אזהרה- חברת אקסלוט!

יש לי 3 חבילות בדרך שכנראה עם אקסלוט, אחת קיבלתי הודעה ביום א שבעוד שעתיים תהיה בנקודת החלוקה, בינתיים נאדה.
עוד אחד כתוב שבגלל עומס יתר השתנתה נקודת החלוקה!
ובשלישית כתוב בדרך לנמען (אולי ישירות אלי, אינשאללה)

תשלח להם מייל

מה המספר מעקב שלך ??
עם זה מתחיל עם XLT זה אומר שזה אקסלוט אני מציע שההודעה שקיבלת שזה יגיע לנקודת חלוקה תלך מהר לפני שיבקשו ממך עוד 25 ש"ח על משלוח חוזר …

למי יש רעיון איך להזהיר מוכרים באיביי, או את הנהלת איביי שלא יעבדו איתם?
האם אקסלוט זה שם הסוואה שלהם, ובכלל קוראים להם HFD?

אני ניסתי לכתוב לאחד המוכרים שבתור חבר אני ממליץ לו לא לעבוד עם אקסלוט והוא לא התייחס לדעתי זה הכי זול לכן הם עובדים איתם…זול שווה זול

סיפור הזוי…
קיבלתי 2 הודעות שהמשלוח ממתין לי בנקודת החלוקה שבחרתי (לא השתנה כלום), ובאתי לקחת אותם ועוד חבילה אחת שכבר קיבלתי הודעה בראשון.
חזרתי לבית ראיתי שהם סימנו שאספתי 2 חבילות מתוך ה3 שאמורים להיות לי אבל סימנו שלקחתי חבילה שלא לקחתי וחבילה שכו לקחתי לא סימנו שנלקחה…
מייד חזרתי אליהם, הם חרשו את החבילות שלהם ולא מצאו אותה שם…
מקווה שלא הלך הכסף בגלל טעות אנוש.
חשוב לציין, מתוך 3 החבילות 2 לא היו של אקסלוט אלא שלepost

ביקשתי מהנציג שענה לי במייל מה המספר של השירות לקוחות וזה מה ששלח לי 036313800
מקווה שיעזור למשהו
יום טוב

היי אלעד
הזמנתי מאתר shein ב 8 לחודש, החבילה הייתה אמורה להופיע לי ב 20 לחודש ועדיין לא אצלי, היו חבילות אחרות שהוזמנו ב11 לחודש וכבר הגיעו אליי!!!
אשמח לעזרתך!!!
האם יש אפשרות להעביר לחברת שליחויות אחרת כי השארתי מס פניות ואני מקבלת מיילים אוטומטיים ואין פרטים על חברת אקסלוט ואין עם מי לדבר…
החבילה הנ"ל נחתה ב 12 לחודש ואין לי מושג לאן לפנות…

אם החבילה לא מגיע אלייך בקרוב, פשוט לפתוח קייס dispute באתר paypal על הרכישה ולבקש כסף בחזרה. חבל לשבור את הראש.

אבל שילמתי באשראי זה משנה???
לא יאומן שיש דברים כאלה מה הסיפור שלהם???
כל כך מתסכל כמה חיכיתי לחבילה הזו כמהההה!!!

תצביעה ייצוגית יש: 19771-12-20 וגם 43181-12-20.
אפשר להוריד את כל שתביעה מאתר https://www.court.gov.il/ngcs.web.site/homepage.aspx

לצערי, התביעות האלה מתיחסות לפרסומים אסורים דרך מסרונים, ולא לנושא של החזקת חבילות ערובה לקבל תשלום נוסף.

החבילה שלי תקועה שם כבר חודשיים!!!
כל הזמן עונים לי תשובות של תהי סבלנית זה יגיע.

אני לא מבין את בעלי האתר: אתם רואים תגובות כאלה, מדוע אתם לא מפסיקים להמליץ על רכישות מאתרים כגון בנגוד ששולחים עם אקסלוט? לפחות כתבו הזהרה בנוסח כגון: ‘יש תלונות רבות על חברת השילוח שאתר סחר זה שולח דרכם. לשיקולכם’. אני כצרכן שרוכש באופן קבוע דרך האתר מאוכזב.

כי באינטרנט כמו באינטרנט כל דבר יכול להראות מוגזם ומנופח ויכול לצאת מפורפורציה.
האם אתה רואה בשרשור הזה עשרות אלפי חבילות שמגיעות ליעדן בצלחה? עשרות אלפי לקוחות שהזמינו וקיבלו ולא טורחים לחפש איפה להתלונן כי אין להם על מה? ברור שלא.
כשמוצאים איזו תקלה בגלקסי או אייפון, תמצא על כך כותרות בכל אתר ועיתון מסביב לעולם…גם כשמדובר על תקלה שנוגעת לחצי אחוז מהלקוחות. כשמוכרים מיליוני יחידות, גם אחוז קטן מאוד של תקלות שווה אלפי ועשרות אלפי תלונות. כך גם בקנייה ברשת ומשלוחים. בכל חודש מגיעים לישראל מיליוני חבילות, עשרות ומאות אלפים מהן - גם עם אקסלוט וכמובן שתקלות למינהן - גם אם לאחוז קטן מהלקוחות - הן עדיין עניין של אלפי תלונות.
יתרה מכך, גם על HFD, גם על צ’יטה, גם על FEDEX, גם על DHL, גם EPOST, גם TNT, גם על UPS, גם על ARAMEX, גם על GCX, גם על בר הפצה ובוודאי על דואר ישראל, EMS, דואר שליחים, דואר סינגפור, דואר שוודיה, הולנד ועוד - אפשר למלא אלף פורומים ואלפי שרשורים עם תלונות וטענות (שרובן מוצדקות). חיפוש קצר בגוגל ותמצא אינספור כתבות, בYNET, בכלכליסט, בגלובס, קבוצות פייסבוק עם מאות לקוחות עצבניים וכד’ על כל אחת ואחת מהן וכן על החנויות הבולטות ששולחות איתן, בין אם זה חנויות סיניות ובין אם זה חנויות ישראליות, ASOS, אמזון, IHERB ועוד.

אני אישית מקבל מאקסלוט כל שבוע 2-3 חבילות. כל שבוע. כל השנה. האם אני 100% מרוצה מהשירות? האם כל חבילה מגיעה במהירות, ההודעות סמס תמיד ברורות וכו’ - לא. אבל הרוב - 99% מגיע גם מגיע, וגם מגיע מהר יותר ונוח יותר וזול יותר מכל שאר האופציות, אז עם כל הכבוד לעצבים ולאכזבה ולכעסים המוצדקים ולכך שהם ושאר חברות המשלוחים בכלל צריכות להשתפר והרבה - וגם תקשרנו להם את זה ישירות להנהלה וגם לאתרים העובדים עימם וכל הזמן דוחפים לשיפור השירות, צריך להבין שאין 100% בשירות לקוחות ותמיד יש מה לשפר. אי אפשר לזרוק את התינוק עם המים על כל תקלה.
עדיין הזמנה עם אקסלוט/DIRECT MAIL מבנגוד, יוצא זול יותר בעשרות אחוזים/מאות שקלים למאות מוצרים.
עדיין ההזמנה לרוב מגיעה הרבה יותר מהר מדואר ישראל, עליאקספרס ושאר חלופות.
עדיין לא משלמים בכלל מיסים, ועמלות מיותרות שבשיטות משלוח אחרות - מגיעות גם למאות שקלים לבדן - שוב, מניסיון כי אני גם מקבל לא מעט חבילות מפדקס/DHL וכו’ כל שנה ומשלם מאות שקלים על עמלות שונות ומשונות. אז כן מאלו השירות קצת יותר מהיר, אמין ונחמד…אבל משלמים מחיר של מונית ספיישל על כל חבילה…

כל אחד יכול לעשות סטטיסטיקה מחבילה וחצי ולהסיק מסקנות או להתאכזב/להתעצבן על השירות. זה לגיטימי כמובן…אבל ממרום עשרות אלפי הזמנות שנעשות דרכנו - המצב לא כזה גרוע כמו שמצטייר כאן. אחרי הכל זה פוסט בו מרכזים תלונות, לא מחמאות או ‘הגיע!’. מין הסתם בתוך אלפי הזמנות תמצא גם אחוז מסויים של תקלות.
אם המצב היה כזה שאחוז ניכר מההזמנות היה נגנב/לא מגיע וכו’ באופן מהותי יותר מכל שיטת משלוח אחרת - אז היינו ממליצים לא לבחור בשיטת המשלוח הזו וגם מבהירים זאת לחנות, בדיוק כפי שעשינו כבר בעבר לא מעט פעמים.
דאגנו לשפר בעבר את השירות והמשלוחים של חברות אחרות, בגירבסט, בבנגוד ובגיקביינג - כולם הוסיפו ושיפרו את מערך המשלוחים שלהם לאין שיעור הודות לפידבקים שלנו. בנוסף דאגנו לפתור בעיות נפוצות כמו הגבלת מוצרי WIFI למשלוחים אחרים וכד’ כדי לחסוך בירוקרטיה לקהל שלנו וישראלים בכלל.

שיהיה ברור - אני לא בא להגן על אקסלוט, על בנגוד או כל חברת משלוחים אחרת. תבחר איזה משלוח שבא לך ותקנה מאיפה שבא לך. אני תמיד כולל כמה שיותר אופציות ומעטים האתרים שהשקיעו כל כך גם בהשוואת מחירים, מגוון חנויות וכו’. אדרבא, הסטנדרט של HFD, אקסלוט, GCX, בר הפצה וכו’ לתת מענה במייל/טיקט בלבד ולרוב גם איטי/חסר - הוא גרוע לטעמי וטוב יעשה אם כל הלקוחות, ילחצו על כל החברות הללו להרים את הרף, גם אם תידרש תוספת מחיר קטנה.

במקום להתאכזב, אתה יכול לבחור להעריך את זה שלמרות שפוסט כזה כן יכול להרתיע אחרים מלהזמין מאתרים (כפי שאתה בעצמך אומר), אנחנו לא מחביאים ולא סוגרים אותו. אדרבא, יש לכם פה פלטפורמה חינם אין כסף באתר עם כמיליון צפיות בחודש, שבה אתם יכולים להתלונן, לשבח, לשתף, להתארגן, להפעיל לחץ…מה שתבחרו ועובדה שרבים מגיעים לכאן ישירות מגוגל.
אישית - אני לא יכול להחליף את השירות של אקסלוט או כל חברה אחרת ותוך כדי גם לתחזק את האתרים, הקהילה ולסייע לאלפי אנשים כל שבוע ועוד בחינם…אני לא יכול להקים מערך שירות חלופי במקומם. לא לאקסלוט ולא לכל חברה אחרת. איפה שצריך אנחנו מתערבים מול ההנהלה של האתרים, של חברות המשלוחים ומייעצים לכם את הדרך הנכונה ביותר לפתור את הבעיה עם אינספור מדריכים ותשובות כאן, באתרים ובפייסבוק.
לצערי רבים לא מקשיבים לטיפים שנמצאים בכל סקירה ודיל כאן, משלמים רק עם אשראי, מחכים חודשים, מתכתבים עשרות מיילים וכד’ במקום פשוט לפתוח דיספיוט על חבילה שלא הגיעה ולקבל החזר ולסיים סיפור. אין מנוף לחץ טוב יותר מזה ואין פתרון נוח ומשתלם מזה.
בכל מקרה תיקח בחשבון שברשת אתה רואה זווית צרה מאוד ולא את כל התמונה וכל נושא מפולח לרצונו של הכותב הראשי/הכותרת. זה נכון לסקירות ותגובות על אקסלוט, בנגוד או כל שירות, מוצר ואתר ברשת בכלל. חלק מהתפקיד והשירות שלנו - זה להביא את שיקול הדעת, הניסיון והמידע שלנו ולהמליץ בהתאם. אתה יכול לבחור לקבל או לקבל.

יש לי חבילה שתקועה אצלם בסטטוס של שוחרר מהמכס כבר ב 3.11.2020 שזה 7 שבועות. אני מבין ואפילו מקבל את העובדה שיש תקלות. מה שאני לא מבין לא מוכן לקבל זה שכבר שבועיים אני משאיר הודעה, מקבל מייל שיחזרו אלי תוך יומיים - וכלום לא קורה. זו לא התנהגות מקובלת

אני לא מדבר אלא מיסיון. אולי לא כמו שלך אך כלקוח שהזמנתי חבילה והיא נעלמה. ואני יודע שאם זה מקרקר כצפרדע, קופץ כמו צפרדע אז זה צפרדע!! לא ראיתי תלונות רבות כמו ל אקסלוט, ואם יש תלונות כל כך רבות הצדק עם הלקוחות. נקודה. .
חשוב לציין: התלונות לא על החבילות שנעדרות/מתעכבות (כפי שאמרת זה קורה) אלא על המצב שחברה שאין לה שירות לקוחות (אין לה!! אין מה להתווכח על עובדה זו) ממשיכה לפעול באופן לגיטימי (=אתר כמו שלכם שדוגל בצרכנות נבונה נותן באופן עקיף לחברה זו פלטפורמה פרסומית. איך? ממליץ לרכוש מבנגוד. המוצר שאני קניתי היה בעקבות המלצתכם).
אתם מתפעלים אתר למופת! לדעתי אתם לא צריכים לגרום בעקיפין ללקוחות להיתקל בחברה כזו. על תקן ‘לפני עיוור לא תיתן מכשול’.

עוד מקרה מאכזב מבית אקסלוט

עשיתי משלוח מDHgate עברו שבועיים והחלטתי לראות מה קורה עם החבילה, קיבלתי הודעה מהמוכר(שראיתי אחרי יומיים) שהנייד לא מועדכן אצליהם, באותו הרגע עידכנתי את המוכר ובאתר של אקסלוט שהודיעו שיחזרו אחרי יומיים, בתמימותי האמנתי שפה נגמר הסיפור.

יומיים עברו ואין תשובה, אז עדכנתי עוד פעם באתר, עוד יומיים ועוד עדכון ועדיין אין תשובה, רק אחרי כמעט שבוע הם ענו לי במסנג’ר ואמרו שהחבילה חזרה למחסן(מאיפה?! לאן הם שלחו אם אין להם מספר נייד) ודרשו 24.9 לשחרור החבילה. מכיוון שהקנס הוא 25% ממחיר המוצר סרבתי לשלם.
אחרי דין ודברים איתם מסתבר שעד שקיבלו את ההודעה(אני שלחתי אותה 4 ימים לפני שקיבלו) זה היה מאוחר מדי.

אז תדעו ותזהרו לא להיתעסק עם החברה הזאתי, אני באמת לא מבין למה אלעד מגן עליהם. מכל התלונות יש מסר מרכזי שעובר כמו חוט השני - לחברה אין שירות לקוחות מתפקד ואין עם מי לדבר. אם איתרע מזלכם להישתמש באותה חברה תדעו שאם משהו משתבש אין עם מי לדבר וכשלבסוף יענו לכם הם ינסו לסחוט אתכם על חוסר התקשורת שלהם.

תתכונן לשלם 25 ש"ח כשהם סוף סוף יענו לך, קרא לי מקרה דומה…

נו לHFD, EPOST, EMS, דואר ישראל וכו’ יש שירות למופת?
אין פה בחירות טובות, יש הרע במיעוטו. בהשוואה לקנייה עם דואר רגיל - הקנייה עם DIRECT MAIL היא ב99% מהמקרים - מהירה יותר ונוחה יותר. זאת עובדה.
זה שכל אחד מחליט שאני ‘מגן עליהם’, מפרסם אותם וכו’…נו בסדר. שמעתי את אותם הדברים אלף פעמים על כל אתר וכל שירות משלוחים ברשת שאי פעם העליתי ממנו דיל/קופון. מי שמאוכזב ועצבני אוהב לתלות גם את השליח. זה חלק מהעבודה.
החבילה אבדה? קח החזר מלא. נקודה. כמה חבילות בדואר סין-ישראל לא מגיעות בכלל/מגיעות באיחור מטורף?

כמו שאמרתי אני ממש לא מצדיק את השירות שלהם ולא של שאר החלופות בשוק, חאלס עם הטענה המיותרת הזו…אם הייתי מגן כאן על מישהו אז היה יותר פשוט להסיר את הפוסט הזה, אני סה"כ עונה לטענות שלכם על האתר הזה, שהם לטעמי - לא במקום.
כאמור לצערי הסטנדרט הקיים כרגע בארץ וספציפית בתקופה העמוסה הזו (ועומסי נובמבר עוד לא תמו) - או שירות חסר או לשלם הון לDHL/FEDEX וכד’ או להנות עם נפלאות דואר ישראל. חלק מהעניין הוא גם צמיחה מהירה מידי ביחס לביקוש ואפשר לקוות שהם והשאר משקיעים את המשאבים הדרושים לשירות לקוחות טוב יותר. תזכרו גם שאין ארוחות חינם…שירות טוב עולה כסף.
למי שיש חלופה אחרת עם שירות לקוחות מצויין וחסר תקלות יחד עם מחיר זול להמליץ עליה…נשמח לשמוע וגם לדאוג שבנגוד והאחרים יעבדו איתה. אני עוד לא נתקלתי בכזו.

אני מדבר על תפוחים ואתה עונה לי על בננות. אני מדבר על שירות לקוחות לא קיים אתה מדבר על חבילות שאובדות.
בדואר ישראל, בר הפצה וכו’ יש שירות לקוחות! קיים. אולי לא הכי טוב אבל קיים. באקסלוט אין.