שנה אזרחית טובה!

פורסם ב: https://zuzu.deals/שנה-אזרחית-טובה/

קנייהNEWYEAR
2019 2018

חברים וחברות יקרים,
אנו מאחלים לכם שנה אזרחית מוצלחת ונהדרת, עם שפע ימי חופש חדשים, החזר מס ובונוס שמן שיבוא עליכם לטובה. שנת הגשמה ושגשוג שבה תזכו להתחלות חדשות, להנחות מעולות, לצמיחה כלכלית ואישית, לפריחה בכל התחומים ושלכל מוצר שתרצו יהיו פה קופונים. אמן שיהיה פה מדהים לפחות כמו ההבטחות בתשדירי הבחירות הקרובות. שנזכה לפטור ממע"מ, ממכס ומעמלות שחרור מיותרות, למשלוח מוזל מאמזון, למשלוח מהיר מJOYBUY, להמון הנחות ומידות בASOS והגרלות לרוב.

בזכותכם, ב-2018 הגענו לשיאים חדשים! – בכמות החברים והמבקרים באתרים ובקבוצות, השקנו תוסף דפדפן ואפליקצייה ייחודים, שלל שיתופי פעולה והנחות בלעדיות חסרות תקדים מחנויות בארץ ובחו"ל, שלל סקירות, דפי מומלצים, אתר השוואת מחירים ועוד ועוד…והיד עוד נטויה. מקווים שתלוו אותנו ב-2019 לשיאים חדשים ושנזכה כולנו יחדיו לשנת פריצה כלכלית, מקצועית, חברתית ואישית בכל התחומים.

תודה לכם על שנה נפלאה!

על הפרגון, על הקנייה, על התמיכה, השיתוף והאהבה!
לחיי 2019 וחברי צדק צרכני!

באהבה,
צוות צדק צרכני!

תגובה מאת: דורון קולטון
שנה אזרחית טובה ותודה רבה לאלעד וכל צוות האתר הנפלא על סקירות מקצועיות ואובייקטיביות, על קופונים ודילים ממש מעולים.
יישר כוח, שיניתם את הדרך בה אני בודק דברים ומה אני רוכש באופן מקוון.

אם אפשר רק בקשה קטנה:
ישנם רבים (כמוני) ללא פייסבוק, אנא השתדלו לאפשר גם לפייסלס להשתתף בהגרלות ובמחירים מיוחדים.
תודה

תודה לכם על מקצועיות ועדכון בלתי פוסק!
מעריך מאוד את כל העבודה הקשה שנעשית כאן בכדי לחסוך לקהילה הנפלאה הזאת.

שתהיה אחלה 2019!

אתם צבא של קופנים שלי אתם!

תגובה מאת: יהונתן
תודה רבה על הכל, שתהיה לכם אחלה שנה

מוזמן להגרלה הבאה: מזל טוב לזוכה באוזניות TWS אין צורך בפייסבוק

תגובה מאת: Eduardo Nir
ראשית כל שנה טובה ותודה על השירות הטוב והמדויק.
שנית, אני קונה תקופה ארוכה דרך האתר ואיני יודע איך להיכנס להגרלות. רק החודש האחרון קניתי 3 פעמים ואפילו הבוקר הגיעה מותר חדש - רמקול -
תודה