רמקולים אלחוטיים מומלצים!

נראה לי שקצת נסחפת עם הביקורת…
סאונד זה דבר מאוד סובייקטיבי וכל אחד שומע קצת אחרת, מוזיקה אחרת (או בכלל סרטים/רדיו/פודקאסט וכו’) ובחלל שונה. לכל אחד מהדברים האלו יש השפעה ולא קטנה. גם למקור המשדר ודרך השידור - בלוטות/AUX יש השפעה.
אי אפשר לרצות את כולם. יש מיליון אנשים שאוהבים את האייפון שלהם אהבת נפש בעוד אני לא מסוגל להסתדר עם אייפון יותר מיום.
ספציפית לאונץ המדובר -
**לדגם האולטרה יש כמעט 5600 ביקורות. 80% מהן הן של 4 ו5 כוכבים. **
לדגם הבסיסי שסקרתי בהרחבה כאן (וציינתי את חוסר הבאס) - יש כמעט 40 אלף ביקורות!
https://tavi.ly/20me
מספר מטורף לכל הדעות ובאמזון בכלל. גם שם הרוב המכריע - מאוד מרוצה. גם שלל סקירות והשוואות ברשת - מסכימות. זה שהוא לא חזק בבאס - זה מוכר וידוע ורשום בכל מקום ועדיין - הוא (ואולי בזכות החוסר בבאס) מפיק סאונד נקי וצלול מאוד שרוב הלקוחות, מעריכים מאוד.
האם יש אודיופילים ואניני טעם שחולקים על כך? כמובן שיש! האם יש ‘אוהבי באס’ שיתבאסו ממנו? ברור שיש! ויודע מה? אם תחפש ביקורת מתאימה…תמצא!
אבל הבעיה כאן היא לא ברמקולים אלא בציפיות שלך. אי אפשר לקבל ‘הרבה באס’ מזוג רמקולים קטנים. יש כאלו כמו הT6 הישן וכו’ שמפיקים לכאורה הרבה באס, אבל זה בא על חשבון שאר התדרים.
פיזית, זה לא ממש אפשרי לקבל הכל באריזה כזו קטנה ונשמע שאתה מצפה לביצועים של סאונדבר עם סאב מרמקול בלוטות’ אלחוטי קל ונייד. גם אם היית קונה JBL FLIP 5 נניח בפי 2, לא היית מקבל מי יודע מה באס מעיף.
כאמור המלצתי לך על הANKER שללא ספק יותר מתאים לדרישות, או לפחות הFORCE/T6 PLUS שעם באס חזק יותר אם התקציב לוחץ, אך נשמע לי שבכל מקרה יתאים לך יותר לבחור ברמקולים גדולים יותר/סאונדבר גדול ואיכותי.

תודה רבה.

אני רוצה להבהיר שלא באתי בהאשמה אליכם , וכמובן שאני בודק באופן רחב, מכוון שאכן כמו שציינת היו על הOntzz angle 3 המון ביקורות ואכן התייחסתי לultra כשיפור שלו.
ההמלצות שלכם והעבודה שאתם עושים מעולה ומבורכת , וכל אדם צריך לקחת את זה לעצמו ולעשות את השיקולים שלו.

*** אגב כפי שקראתי הרבה יש מצב שהangle 3 סיפק איכות סאונד טובה יותר בסך הכל (וטיפל נכון יותר בסאונד באופן יחסי) ואז זה הרים לUltra שבא עם וואט גבוהה יותר.

אז אני מדגיש לכולם שצריך לקחת את הביקורות בעירבון, והשרשור הזה עכשיו הציג פשוט עוד זווית (מי שגם כמוני מעוניין באיכות קצת יותר טובה, יחשוב עוד פעם לפני קנייה)

אולי יצאתי קצת קשוח מידי :stuck_out_tongue:
הכוונה שלי היא סך הכל שכנראה אתה מחפש רמקול אחר, גדול יותר, ולא קטנים (בין אם הם יקרים/זולים/איכותיים/פשוטים).

Anker Soundcore Motion Plus - רמקול פשוט מעולה, סאונד מצוין גם בעוצמות גבוהות.
פשוט שווה כל שקל - 80 דולר באמזון (280 ש"ח בערך) ומרגיש כמו רמקול של JBL ב-700 ש"ח
אני ממש מרוצה וממליץ בחום
מעניין לנסות לקנות עוד רמקול ולסנכרן ביניהם לסטריאו - בהמשך אולי

תודה רבה על הפידבק!

מתי היתה הפעם האחרונה שהOontZ Angle 3 Ultra היה זמין להזמנה לארץ?