטה קורולה בדיוק כמו שלך… איזה מידה בדיוק צריך להזמין? (יש שלוש אופציות בלינק)
אני אדם שאוהב צלילים נקיים ואיכותיים במיוחד באס… האם האיכות במערכת שבסקירה גרוע יותר מהרדיו דיסק המקורי?(ששומעים בו מצויין)

המערכות אנדרואיד כולם בנויים כמעט אותו דבר.
בגלל שהמערכת פנימית לכן יש אנטנה gps שמתחברת למערכת לרוב מקבלים אותה עם המערכת צריך לוודאות בהזמנה.
לגבי אינטרנט צריך סטיק usd לסים מאחורי המערכת.
ההתקנה היא די קלה צריך לוודאות. בהזמנה שהצמה מתאימה למערכת שלך ואם לא. להזמין מראש מתאם.
לדעתי מנסיו עם מערכות שונות כדאי להשקיע עוד סכום קטן ולהזמין את המערכות הטובות יותר. ורוב הסיכויים שלא יעצר במכס.
אגב הכתבה כתובה יפה

Reply by אבי

היי זה שוב אני (אבי) תוכל לענות בבקשה?

תודה רבה.

שלום אבי.

כנראה ה’ אוהב אותך כי אני לא ידעתי שהכתבה שלי פורסמה בכלל, ובפוקס דפדפתי באתר ופתאום ראיתי כתבה על מערכת אנדרואיד לרכב ישר נכנסתי לבדוק אם זה מה שאני סקרתי, והנה אני כאן רואה את השאלה שלך.

ניגש לעניין.
GPS - הרכיב GPS לא מובנה במערכת, אבל המערכת מגיעה עם רכיב GPS שמתחבר למערכת, זאת אומרת כלול בחבילה. (אם תסתכל בתמונה ששמתי של כל מה שקיבלתי תראה את הכבל השחור בצד שמאל למטה עם ריבוע שחור זה בעצם ה- GPS).

אינטרנט - אכן צריך להתחבר ממקור חיצוני, אין שום מכשיר בעולם (לפחות לפי מה שידוע לי) שיודע לקבל אינטרנט בלי שתביא לו, אבל יש לך פה מספיק אופציות כדי להפוך את זה ליותר קל, יש לך אפשרות לפתוח נקודה חמה מהסמארטפון שלך ולהתחבר דרך WIFI שלדעתי זו האופציה הפשוטה, או להתחבר עם דונגל (לא בטוח אבל זכור לי שזה תומך בזה).

המידה של הפאנל שצריך היא 102*178 . (מדגיש ספציפית לטויוטה קורולה 2008).

איכות שמע - לא מתיימר להיות אדם שמאוד מבדיל בזה ברמה גבוהה, לדעתי האישית זה לא פחות טוב מהמקורי אולי אותו דבר אולי קצת יותר טוב אבל לא לוקח אחריות. אם תרצה תגיב פה אם איזה שיר אתה חושב שיהיה מספיק טוב בשבילך לבדיקה אני אפעיל אותו ברכב ואשלח.

הגבתי לך בתגובה עם השאלות.

בהצלחה

Reply by ניר

אפשר לדעת על איזו קבוצת טלגרם מדובר?

התקלה בשיוך הכתבה לכותב תוקנה. מעתה אתה אמור לקבל התראות כשמישהו מגיב לכתבות שלך.

תגובה מאת אבי
shim תודה רבה עזרת לי המון ועוד במאור פנים ואדיבות… תודה רבה!
תגובה מאת משה
אפשר קישור לקבוצת טלגרם שעזרה לך?

הלינק כבר כאן.

שלום חברים.איפה אפשר לקנות צמת חוטים למזדה 3 2017?