אזהרה- חברת אקסלוט!

היי @YMA גם דרך חברת אשראי ניתן לקבל החזר. מניסיון.
אני שוקל להגיש תביעה נגדם. נתתי להם אולטימטום של שבוע לחזור אלי/לשלוח אלי את המשלוח.
במידה ולא יתקבל, אגיש תביעה. ממליץ לך גם לפעול בשיטה זו. אולי כשיראו ריבוי בתיעות נגדם הם ישנו את התייחסותם.

בלי קשר לאקסלוט - אין שום סיבה הגיונית לקנות בלי פייפאל איפה שאפשר.
איפה שאין פייפאל - זה בדר"כ סקאם/זיוף וכד’ או אתר עם מערך דומה משלוח כמו אליפיי באליאקספרס/אמזון.
ב99.99% מהאתרים גם אפשר להשתמש בפייפאל אקספרס בצ’ק אאוט גם אם אין לך חשבון פייפאל - מה שבעצמו לוקח בדיוק דקה לפתוח כך שזה תירוץ…ותסלחו על הצרפתית - פשוט מטומטם. אם אלו רוכשים שקונים פעם ראשונה ברשת…סבבה, ניתן להם את התירוץ שמדובר בטעות/שכחתי/לא ידעתי…אבל ראבק, 2020 כבר, לומר לא ידעתי/לא הכרתי בימינו זו עצלנות/בורות בלתי נסלחת.
אנשים עושים פה לולאות באוויר, אבל לפתוח פייפאל בקליק…זה פתאום כבר קשה להם מידי. גם כשכל מה שזה דורש זה להכניס אימייל וסיסמא פעם אחת.
פייפאל זה ביטוח עסקה, ביטוח משלוח והצפנה מלאה של פרטי האשראי שלכם והוא חינם, אז תנו לי סיבה הגיונית אחת למה לקנות עם פייפאל איפה שרק אפשר?
נכון, בנוסף לו יש גם ביטוח אשראי אך זה קו ההגנה האחרון שלרוב גם עולה כסף (הכחשת עסקה/כשל תמורה וכו’) ולא כדאי להפעילו לעיתים קרובות. זה לא שפייפאל הוא 100% כמובן, אבל ברוב המקרים תקבל דרכהם את כספך בחזרה ומהר, בלי תלות במוכר או חברת המשלוחים.

אני אישית בדעה שלך, קונה רק דרך paypal כל עוד זה מתאפשר.
ובנוגע לאשראי, אני הפעלתי “ביטול עסקה” לא חייבו אותי בכלום.
בכל אופן, העניין הוא לא רק ההחזר הכספי, אלא למגר את חברות השילוח הבעייתיות האלה.
כי בסופו של דבר, אנחנו רוצים כן לקבל את המוצר ואם החברות האלה מציעות עצמן בזול והמוכרים בסין לא יודעים שהן בעייתיות אז הגלגל ימשיך להסתובב ונחזור לאותה נקודה.
כמובן שאני אישית הודעתי למוכר על החברה הזו והמלצתי לו לא לעבוד איתם יותר, אבל זו טיפה בים.
צריך איכשהו לגרום לחברה הזו להיסגר לאלתר אם היא לא יודעת לנהל את המשלוחים. ביזיון!

האמת שכבר כמה חודשים שאני רואה את כל התלונות על אקסלוט, ובפעמים הבודדות שיצא לי לקבל דרכם חבילה (בערך 4-5 פעמים) התחלתי לחשוש, אבל מוזר, הלך לי חלק כל פעם.
הייתי מקבל הודעה לבחור נקודת חלוקה, ואפילו פעם שלא קיבלתי על חבילה אופציה כזו (כנראה תקלה) זה הגיע לנקודה הקרובה אלי לבית (תמיד אני בוחר נקודה אחרת כי המרחק האוירי תא בהכרח הכי ‘קרוב’…), ולא היו שום בעיות.
אני חושב שברגע שציינתי מספר טלפון תקין הכל עבד חלק.
לכן לומר שצריך לסגור את החברה זה ללכת רחוק מידי.
היה גם פעם ששילמתי על חבילה עד הבית ובסוף לא יודע למה, הגיע לנקודת חלוקה, שלחתי להם מייל, יום אחרי זה כתבו לי שזה טעות ושיזכו אותי, וכך היה.

אני לא חושב שהחברה לא צריכה שיפור, לפי התלונות כאן נראה שצריכה ריענון דחוף (אם כי אני לא הרגשתי כלל בעיה), אבל לסגור?..

אה, שכחתי לציין שיש משלוחים דרכם שהגיעו לנקודת חלוקה תוך 8 ימים (3 חבילות כאלה), אז זה כבר טירוף… (מבנגגוד)

בהצלחה

אין בעיה שמשלוח מתעכב/לא מגיע/טעות אנוש שלי או שלהם הכל בסדר. כולנו בני אדם.
אבל, כאשר יש כאן דפוס של “טעות” שכביכול החברה אומרת שהמשלוח הגיע ליעד אך לא התקבלה אף הודעה ואז מחייבים על משלוח שני, זה כבר מריח לא טוב. מעבר לזה, אין להם גם מענה טלפוני זמין והמענה היחידי שכן יש להם הוא במייל, והוא מתחת לכל ביקורת. אומרים שיחזרו אלייך אחרי 2 ימי עסקים ואם אני לא טועה מ6.1 עברו קצת יותר מ-2 ימי עסקים. וזאת כבר הודעה שניה שלי אליהם. ובנוסף, לאחר בירור שעשיתי על החברה ראיתי שיש נגדם לא מעט תביעות ייצוגיות ופרטיות כך שלדעתי חברה שכזו לא צריכה להתקיים ולהיסגר. באופן הכי אובייקטיבי שיכול להיות.
אם אתם לא יודעים להתנהל עם משלוחים ולא יודעים לתת מענה אנושי/רובוטי יעיל, אז אנא מכם תפנו מקום לחברות שילוח אחרות.
אני כבר מעל 10 שנים מזמין מהאינטרנט, כמעט על בסיס חודשי ולעולם לא היה לי כזה מקרה עם חברת שילוח.
מה כבר ביקשנו ← מענה אנושי נורמלי/ התייחסות כזו או אחרת. נאדה…

תשלחו מכתב לשרות הלקוחות של shein עם תלונה על חברת אקסלוט, אז תראי כמה מהר הם יענו לך, אני שלחתי, מיד קיבלתי הודעה מshein שהם מטפלים בזה. ולמחרת קיבלתי הודעה מאקסלוט שהם מצאו את החבילה במחסן והיא בדרך אלי, ביקשו ממני לכתוב לshein שהנושא טופל לשביעות רצוני, אבל עניתי להם שעד שהחבילה לא תגיע אלי הביתה אני מסרבת

גם אני מנפגעי אקסלוט הזמנתי כבר בתחילת ינואר ועדיין ממתינה בעצבים למשלוח שכנראה כבר לא יגיע. אין עם מי לדבר,חוזרת בלופים לאותה נקודה.
האם מישהו בסופו של דבר הצליח לקבל מהם משהו?
האם יש דרך לדבר איתם???
אשמח את עזרתכם
תודה
אילנה

שירות הכי גרוע במדינה!!! פעם שביעית דוחים אותי לאספקה של חבילה עקב מספר טלפון שגוי

כל פעם אומרים לך צור קשר עוד שבועיים מתלונן ברשות להגנת הצרכן

אין מענה טלפוני שירות גרוע !!!

שירות הכי גרוע במדינה!!! פעם שביעית דוחים אותי לאספקה של חבילה עקב מספר טלפון שגוי

כל פעם אומרים לך צור קשר עוד שבועיים מתלונן ברשות להגנת הצרכן

אין מענה טלפוני שירות גרוע !!!

אקסלוט מבקשים ממני 24.90 ש"ח למשלוח חוזר בטענה שהמספר סלולרי שגוי.
אני הזמנתי לכתובת שלי בבית ולא למספר הסלולרי.
במעקב המשלוחים שאני עוקב אחריו יום יום כתבתי לאקסלוט מיד איך שהופיע ההודעה של מספר הסלולרי שגוי.
הם עידכנו את הטלפון הסלולרי שלי ורק לאחר כמה ימים הופיע באתר שלהם שהחבילה חזרה למחסן לחלוקה שניה.
בפניה חוזרת שלי התבקשתי להמתין 14 ימי עסקים.
לאחר קצת יותר מ14 ימי עסקים בפניה נוספת אליהם הם מבקשים ממני 24.90 שקלים למשלוח…
לא מוכן לשלם שוב על משלוח, שילמתי כבר משלוח בקניית הפריט !!

Exelot מפעיל את שטת “מצליח” על לקוחות שבויים. אני נפגעת מחברת השלוחים Yanwen שמעסיקה את אקסלוט להשלים את מסירה בארץ. הזהרו משתיהן !!

מסכים עם כל מילה.
חברה שלי לצוות הזמינה מ־Aliexpress שואב שוטף חלונות בכ־1,000 ₪, קיבלה לאחר מספר חודשים SMS שדורש תשלום של מעל 200 ₪ עבור מע"מ, שילמה ונעלמו עקבותיהם. לא מצאה איך להשיג אותם טלפונית אז שלחה הודעה באתר, חזרו אליה ואמרו לה שיופי שהיא שילמה את המע"מ אבל כעת עליה להוסיף עוד מעל 200 ₪ עבור אחסנה.
התייאשה ב־200 ₪ האחרונים ועזבה הכל, חששה שאח"כ יצוץ עוד תשלום מומצא ושיסחטו אותה ככה עד סוף חייה.
גועל נפש.

היי מה עושים השליח מסר המשלוח לשכן עבריין שגנב המשלוח היקר מאנגליה שלקח חודש להגיע לישראל

מדווחים לחנות ומקבלים החזר.

מצרף לתלונות. חייבים לתבוע

החברה Exelot מתנהגת כחבורת נוכלים
בימים האחרונים אני מנסה להגיע אליהם כדי לקבל מענה לגבי חבילה שנעלמה לפני כחודש
אני שלחתי להם לפחות 500 מיילים והודעות באתר
שום תגובה!
אין שום אפשרות להתקשר אליהם. אין להם מענה של נציג ומסתבר שאין מענה בכלל
אני תקועה עם הבעיה שלי
קשה להאמין שהחברה הזאת ממשיכה להתקיים ללא שום פגע

אקסלוט Exelot חברה לא זמינה ואין שירות לקוחות אמיתי, כבר לא קיבלתי 3 חבילות מהם - פשוט בושה!
שלחתי מייל להצטרפות לתביעה ייצוגית מולם exelot_lawsuit@yahoo.com.
ממליץ לכל מי שנתקל בבעיה איתם לבקש מהמוכר (מהחנות) בסין שלא יעבדו איתם כי זאת חברה כושלת שלא שולחת את המוצרים וללא מודעות שירות בסיסית!

מישהו עונה במייל של התביעה ?.
שלחתי לפני יומיים ולא קיבלתי תגובה.
אני כבר חצי שנה מנסה לקבל חבילה מאקסלוט

מזדהה עם כל התלונות על אקסלוט

@קובי_בורקיס אף אחד לא עונה למייל של התביעה.
צריך לארגן תביעה ייצוגית חדשה - מישהו מעוניין להרים את הכפפה?