דיל איום! לקט חגיגי לנובמבר!

פורסם ב: https://zuzu.deals/דיל-איום-לקט-חגיגי-לנובמבר/

דיל איום! לקט חגיגי לנובמבר!

מאות דילים העליתי החודש ובין לבין אני רואה שאלות שלכם על מבצעים מקבוצות ואתרים מתחרים, כתבות 'צרכנות' בכותרות אתרי החדשות המובילים שהן כביכול אובייקטיביות אבל רק נפרסם כאן כמה לינקים ממומנים ונציין בנונשלנט כמה קבוצות פייסבוק מסויימות עם טיפים שכל ילד יודע ובכלל המון דילים שמתפרסמים בכל פינה ברשת הצורמים לי בעין ומכאיבים לי בלב על כל התמימים שיקנו בעסקה גרועה ויבינו שיצאו פראיירים רק בדצמבר.

אז עשיתי הפסקה ממבול הדילים והכנתי לכם עוד כתבה בסדרת ‘דיל איום’ שאתם אוהבים כל כך ומתחרינו שונאים כל כך…כי למה לא :slight_smile:

פליז נורת' פייס במחיר מטורררף!

פליז NORTH FACE מקורי מאמזון רק ב196 ש"ח!

התפרסם השבוע בהרבה קבוצות ואתרים. מותר ללכת עם פליז שחור על מדים? אני כבר לא מעודכן…בכל מקרה שימו לב שמדובר כאן בדיל איום!
כלומר, לכל קוראינו שמדלגים על אותיות, משפטים ותיאור - אומר שוב- המוצר לא מומלץ לקנייה!

אז למה אני מפרסם אותו?
כי הוא ו’דילים’ נוספים מתפרסמים ברשת כהמלצה רותחת בקבוצות ואתרים של עשרות אלפי ישראלים ואף בYNET…

נזכיר דילים איומים נוספים שפרסמתי לכם לאחרונה:

אולי זה רק אני...אבל לטעמי מי שבחר לעצמו את הטייטל 'מומחה קניות', ממליץ וכד' - כדאי שיכיר כלים כמו זאפ או גוגל רחמנא ליצלן לפני שהוא מפרסם לקהל של עשרות אלפים.

אומר (כרגיל) כי אין כאן מטרה להתנגח באדם כזה אחר או להכפיש אף אחד. מעולם לא ציינו שמות/לינקים/רמיזות וכד’, אם כי זה קצת אבסורד שחלק מהמתחרים בוחרים דווקא להגיב כאן בשמם/שמות מזוייפים ברורים ומעבירים ביקורת על מסורת ‘דיל איום’…‘תתעסקו בעצמכם בלהעביר ביקורת’ הם אומרים…מה לעשות שביקורת ברשת - היא דבר בלתי נמנע. אנחנו אתר סקירות, ביקורות וצרכנות נכונה. זה בא עם הטייטל…מה גם שאם אתם מרשים לעצמכם להעביר ביקורת על כמעט כל חנות ועסק בישראל, מדוע שתהיו פטורים מבדיקה בעצמכם?
משעשע שמאז שהחלנו עם מדור ‘דיל איום!’, כמו דברים רבים אחרים שאימצו מכאן…אותם מתחרים החלו לפרסם פוסטים זהים למעשה סטייל ‘שלא יעבדו עליכם!’. כנראה שנאה דורש, לא מקיים.

שיהיה ברור - כולנו טועים אומנם, אי אפשר שלא…מי שלא טועה, לא עושה כמו שאומר הפתגם. אני בטוח שאם תחפשו (ואתם יודעים לבדוק אותנו בציציות בכל דיל וכתבה…), תוכלו למצוא טעויות שנעשו בתום לב. עם זאת אנו מקפידים כאן מאוד לבדוק היטב לפני כל פרסום, מחירים בארץ, מחירים בחו"ל, מידע וסקירות ברשת על המוצר - האם הוא טוב, האם החשמל מתאים לארץ, האם הוא מומלץ? האם יש תלונות חריגות? מה העלות הסופית כולל הכל?

הרבה ממתחרינו שאתם מעריצים בעיניים עצומות משום מה, דווקא לא טורחים ונהנים לשלוח אתכם לקנות מהלינקים הממומנים שלהם בתחושה שקניתם ב’דיל מנצח’ ובפער מעולה מהמחירים בארץ…

בתכלס? מזלזלים בכם!
אם כבר מתווכים לכם וממליצים - אז שיבדקו קודם!
לא צריך מומחיות יוצאת דופן וגם לא בדיקה במזוזות. מספיק חיפוש זריז בזאפ נניח…זה רק כמה שניות.

‘ג’קט הפליז שחובה לחטוף!’ הנ"ל, עולה מאמזון, לפני עמלות המרה וכד’ - כ196 ש"ח, וגם זה למידה לארג’. דגם נוסף, כמעט זהה באמזון עם משלוח לארץ עולה רק כ185 ש"ח.

מה המחיר שנמצא מחיפוש זריז לפני הפרסום של דיל משובח שכזה בארץ?

(מתוך אתר השוואת מחירים RET)

רואות עינכם. לדגם הנוסף האחרון, רק 224 ש"ח מחנות כאן בארץ, עם משלוח חינם. פער קטן אך משמעותי אומנם, אבל שימו לב שיש גם פריט שני ב50% הנחה, כך שאפשר לקנות 2 (או כל מוצר אחר בחנות) ולקבל הנחה משמעותית בקופה. כאן לדוגמא 2 יעלו רק 336 ש"ח = כ168 ש"ח לאחד!
יש גם מדיניות 100% החזר כספי, כולל איסוף על ידי שליח על חשבון החנות.
חנות ישראלית שמציעה מחירים כאלו ושירות כזה? שאפו!

שנשתה קפה?

דיל על מכונת פולי קפה Philips Push Button HD8829/01 פיליפס - בכ 1,956 ₪ מאמזון.
המחיר בזאפ? 1890 ש"ח ועוד יש שוברי הנחה נוספים בשווי מאות שקלים להנחה כספית/קפסולות לכבוד בלק פריידי.
טוב שהמחיר ירד לחצי יום באמזון בבלק פריידי מאז הפרסום כדי להציל את המצב…

הקופון הבלעדי!

AIRPODS? לא, AIRDOTS! בשעה 11:00- ×”××•×–× ×™×•×ª האלחוטיות לחלוטין החדשות של שיאומי! Xiaomi Mi AirDots TWS רק ב29.99$ – מגירבסט!

קופון בלעדי צועקת הכותרת! בלעדי!!! אסור להעתיק!
אממה…חיפוש קצר ברשת מגלה שהבלעדי הזה הוא רק אריזה מחדש של קופונים קיימים. כמעט כל קופון ‘בלעדי’ כבר קיים ברשת כקופון כללי רגיל באלף ואחד אתרים, אז על מה הדרמה?
אז סבבה, זה מביא לכם קרדיט ויעני יוקרה…אבל אם כבר ‘בלעדי’ וניצול השפעה וכוח הקנייה המשותף של קבוצות ענק, לא הגיוני להשיג מחירים ותנאים טובים באמת?

לדוגמא מבצעים ‘בלעדיים’ על אוזניות שיאומי AIRDOTS, דקה לפי 11.11, במחיר של 37$…להזכירכם המחיר ירד ל29.99 בשלל חנויות, וגם עכשיו זמין בפחות, ובוודאי ישובו להיות זמינים בכ30$ במבצעים הקרובים השבוע ושאר השנה כמו כל שאר אוזניות שיאומי שנמכרות במחיר כמעט זהה למחירן בסין. ראו השוואת מחירים.

עוד דילים חמים ו’בלעדיים לדוגמא?

זה המחיר × ×›×•×Ÿ! Xiaomi Mi Box S – הדגם החדש לסטרימר הכי טוב ברשת במחיר של הישן! – תומך סלקום TV, ×¡×˜×™× ×’, × ×˜×¤×œ×™×§×¡ 4K ועוד רק ב$55.99!  

המחיר הנחבא!

עליי צועקים שאין מחיר סופי, מספר תשלומים, תנאי אחריות וצבע עוד בכותרת בפרסום בפייסבוק…באתרים מתחרים מובילים - המחיר הסופי נסתר אל הכלים…בעמוד הראשי המחירים יפים וצבעוניים, רק בכניסה לפוסט עצמו, באותיות הקטנות מתחת למחיר הקטן באותיות ענק, נגלה את המחיר הסופי האמיתי. מה שנקרא - כשר אבל מסריח.

רגע, אז כמה זה יוצא בשקל?

עוד מנהג פופלארי - חישוב לפי שער מטבע של חנות צ’יינג’ בבוגוטה.
מה קרה? קשה לעשות גוגל רגע של הסכום בחנות לשקלים? נניח ככה:

או אפילו לחשב מע"מ על הדרך בקליק אחד?

פלאי הטכנלוגיה היום זה משהו.
משום מה אותם מפרסמים חושבים שאתם קצת אהבלים או שעשיתם רק 3 יח’ מתמטיקה (זה בסדר גם אני) ומפרסמים לכם מחיר ‘סופי’ בעשרות שקלים פחות משער המטבע היציג.
נו באמת.

ואם לא נתפס במכס...

ויש שרושמים שאם לא נתפס במכס...יעלה לכם רק כך וכך. זה בסדר, אבל כשמדובר במוצרים גדולים ויקרים כמו מחשבים ורחפנים שנשלחים רק במשלוח מהיר...שתמיד עובר במכס! זה פחות בסדר. מצטער לבשר לכם שהמס כאן - מובטח.

מוצרים גדולים...עמלות גדולות!

ויש שממליצים לכם לקנות לדוגמא לפטופים של שיאומי, טאבלטים גדולים של טקלאסט, ג'אמפר, שואבים רובוטיים, מדפסות תלת מימד וכד' דווקא מבנגוד או אליאקספרס, בדר"כ בצירוף קופון ומחיר מפתה הנמוך בכמה דולרים משאר החנויות. רק שכחו לציין לכם כאן שהמשלוח הוא עם EMS - אולי חברת המשלוחים הכי יקרה בשוק שבדר"כ מפנקת בעוד כמה מאות ש"ח עמלות שחרור שונות ומשונות ואף היחידה לגבות עמלה גם מתחת לרף המכס. יש אתרים עם מחירים מעולים ששולחים מוצרים אלו עם אקסלוט/צ'יטה במשלוח זול עם מינימום עמלות כך שהמחיר הסופי - טוב בהרבה.

המוצר הנהדר! המומלץ!...

כן אז לגבי זה...זה דורש קצת יותר זמן בחיפוש וצפייה בביקורות, כתבות ופורומים ברשת. קצת ניסיון ואפילו לרשום הסתייגות או להשקיע בסקירות רחמנא ליצלן. תראו זה די קל לפרסם הרבה ומהר...החנויות שולחות לכל בעל אתר וקבוצה קטנה ומעלה מאות דילים וקופונים ביום. החוכמה היא לדעת מה טוב ומה ג'אנק. אנחנו משקיעים כאן לא מעט זמן בלברור ולבדוק כל מוצר ככל האפשר. אם יש לנו ספק, אם לא סקרנו - נציין את זה. אם יש ביקורת שלכם, הערות, תיקונים, הסתייגויות - לא נמחוק, לא נסתיר ואף נדגיש זאת אם נראה שהביקורת נכונה וראויה. אתרי דילים רבים אחרים לעומת זאת...מפרסמים לכם ג'אנק בסיטונאות ובלי אחריות. העיקר שיש איזו תמונה יפה, אם אפשר איזה סרטון סטייל ערוץ הקניות שאפשר לגנוב מיוטיוב ולהדביק עליו את השם של האתר/הקבוצה בבוטות מוחלטת לזכויות יוצרים, מה טוב! העיקר שיהיה מעניין, שיתפוס את העין ויראה שיש לנו יד בדבר. סתם דוגמא אקראית? מצלמת רכב VIOFO G1W-S

לכאורה, אחלה מצלמה עם כל מה שנהג ישראלי רוצה - איכות תמונה טובה, מסך אחורי, קטנה, זולה יחסית, מבוססת קבל ולא סוללה כך שהיא עמידה בחום הישראלי…אחלה.
רק שחיפוש קטן בגוגל או יוטיוב יגלה לכם מיד בתוצאות הראשונות שהיא כלל לא מומלצת ויש לה כשל חמור בשמירת סרטונים. אם כבר קניתם אותה…למזלכם יש פתרון לעניין בחיבור מודול GPS שדואג לשמור על השעון והתאריך ופותר את הבאג החמור, אבל אז כבר הגעתם למחיר של הVIOFO A119 הטובה יותר בכל היבט, עם אמינות מוכחת כבר שנים, רזולוציה גבוהה יותר ועוד.

באותה הנשימה נזכיר כאן גם:

• מכשירי שיאומי, וואוי ומייזו בגרסא הסינית המוגבלת (לא סתם זה זול יותר...).
  • דגמים ישנים יותר בהפרש זניח או אף יקר יותר מדגם חדש, כמו ה MI BOX הישן בהפרש של דולר שניים מהחדש...
  • אוזניות בלודיו מדגמים קודמים במחיר של החדשים
  • מותגים מזוייפים שנשמעים יפה לאוזן ומזכירים מותג איכותי, כמו תיקים ומזוודות של מותגי מדבקה SWISS, SWISS ARMY, סוויס בלה בלה.
  • מכשירי שיאומי שזולים יותר בארץ ובפרט דגמים ישנים יותר...
  • מכשירים כמו הMI 8 PRO/EXPLORER - ב'מחיר שכולם חיכו לו!' של כ500$ וצפונה כאשר למעשה כל הרשת תמימת דעים שמדובר במכשיר יקר באופן מוגזם ופשוט מיותר ובכלל המלצה על הMI8 באותם המחירים שאפשר להשיג ONEPLUS עדיף.
  • נעליים ומותגים מזוייפים בהפרש מחיר זניח ממקוריות מאסוס/אמזון וכד'.
  • SSD מפוקפק מסין כשיש בדולרים ספורים יותר מותג מוביל עם אחריות ומשלוח מהיר מאמזון.
  • המלצה על מוצרים הדורשים ממיר מתח יקר ואף יכולים להינזק לאורך זמן עקב מתח לא מתאים.
  • דייסון מאמזון כשיש באותו המחיר בארץ עם אחריות לשנתיים-שלוש (אף שבע על המנוע).
  • אקסבוקס/פלייסטיישן במחיר של הארץ ואף יקר יותר!
  • שקעים חכמים שבכלל לא תואמים לתקע ישראלי

המחיר טוב אבל...מי צריך את זה?

![](upload://xsBbD5z5KcQXqSzhQi38JsfkjZn.jpeg)

קצת אוקסימורון לאחד שמפרסם דילים כל היום אני יודע…אבל אני די מינמליסטי בגישה. אם לא באמת צריך את זה - אני לא קונה ומשתדל גם לא מפרסם כל קשקוש ברשת. יש מספיק זבל וזיהום בעולם והמטרה כאן אחרי הכל היא להילחם ביוקר המחייה, לקדם צרכנות נכונה וכו’. אומנם אנחנו צריכים להרוויח כמו כל עסק, ויש מוצרים מדליקים ונחמדים מידי פעם, גם בשביל היופי והנשמה מה שנקרא, אבל גם אם מוצר עולה חצי ממחירו בארץ או אפילו שליש…זה לא אומר שהוא ‘שווה קנייה!’ ובאמת שימושי.

בובות ענק, שואב אלחוטי/עמדת נגרות/בית בובות דלוקס/מקציף סבון מדהים לידיים, סיר טיגון ענק ויקר ללא שמן, מסך מחשב במחיר של אוטו, רכיבים בודדים מערכות הבית החכם של שיאומי (AQARA) בלי לספר לכם שצריך גם שאר רכיבי מערכת קריטיים כדי שיעבוד, בגדים לילדים ותינוקות כשבפוקס/ביגוד וכו’ יש בחצי מחיר, רמקול סנטר/חצי/לוויני בודד ויקר, ברז אמבטיה רנדומלי, תחפושות שיש בכל חנות, חולצה ותחתון של טומי וכן הלאה.

אני לא שופט אף אחד במה הוא בוחר לקנות, לכל מוצר יש מקום וערך משלו גם אם הוא נראה לאחר מיותר/מטופש/בזבוז. אבל, את חלקי הקטן אני מנסה לעשות בפרסום מוצרים טובים ומשתלמים, דברים שרובכם רוצים וצריכים ומביאים ערך, עם כמה שפחות צרכנות רק לשם הצרכנות.

הקחו ותהנו!

יש לא מעט קבוצות/אתרי צרכנות שפוצחים בכותרת בומבסטית סטייל - איזה פער מחיר מרגיז! חצי מחיר מבארץ! ככה קונים היום! איזה שירות יש לאמזון! מנצחים את יוקר המחייה! ושאר סיסמאות יפות ואז מפנים אתכם לאתר/קטגוריה מסויימת, מפנקים ב’תהנו’ וגמרנו. לעיתים זה בא כפוסט בפייסבוק ולעיתים כפוסט באתר עם תמונה יפה - הנה חנות שאהבתי לילדים/שטיחים/צעצועים - כנסו. לעיתים יגדילו לעשות ויבקשו שתבקרו קודם דרך הלינק שלהם כדי שיקבלו קרדיט מהקניה.
בסדר…אם לא יודעים על מה להמליץ, עדיף לשתוק באמת. אבל הקונה הלא מיומן שקורא כותרות/כתבות כאלו, יטעה לחשוב שהמחירים כולם זולים יותר כאשר בפועל רק קמצוץ מהמבצעים אכן משתלמים ומומלצים. יצא לי כבר לראות פוסטים כאלו עם מאות תגובות של ‘תראו מה מצאתי/קניתי…איזה מחיר!’ ובבדיקה מצאתי שהרוב המכריע - יקר יותר מבארץ!
לא כל אחד צריך שיאכילו בכפית לגרון עם הקופון וכל המידע על המוצר. אם אתם יודעים להסתדר לבד או לפחות נעזרים במדריך (וכתבנו כמה…) - מצויין!
אבל מה אני אגיד לכם. תקראו לו מיושן, תקראו לי טרחן שמקשקש יותר מידי, אבל אם בחרתם לתווך קניות ועוד מבקשים קרדיט - תנו לי ערך מוסף אמיתי! תחסכו לי זמן, תמצתו לי מידע רלוונטי, מסקנות, סקירה, השוואה…תמצאו לי מוצרים שווים באמת, תשוו למחירים בארץ, תבדוק באותיות הקטנות…משהו!
תנו עבודה ותרוויחו שכרכם ביושר!
לקרוא מפרט מועתק מהאתר או לחפש בחנות באליאקספרס/אמזון - את זה גם סבתא יודעת גם בלי הלינק שלכם.
תודה.

רגע, לאיפה נעלמה התגובה שלי?

אם יש משהו שאנחנו מקפידים עליו בקנאות בכל 10 השנים שאנו קיימים ברשת - זהו חופש הביטוי והביקורת. כל עוד לא הגזמתם עם הניסוח והקללות…אנחנו לא מוחקים תגובות, לא חוסמים אף אחד ומתייחסים לביקורות. אולי נסכים איתכם, אולי לא, אולי נתעצבן ביחד…אבל קולכם ישמע ודברכם יאמר ויראה.

אני תמיד משאיר ‘ראש פתוח’ לביקורת, לדעות שונות, לזוויות שונות שלא הכרתי/חשבתי…זה לטעמי קריטי והכרחי לאתר מסוגנו המקדש ‘צדק צרכני’, עם דגש על הצדק.

כך תמצאו אצלנו בקבוצה ובאתרים אלפי תגובות, גם כאלו שליליות מאוד, גם שאינן נכונות וגם כאלו שתרמו מתחרינו ומעריציהם. לכולם אנו משתדלים לענות באופן ענייני ואם צריך - לתקן את הפוסט/כתבה בהתאם.

אבל, יש שבוחרים אחרת…נסו להשאיר תגובה שלילית בשלל אתרי דילים וקבוצות ותגלו שעוד לא ספרתם עד 10 ואתם כבר עם כרטיס אדום ובחוץ. חסימה מהקבוצה, מחיקת התגובה ואף הפוסט כולו. קטע.

איך זה שפוסטים באתרי דילים של קבוצות עם עשרות אלפי חברים נקיים מתגובות? קצת מוזר לא?
אם תשאירו תגובה תגלו שלרוב היא כלל לא תופיע באתר. אם עלתה והיא שלילית מידי - היא תעלם. אם הגבתם בפייסבוק - תקבלו כרטיס טיסה מהקבוצה.

מבצעים עם טעויות/ביקורות רעות, הגם שמדובר בעשרות רבות של מגיבים - יעלמו כלא היו.

מי שלא מוכן לקבל ביקורת או לתקן, לא מוכן להקשיב לקהל לו הוא מטיף ומוביל - לא ראוי לקהל ותחשבו על זה.

מוזמנים לבדוק אותנו כאן בתגובות :slight_smile:

הכי טובים!

בהמשך לנקודה הנ"ל, נדגיש כאן מבצעים ומפרסמים המקדמים חנות אחת במיוחד. פעם זה אליאקספרס, פעם זה גירבסט, פעם זה זיפי, פעם אמזון, פעם WISH ופעם וואלה שופס. לעיתים ידבקו בחנות אחת ולעיתים יחליפו כמו עונות השנה...כל פעם בתירוץ אחר, אם זה כי 'הם יותר טובים!', 'יש פייפאל ושירות יותר טוב!', 'שולחים יותר מהר', 'אחריות הכי טובה' או 'שוברים את השוק במחיר בלעדי!'.

כך גם עם חברות משלוחים מארה"ב, מותגים ומה לא.
רבותיי לא כך השוק עובד.

בשוק חופשי כל מותג וחנות מוצאים יתרון משלהם, פעם במחיר, פעם בתנאי התשלום והאחריות ופעם בזמינות, מבחר ומלאי. אף חנות, לפחות עד שמר ג’ף בזוס ישלים את ההשתלטות על העולם, לא מסוגלת לתת את המחירים והתנאים הכי טובים לכל המוצרים. כך פועל השוק החופשי ואין שום טעם או הגיון להכווין אתכם לקנות דווקא מאליאקספרס, אמזון או וואלה…לכל אחד יש לעיתים מבצע עדיף למוצר מסויים. זה הגיוני, מובן מאליו ובסדר! אף חנות לא מסוגלת למכור בתנאים והמחירים הכי טובים - את כל המוצרים כולם, כל הזמן, לא משנה מה מבטיחים לכם.

עסקה מצויינת למוצר ספציפי? בוודאי! כל המוצרים בחנות? בוודאי שלא.

אנחנו כאן כבר 10 שנים בלי פרסום, בלי נאמנות מיוחדת לאף חנות מסויימת ואף תמיד מחפשים ומשתפים אתכם בחנויות חדשות!

עד כאן להפעם!
מקווה שנתתי לכם כמה נקודות למחשבה וראייה ביקורתית בריאה, מבלי לפגוע ברגשותיו של אף אחד.
תרגישו חופשי להגיב, לשתף, לבקר, לטעון אחרת או לתפוס אותי בטעות, אשמח להקשיב ולהשתפר :slight_smile:

תגובה מאת: יותם בן חמו
כל כך נכון כמה פעמים ראיתי דילים שלא כדאי לפספס ואז שאני בודק את הדברים לעומק (כמו שאני עושב תמיד) אני מגלה שהמתח מתאים רק לארצות הברית , בקיצור תודה ואחרי השידרוג של השרתים בכלל תענוג

תגובה מאת: דניאל
לגמרי צודק, ***** אכן שם מלא פעמים דילים שזולים יותר בזאפ, הוא אפילו לא בודק בזאפ לפני שהוא מפרסם, העיקר מתלהב מאלק דילים בלעדיים שכפי שאמרת הם סתם עבודה בעיניים. רק ומבלים עדיין נשארים ב*****.

תגובה מאת: ז
צודק, **** מפרסם “דילים” כמו מוכר בערוץ הקניות , הרבה פעמים זה יקר מהמחירים במקומות אחרים
והרבה פעמים אלו המלצות על זבל של מוצרים.
ומי שאומר מילה עף מהקבוצה והתגובות נמחקות

תגובה מאת: אורן
סוף סוף מישהו אומר את האמת על “****”, המלך הוא עירום, אתר פח עם דילים גרועים שאפילו לא בודקים דברים בסיסיים כמו המחיר בארץ. בנוסף אכן הקופונים הבלעדיים שלו זו סתם תרמית.

תגובה מאת: רוני
חבל שאתם משקיעים כל כך הרבה מאמץ בלהכפיש במקום בלפרסם סקירות ודילים טובים ולא על זבל סיני ובנוסף בלהביא דילים בלעדיים ולנצל את גודל הקבוצה. האתר שאליו אתם כנראה מתכוונים חסך לי 650 שח מהמחיר הנמוך בזאפ על טלויזיה בדיל שארגן עם וואלה.

תגובה מאת: יותם
כל כך צודקים! אני כבר מזמן הפסקתי לקנות בדילים בכל מני אתרים ישראלים שנבנו בוורד פרס בהשקעה של דולר ודוחפים לנו זבל סיני חדשות לבקרים בעיקר כדי לנפח את כיסם. משתמש רק בקאשבק, ככה לפחות כשהזבל הסיני מתקלקל אני מקבל חלק מהכסף חזרה.

תגובה מאת: רועי
גם לכם לא חסר דילים גרועים תהיו בטוחים
סתם דוגמא מנקה חלונות אלפאוויז כל הרשת תלונות למה אתם מפרסמים??

סלח לי אבל מה אתה עושה כאן אם ‘אתה לא קונה בדילים או אתרים ישראלים?’
האתר שאתה גולש בו כרגע נבנה אומנם בוורדפרס (לא שזה רלוונטי, זו רק פלטפורמה, אם היה בנוי בג’ומלה/דרופל/מגנטו בעשרות אלפים זה היה משנה משהו?) אבל הושקעו בהם עשרות אלפי דולרים ושעות עבודה בפיתוחים ואחסון. זה ממש לא חינם וממש לא דולר להחזיק אתר כזה וגם לא ליצור תוכן או למצוא לך דילים 24/7, סקירות, תוסף, השוואת מחירים עם אלפי לינקים שנבררים ונבדקים ידנית ועוד. כל זה עולה הרבה כסף והרבה מאמץ.
האתרים שלנו תלויים בהכנסה הזו (שלא עולה לכם דבר) כדי לתפקד וחוסכים לכם הרבה יותר מכמה אחוזי קאשבק.
אם אתה בוחר להשתמש בקאשבק בכל זאת ראה מדריך והמלצות -

תגובה מאת: יי
כמו עם הרבה דברים אחרים, מי שמכוון נמוך ועושה הרבה רעש סוחף אחריו הרבה אנשים, תשמח שאתם לא שם, בסוף תצופו מעל כולם

א. מישהו אמר שאנחנו חפים מטעויות? אף אחד לא מושלם. כתבתי את זה והזמנתי אתכם מספר פעמים בכתבה הזו (!!!) לבדוק אותנו, להגיב ולתקן. אהלן וסהלן.
ב. ‘כל הרשת תלונות’ אפשר לומר גם על אייפונים וסמסונג ופיקסל…כותרות ראשיות בעיתונים ואינספור אתרים. נו, מישהו אומר שאייפון זה מוצר פח ולא אמין? לא. יש תקלות בכל מוצר וברשת גם אחד מאוכזב יכול להישמע כמו 20.
ג. מוזמן לקרוא את הדיל האחרון שהעליתי עליו ממש היום, וגם זה רק כי ירד למחיר נדיר במיוחד של 99$, ואצטט את עצמי ברשותך -
“מעדכן שאצלי אחרי כשנה שימוש – התפגר…ככל הנראה הסוללה פרוקה ומסרבת להיטען. עדיין, בהשוואה למחירים של החלופות בארץ או תשלום על ניקוי חלונות (והזמן…)…קשה להתווכח עם מחיר כזה זול ובינתיים לא מצאתי חלופות טובות יותר בשוק.בארץ מוכרים את אותו המוצר בדיוק עם מדבקה אחרת במאות שקלים יותר. לשיקולכם.”
אם תראה גם את הסקירה המקיפה שעשיתי לו, תבין שיש בתים רבים שאין ממש אופציה אחרת ולשלם מאות שקלים על ניקוי מקצועי/מקלות ניקוי מיוחדים וכד’ פעם בשנה - זה פתרון גרוע ויקר. גם על המותגים ה’מקוריים’ בתחום כמו WINBOT וכו’ יש המון תלונות ודירוגים גרועים והם עולים פי 5.
אז סה"כ המוצר ממש לא מושלם - ואף עבדתי עם גירבסט (ALFAWISE הוא מותג הבית שלהם) כדי להעביר פידבק שלי ולקוחות לפיתוח הדור הבא ותיקון הכשלים.

תגובה מאת: מהנדס תוכנה
אחי, אתר וורדפרס כזה עולה גרושים לתחזק ולהרים ואם שילמת על זה עשרות אלפי דולרים משהו עבד עליך ותוסיף את זה לדיל איום. 5 שעות עבודה.

קודם כל תתחדש ותהנה מהטלויזיה.
שנית - חבל שאתה משקיע מאמץ בלהגיב תגובה מעליבה במקום לקרוא, להבין ואולי ללמוד משהו חדש.
בהחלט ייתכן שהשיגו לך מחיר טוב, סבבה, אז מה?
מישהו אמר שאי אפשר למצוא דילים טובים, בלעדיים או לא בלעדיים בכל אתר/קבוצת דילים? ברור שאפשר וברור שבכל אתר יש גם דילים טובים מין הסתם. זה ממש לא קשה. החוכמה היא לסנן את הטובים מהלא טובים…לבדוק לפני הפרסום וכו’ - ועל כך בדיוק הביקורת.
לא ברור לי עצימת העיניים הזו, גם אם לכאורה חסכו לך כסף הפעם. ואם היית תיפול בפעם הבאה דווקא על דיל גרוע? מה ההגיון בגישה הזו? לראות רק את הדילים הטובים שם ולהתעלם מכל הגרועים? פה אתה משום מה רואה רק ג’אנק סיני?
ואל תדאג לכמה מאמץ אני משקיע. בהשוואה לקבוצות ואתרים אחרים - יש לנו יותר סקירות, יותר דילים, יותר פיתוחים טכנולוגיים משמעותיים שעוזרים בכל קניה, יותר דילים בלעדיים (ובפרט עם וואלה! תבדוק לפני שאתה מקטר ומאשים סתם) ויותר מדריכים. אתה מוזמן לבדוק כל מתחרה ולראות שיש לנו מאות דילים מושקעים יותר ומאות סקירות שנועדו בדיוק לשם המטרה של סינון מוצרים טובים מ’זבל סיני’.
לגבי המכירה המדוברת - אני חסום בקבוצה שלו כי פעם לפני שנים רבות, עוד לפני שהייתי בעל אתר וסוקר - הגבתי על איזה דיל על מכשיר סיני כלשהו שהוא לא מומלץ לדעתי ונחסמתי. בכל מקרה ממה ששמעתי - היו שם עשרות תלונות ומאוכזבים והפוסט - נמחק. תאמר לי אתה אם נכון או לא.
לגבי מחיר הטלויזיה - מתקשה להאמין שאכן חסכו לך 650 ש"ח…זאפ הוא לא מדד טוב לטלויזיות בבלק פריידי…כל החנויות והאתרים נותנים מבצעים מיוחדים, לינקים חדשים, הנחות פר חשבון/קופון והרבה חנויות גם מנפחות מחירים לפני כדי להציג אחוז הנחה גבוה יותר בימי המבצע. את כל זה לא רואים בזאפ.
סתם לדוגמא - ביוני קניתי להורים את הטלויזיה הזו -
https://zuz.mx/2IVj
ב4490 ₪ אך היה מבצע משלוח חינם והחזר של 500 ש"ח לקניה הבאה.
היום תכף חצי שנה אחרי, המחיר עדיין 4,470 ₪ בוואלה, בלי מבצע החזר. אז מה המחיר באמת? מי הסתם אפשר להוריד ולא מעט, עוד יותר מה500 ש"ח של אז.
זה מאוד תלוי בדגם הספציפי, אחריות, משלוח וכו’. יש גם מבצע טוב של LG בלי קשר לקבוצה כזו או אחרת -

תגובה מאת: אברהם
יש קופון לאוזניות של שיאומי החדשות?

תגובה מאת: יוסי
אנשים לא טיפשים ויודעים לבדוק בעצמם את המחירים בזאפ וKEEPA

תגובה מאת: גולש
אלעד… חתיכת תותח!!
חייב להודות שאני גםמציץ באתרים מתחרים, אבל רק למוצרים של דולרים בודדים…
את כל הקניות הגדולות והמולצות רק מפה (גם הפלאפון שאני מקליד בו עכשיו, נקנה בזכות האתר הגאוני שלך…)
באמת חייב לך המון, ואני חושב שעוד המון גולשים שלא טורחים להגיב אבל בהחלט צופים בזה יסיכמו איתי …

‘אחי’ אתה מהנדס תוכנה כמו שאני מהנדס אטום.
יש לנו מערכת השוואת מחירים הבודקת מחירים של מאות מוצרים, אלפי לינקים, שעה שעה, יום יום, כולל קופונים אוטומטיים המוצגים לך גם בקופה ורלוונטיים למוצר שאתה גולש אליו בחנות.
מישהו צריך גם להכניס את כל המוצרים האלו מכל החנויות האלו, למיין גרסאות גלובליות/נשלח לא נשלח/מחסנים, וריאציות זיכרון וכד’ ולהכניס הכל למאגר.
הכל זמין גם באפליקציה לאנדרואיד שגם (היחידה מסוגה שאני מכיר לפחות) מציגה לך את המחיר והקופונים בגלישה לחנויות.
יש כאן עמוד קופון אוטומטי/חכם שמציגים לך עשרות אלפי קופונים - עם סינון לחנויות, מחיר טוב או לא טוב - בהשוואה למחירים ברשת.
יש כאן אלפי שעות עבודה ויותר מעשרת אלפים פוסטים ועוד לא דיברנו על אתר צדק צרכני עם אלפי סקירות ומדריכים בהם הושקעו אלפי שעות עבודה.
את הכל צריך גם לאחסן בשרת ייעודי חזק שיכול להריץ הכל בזמן אמת ועשרות אלפי גולשים ביום וזה עולה מאות דולרים בחודש. לא 5$.
יש גם הוצאות על תמונות, תוספים, הנהלת חשבונות וכד’ כמו כל עסק שומר חוק.
יש פורום משוכלל עם סנכרון למערכת התגובות וקבוצה עם עשרות אלפי חברים.
יש תמיכה גם אחרי הקניה עם שירות VIG והמון עבודה יום יום עם החנויות לשפר שירות, הורדת מחירים וכד’.
זה שאפשר להתקין וורדפרס ועיצוב מסויים - או אפילו WIX וכד’ - לא אומר שבכך מסתכם אתר, כמו שלהדפיס תעודה בוורד שרשום עליה ‘מהנדס תוכנה’ לא הופכת אותך למהנדס מדופלם. אני יכול לבנות אתר סטייל מאקו או YNET או יד 2 ב5 שעות עבודה עם הפסקה לארוחת צהריים ופיפי. נו אז מה? מה עם תוכן? מה עם שרת לאחסן נפח גלישה כזה?
אם אדוני המהנדס חושב שאתר כזה מסתכם באחסון שיתופי, דומיין בגודאדי ותבנית ב50 דולר, אז כדאי שאדוני המהנדס קנה את תעודת התואר בגרושים באיביי.

יוסי,

1. קודם כל מה אתה מגיב על התגובה שהגבתי לרוני? זה לא קשור כאן. מה אתה טיפש?
  2. תתפלא אבל הרבה אנשים לא בודקים או לא בודקים טוב ומאמינים לאתרים ופרסומים, כי מה לעשות, זה הטבע שלנו להאמין ולא לפקפק ישר בכל דבר. בטח כשמדובר באתרים וקבוצות גדולות ומבוססות. מה עם כל כך הרבה גולשים כאן יכול להיות שיש טעות כזו ברורה? זה בטח אני שטועה…
  3. מישהו אמר שלא יודעים לבדוק? אם תטרח לבדוק בעצמך תגלה שבמדריכי אמזון שכתבתי כבר לפני שנים אני אף מסביר בדיוק איך לחפש נכון יותר וגם איך להשתמש בקיפה -
    https://www.glouds.com/amazon-guide/
    כמעט בכל דיל שעולה כאן לאתר גם יש את המחיר מזאפ ואף כולל לינק לזאפ - שתבדקו ותראו בעצמכם.
    אבל כנראה שאנשים טיפשים ולא בודקים לפני שהם מגיבים סתם.

יש קופון FRIDAY באליאקספרס. תמתין קצת והמחיר שלהם ירד. סתם מחיר מוגזם כרגע כי אין מספיק מלאי.

תודה רבה