מה קרה בין נטפליקס לשיאומי?

תגובה מאת בדיקה אצלי
אצלי בגרסת ה- S הרצתי את הבדיקה ורוב הזמן היה על 2580×1440 ולפרקים על 4k כאשר מהירות האינטרנט מעל 8000kbps. לדעתי זה פשוט בגלל מהירות האינטרנט.
תגובה מאת N
בעיקרון נטפליקס מציג בכל סדרה/סרט את האיכות שלו ליד הכותרת, והוא לא יראה איכות גבוהה ממה שאפשר להציג, למשל גם אם המכשיר תומך 4k אבל הטלוויזיה לא אז הוא יראה hd לכל היותר. למען הסר ספק גם hdr זה 4k. לראות את האיכות בפועל תלוי במהירות החיבור לסרבר. אני יכול להגיד שלי יש סוני על אנדרואיד טיוי, התוכנית של ה test לא עובדת לי ב4k לפחות לא בזמן שחיכיתי וסרטים וסדרות דיי מהר כן (יש אופציה בסוני לראות את האיכות בפועל בכל רגע נתון בנטפליקס) בקיצור, אם בכותרת מראה כם ultra hd 4k או hdr אז 4k נתמך
תגובה מאת Xiaomi
שכחתי לציין שב2 מזרימי המדיה והטלויזיה החכמה קיבלתי מעל ל25Mbps שזאת המהירות המומלצת לצפייה בתכני 4K ע"פ Netflix אז רק לוודא לפני שמתחילים בבדיקה…

he following Amazon Fire TV devices currently support Netflix in Ultra HD:

• Fire TV 2nd generation (2015) and higher
  • Fire TV Stick 4K
  • Fire TV Cube
תגובה מאת Xiaomi
עדכון - בדקתי שוב ממש עכשיו והפעם כן קיבלתי 4K הוספתי תמונה…

image

תודה על הבדיקה. יתכן שאצלי האינטרנט כרגע לא מספיק מהיר.
בכל אופן, זה אומר שממשיכה לכאורה תמיכה בלתי-רשמית שאיננה מובטחת יותר אך לפחות נכון לעכשיו נראה שזה עובד. חבל שנטפליקס הסירה את תמיכתה הרשמית בשיאומי, במיוחד שאין אלטרנטיבה בשוק שלנו.
אגב- אודה לך אם תוכל לבדוק זאת בקצבי רענון גבוהים יותר! 24FPS, 50 FPS…

נכון לרגע זה בTest Patterns בNetflix עובד לי על 4K 60FPS

על איזה מכשיר?

Mi Box(לא הS)

שאלתי נציג של Netflix לגבי תמיכה בMi Box וMi Box S וזאת התשובה שקיבלתי

איזה נציג?
זה רשמי?
למה זה לא באתר שלהם לצד שאר המכשירים הנתמכים?

נציג בצ’אט החי באתר הרשמי של Netflix.
אני חייב לומר שהייתי צריך לשאול אותו כמה פעמים את אותה השאלה עד שבאמת קיבלתי תשובה.
למרות ששאלתי על Mi Box וMi Box S הוא בחר בניסוח של מכשיר יחיד(Device).

מדיניות העמימות של נטפליקס נמשכת :joy:

תגובה מאת Xiaomi
מצטער שאני עונה רק עכשיו, בכל מקרה גם עובד לי גם על 60FPS ב4K לקח קצת יותר זמן בגלל האינטרנט אבל עבד… וראיתי שלעוד אנשים עובד פה בתגובות אז יכול להיות שנטפליקס הורידו מהרשימה בטעות כי אם הם באמת היו רוצים לאף אחד מאיתנו זה לא היה עובד ב4K אני מניח, אגב לא מצאתי לזה איזכורים נוספים באינטרנט כנ"ל לגבי התמונה עם השיר פרידה הלבבות השבורים והלוגו של החברות, מקווה שלא אתבדה
תגובה מאת Speed
אין צורך במכשיר תחליפי כי זה עובד כרגיל על 4K ו60FPS פשוט תוודא שאתה מקבל מספיק רוחב פס בשביל לצפות ב4K.
תגובה מאת Speed
כמו שאתה יכול לראות בתגובות אחרות זה עובד לאנשים על 4K בקצב רענון של 60FPS רק תוודא שאתה מקבל מספיק רוחב פס…
תגובה מאת Netflix
למען הסר ספק – שיאומי מציג נטפליקס ברזולוציית 4K בקצב רענון של 60FPS! תוודאו את מהירות האינטרנט שלכם… https://i.imgur.com/cNimQLV.png

תודה על הפידבק, כנראה שמהירות האינטרנט אכן נמוכה מידי.
בכל אופן, חשוב לי להדגיש שהתמיכה כרגע היא לא רשמית מכיוון שסטרימר שיאומי הוסר מאתר נטפליקס לאחר שפעם כיכב שם.

תגובה מאת שלומי
שלום לכולם. בעניין המכשיר הזה - בחודשים האחרונים הוא עושה לי המון בעיות. לוקח לו המון זמן להדלק, לפעמים חייב לנתק ולחבר כי לא נדלק. האם קיים גם אצליכם? תודה
תגובה מאת רענן
Nvdia Shild זה הרולס רויס של הסטרימירים ! נכון שמחירו פי שתיים או יותר מהשיאומי. אבל, אין ניתוקי WIFI מהירות פנטסטית בכל פורמט ב 4K . אנדרואיד TV מעבר בין תפריטים ללא כל השהיות הרצת סרטים בקודי כולל כתוביות ללא השהיות וגמגומים . כל הנ"ל לא עבדו היטב בשיאומי (למעט אנדרואיד TV שזהה בשניהם), לכן רכשתי את השילד בנוסף . ובהשוואה אחד לאחד (הרצתי אותו במקביל לשיאומי ) , איכות התמונה טובה יותר משמעותית בשילד. בשיאומי היא פחות חדה וחשוכה לעומת השילד. וזה לא עניין של הגדרות בטלויזיה. שורה סופית, מי שהפרוטה בכיסו, אזי לרכוש השילד ללא כל הסיסוס . אם זה שווה, פי 2 במחיר , לא יודע . רענן