רמקולים אלחוטיים מומלצים!

<div data-w

<hr

פורסם ב: 

רמקולים אלחוטיים מומלצים! עודכן ספטמבר 2019 כולנו מכירים את הרמקולים הזולים האלו בתחנות הדלק וחנויות הטלפונים, אשר לרוב מאכזבים מאוד באיכות הסאונד ואיכות הבנייה. אם נחליט ‘להשקיע’ ונרכוש מותגים כגון JBL, UE BOOM, BEATS וכד’, נצטרך לשלם מאות שקלים…אבל היום אפשר גם אחרת!יש רמקולים מ-ד-ה-י-מ-י-ם במחיר נוח לכל כיס. עם מפרט עדכני, סוללה חזקה, ווליום…

אני מתכוון לקנות את המומלץ OONTZ ANGLE 3_ כי הביקורות ממש טובות עליו__ תודה על ההמלצה!

תגובה מאת דודי
יש איזה רמקול מומלץ שאפשר לחבר לו דיסק און קי ?

לפורס יש גם חיבור כרטיס זיכרון.

שלום חברים, עוקב כבר המון זמן, בעצמאות האחרון פגשתי ברמקול הממותג בישראל כ - ‘‘bee כוורת’’.
הסאונד שהוא הפיק היה מוצלח מאוד עם יכולת פיזור ועוצמה שהפתיעו לטובה, בסקירה קצרה ראיתי שמחירו בישראל 149 ש’'ח.
האם מישהו מכיר לעומק?, אולי ניתן למצוא את הרמקול המדובר ללא המיצוג הישראלי במחיר אטרקטיבי יותר?
תודה רבה גל

ב149 שקל אתה יכול לקנות את הרמקולים המומלצים שלנו, ולא איזה מוצר חסר שם עם מדבקה כלשהי. את הבדיקות שלנו עשינו עם הרמקולים בידיים, השוואה ראש בראש - רק ככה ניתן להשוות באמת.

מומחץ ביותר! קניתי כבר 4 כאלו

תגובה מאת אמיר
ריעננתי כמה פעמים והדף לא נטען טוב ולא עולה שום דבר ואין אפשרות ללחוץ על הלינק \

תודה על הדיווח! בטיפול

תגובה מאת דני
מה עוזרת לי ההמלצה על ה Anker Soundcore Motion אם הלינק היחיד שפורסם פה זה לינק לאמזון שאפילו לא שולח לארץ. ניסיתי לבדוק ב ushops כמה יעלה להזמין דרכם. 694 ש"ח. בסדר.

היי דני,
הרמקול הזה, כמו גם הOONTZ ANGLE - נשלחים מאמזון פעמים רבות לאורך השנה. לדוגמא -

לעיתים - אמזון/המוכר, מסיבותיהם, חוסמים את אפשרות המשלוח. במקרה כזה אפשר לבחור משלל המומלצים האחרים כאן.
תגובה מאת דני
תודה, אלעד. אמתין שוב שישלחו לארץ. או שמישהו יחזור מארה"ב ויביא לי אותו

ראשית כל אציין שיש לנו במשפחה JBL flip 4 , והוא מפיק איכות מדהימה ביחס לגודל.

1. במידה ולוקחים באנדל יש עדיפות Ontzz או לTronsmart?

2. האם Anker Soundcare motion plus / JBL FILP , כיחיד נותן נותן יותר מבאנדל של שתי רמקולים של Ontzz / tronsmart. (תג מחיר גבוה יותר)

כרגע מחפש רמקולים שמטפלים טוב בכל הצלילים לפחות כמו הJBL flip 4, שישמשו אותי להאזנה בבית, לחיבור למחשב / לטלווזיה, והיכולת להתנייד איתם לבחוץ יכולה להוות בונוס.

האם עדיף לי ללכת על מקרן קול / סאונד בר, רמקולים רגילים, יתנו איכות גבוהה יותר באותו רמת מחיר??

באנדל זה רמה אחרת של סאונד שאי אפשר להשיג מרמקול בודד! הסיבה היא שזה סאונד סטריאו אמיתי. זה עולם אחר.

למה שאתה מבקש עדיף את הmotion plus.

אז מבחינת סאונד בקרב 2xOONTZ VS 2xTRONSMART VS 2xAnker SoundCore 2 ונגיד גם הסאונדבר של שיאומי שהתפרסם עכשיו.

motion plus בודד עדין מנצח?

(מרמקולים בודדים כמו JBL FLIP כבר הבנתי שכן)

אם כן כדאי לציין למעלה שהוא עדיף אפילו מבאנדל מבחינת איכות

רמקול אלחוטי…זה רמקול אלחוטי וסאונד זה סאונד בר.
מעבר לעניין העיצובי - שהוא גם חשוב ככשמים אותם בסלון, אז יש גם עניין פרקטיקה (חיבורים, חשמל וכו’) ועניין הגודל. ככל שיותר גדול - כך הדרייברים גדולים יותר וההפרדה בין כל דרייבר למשנהו טובה יותר. לכן למרות שלגמרי אפשר להנות מסאונד טוב עם כל אחד מהרמקולים האלו, לא הייתי משתמש ברמקול כזה כתחליף למערכת/סאונדבר.
מבחינת איכות הסאונד, אם אתה רוצה משהו טוב יותר מFLIP4 באופן מובהק, וגם חזק בהרבה - אז המושין.

מעדכן:

קניתי את הבאנדל של שתי Ontzz , לא ציפיתי לאיכות גבוהה מאוד , אבל נוכחתי לדעת שמדובר ברמקול שממש חסר באס גם ששתיהם עובדים ביחד , באופן כללי נראה שהוא לא מטפל בסאונד כשורה.

הוא מתפקד בהתאם לרמת המחיר בשאר הקריטריונים , אבל זה שאין באס כמעט לא מאפשר להאזין להמון שירים ולקבל סאונד נקי.

אם כך הרמקול מתפקד באופן כללי / מדובר באיכות משתנה אני ממליץ לא להשאיר אותו במומלצים (ראיתי המון תגובות באמזון בנושא הזה).

*פירוט נוסף בתגובה הבאה

איזה באנדל? האולטרה?
כאמור המלצתי למה שביקשת על האנקר.
ולגבי הבאס, זה מצויין גם כאן וגם בסקירה.

את הDual Ontzz Angle 3 Ultra…

כן אתה צודק, זה הזמנה שביצעתי לפני שהAnker היה בשילוח לישראל מתחת למכס, וראיתי את הפרסום של הדילים.
חשבתי כרגע להסתפק ברמקול בינוני כזה, אבל לא חשבתי שהבאס חסר ככה, במיוחד שבULTRA אמור היה להיות שיפור בבאס.
אחרי זה הסתכלתי גם בביקורות יותר והרבה הופתעו מזה שהבס כמעט ולא קיים או עם רעש חלש וחלק ציינו שאיכות הסאונד באופן כללי הייתה יותר טובה בANGLE 3 הרגיל.

להלן ביקורת שכרגע אני מאוד מסכים איתה ותיארה את הדברים נכון לדעתי
https://www.amazon.com/gp/customer-reviews/R28KDH2T4AE2I/ref=cm_cr_getr_d_rvw_ttl

יש מצב כי הדבר היה קשור לעוד משתנים, אולי אבדוק אותם עוד קצת ואנסה לשחק עם אקולייזר.
במידה והדברים ישתנו אערוך את התגובה למעלה או שאגיב פה.

אשמח לדעת אם במידה ואני רוצה להחזיר את המוצר אפשר עם דואר ישראל או שמומלץ חברת שילוח אחרת.

בכל מקרה כפי שגם אתה כתבת והמלצת לי,
כרגע אני ממליץ לכולם להשקיע ברמקול עיקרי איכותי כדוגמת הANKER / JBL על פני שתיים שפחות, אם אתם מעריכים סאונד ואוהבים לשמוע מוסיקה

במידה ואתקל ברמקול זול (כמו ה T6 MINI שהוזמן בשביל טיולים ועוד) שכן מספק איכות סאונד כללית טובה בסך הכל (לא הטופ שבטופ) אשתף.